Samsung Galaxy Mini 2 - ROM/ROOT/FWGalaxy mini 2 - S6500D nestartuje ( brick )

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Ludw4
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 08. dub 2013 23:52:25
Typ mobilu / ROM: Galaxy mini 2 - S6500D

Galaxy mini 2 - S6500D nestartuje ( brick )

Příspěvek od Ludw4 »

Čauky, potřebuji pomoct, na svém mini 2 jsem měl Cyanogenmod 10.1, jenomže mi moc nevyhovoval tak jsem si řekl že tam dám stock, no problém je v tom že jsem to dělal (zbrkle) newipnul data ani nic. Jen jsem zapl download mode a přes odina nahrál zpět stock 2.3.6 a ejhle problém na světě. Telefon se zapne objeví se logo samsung chvíli načítá, potom dvakrát zavibruje a startuje odznova. Do Download mode se dostanu ale do recovery ne, zkoušel jsem i nahrát znovu recovery ale bez výsledku.... Když podržím Vol+ + Vol- + Home a power tak se nic neděje, nestartuje vůbec. Takže potřebuji pomoct. Nejsem dobrý angličtinář takže se ptám tady, XDA už mám projetý ale zdá se mi že se tam tenhle můj problém nikde neřeší. Takže co udělat abych ten telefon rozjel.
Zkoušel jsem už různé ROMky z XDA i jiný. Instalace přes odin proběhne úspěšně a je vidět že tam je jiný FW. Např. Když tam dám STOCK který je brandovaný tak se jako první zobrazí logo T-mobile.... Potřebuji bud cyanogen 10.1 ale v TARU kterej nahraju přes odin nebo origo stock s pit, bootloaderem, modemem a csc (asi), nejsem nějakej moc androiďák.... Mám android teprve měsíc tak se učím dělat tyhle kktinky :)....
Díky za jakoukoliv radu ;)

E: Nikdo mi nepomůže ??? :((
JohnS_CZ
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: stř 17. zář 2014 19:20:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Mini 2

Re: Galaxy mini 2 - S6500D nestartuje ( brick )

Příspěvek od JohnS_CZ »

Mám to samé.
Instaloval jsem cyanogen...jenže tam mi furt psalo že com.android.systemui přestal pracovat.
Stáhl jsem stock rom, a přestal mi fongovat recovery a také se mi nezapne (zavibruje a zkouší znova).
Když něco vím, tak po chvíli to změní, že zase nic nevím :)
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: Galaxy mini 2 - S6500D nestartuje ( brick )

Příspěvek od mahon »

Pročetl jsi si vůbec zdejší téma o tomto modelu kde je o tom psáno ve více vláknech ? Nepotřebuješ náhodou tohle http://androidforum.cz/oprava-recovery- ... 54843.html ?
JohnS_CZ
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: stř 17. zář 2014 19:20:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Mini 2

Re: Galaxy mini 2 - S6500D nestartuje ( brick )

Příspěvek od JohnS_CZ »

Náhodou, kdyby mi to fungovalo, tak nepíšu tady.
Už jsem psal na XDA fórum, ale ještě mi nikdo neodpověděl.
Tady je to, co jsem tam napsal, v AJ:
So,
I downloaded cyanogenmod 11, but I kept getting com.android.systemui has stopped EVERY 2-3 seconds. I couldn't do anything.
So, I downloaded stock rom, but phone won't boot (samsung logo, mini 2 logo, vibrating at samsung animation and repeat) and I couldn't access recovery mode.
I tried other roms and Recovery PDA
... well, stuck on fat.bin.
After that, it got...weirder. When trying to boot, I got samsung logo, mini 2 logo...but no animation. Instead, just vibrating. No loop. Just vibrating.
Když něco vím, tak po chvíli to změní, že zase nic nevím :)
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: Galaxy mini 2 - S6500D nestartuje ( brick )

Příspěvek od mahon »

No jo ale o fat.bin si se v předchozím příspěvku nezmínil. Pokud ti Odin (nejlépe verze 1.85) po posledním fleši hlásí fat.bin fail tak to býva zpravidla špatným firmwerem. Máš S6500D a flešuješ firmware pro S6500D ? Nejlépe kdyby si to přeflešnul vícesouborovou romkou s Pitem ale správnou. Tím CM jsi si mohl rozhasit paměť telefonu.
Příště by bylo dobré se více podrobněji rozepsat a na tomto foru nejlépe v CZ,SK jazyku.
peace-kapa
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: stř 08. říj 2014 21:57:25
Typ mobilu / ROM: htc one x

Re: Galaxy mini 2 - S6500D nestartuje ( brick )

Příspěvek od peace-kapa »

mam stejnej problem a nevali nic nahraju jen tu opravu a kdyz chci potom stock nevali to a jak se pise s tou pameni tak to asi bude ono da se to nejak vratit zpet???
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Mini 2 - ROM/ROOT/FW“