Samsung Galaxy Mini 2 - ROM/ROOT/FWPři vyžadování ROOT práv spadne SuperUser

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kocour Kargo
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: úte 13. srp 2013 11:36:17
Typ mobilu / ROM: Mobil - Samsung galaxy mini 2
Tablet: acer iconia A1
Rom: ofiko
Bydliště: PC bedna

Při vyžadování ROOT práv spadne SuperUser

Příspěvek od Kocour Kargo »

Takže, bohužel sem musím opět napsat: Čas od času provádím na mém mobilu re-install systému, protože se časem zpomaluje (ten můj starý krám extrémně). Jelikož mám mobil ROOTnutý, tak ho musím přeROOTovat. Ale teď, když udělám vše, co se má dělat (Stock ROM, CWM přes odin a zip přes recovery). Tak se po dokončení mobil chová jako bez ROOTu (ROOT checker se pořád točí a po chvíli spadne superuser). Wipe dat/factory reset jsem prováděl před flashováním stock ROM a před flashováním zipu v recovery.
ROOT potřebuji, protože je s Titaniem jediný způsob, jak mohu na dvou zařízeních hrát jednu hru se stejným postupem.
Restart nezabírá.
Co dělám špatně?
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Při vyžadování ROOT práv spadne SuperUser

Příspěvek od don_alex »

Používáš pořád stejnou romku i CWM? Pokud ano a vždy to fungovalo, až teď ne, pak to celé proveď znovu.

Proč vlastně děláš reflash romky? Nestačil by pouze factory reset?
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
Kocour Kargo
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: úte 13. srp 2013 11:36:17
Typ mobilu / ROM: Mobil - Samsung galaxy mini 2
Tablet: acer iconia A1
Rom: ofiko
Bydliště: PC bedna

Re: Při vyžadování ROOT práv spadne SuperUser

Příspěvek od Kocour Kargo »

Reflash ROMky dělám, aby se mobil pročistil, více zrychlil, ale vždy ne, někdy provádím reROOT bez něj.

Použil jsem stejnou ROMku a CWM (stáhl jsem to ze stejné stránky) a po spuštění se mi psalo T-mobile, dříle po flashnutí té ROMky to nedělalo. Teď jsem zkusil ROMku ze Sammobile, T-mobile se už nepsal, ale bez úspěchu. Zkusím to podle návodu.

EDIT1: Už Myslím, že vím, čím to je, ozvu se.

EDIT2: Mám to, už je ROOT v pohodě.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Při vyžadování ROOT práv spadne SuperUser

Příspěvek od don_alex »

1. reROOT? Co to proboha je?

2. Pokud se Ti dřív logo T-Mobile neukazovalo, stáhl jsi jinou romku

3. Možná by nebylo od věci říct i ostatním, kde byl problém...
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
Kocour Kargo
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: úte 13. srp 2013 11:36:17
Typ mobilu / ROM: Mobil - Samsung galaxy mini 2
Tablet: acer iconia A1
Rom: ofiko
Bydliště: PC bedna

Re: Při vyžadování ROOT práv spadne SuperUser

Příspěvek od Kocour Kargo »

Primitivní problém - bohužel teď mám pořád uboze málo času (učení), tak jsem v té rychlosti zapomněl nastavit 10 min. na display, ladění USB a Nezn. zdroje.

Mobil se mi zničeho nic při obnovování aplikací přes TB sekl, tak moc, že jsem musel vytáhnout baterku. Nenaběhl (pořád logo samsung) a nedostal jsem se do recovery. Nahodil jsem nějakou opravnou romku a už je vše ok, až na to, že se mi zas zobrazuje T-mobile (to mi vadí, protože se u toho ozve dost hlasitý tón). Ale zobrazí se i po flashnutí romky, která to dříve nedělala.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Při vyžadování ROOT práv spadne SuperUser

Příspěvek od don_alex »

Proboha, stáhni si NEBRAND verzi FW a ten flashni. Pak se Ti logo T-Mobile zobrazovat nebude.
Spekulovat, co která romka kdy dělala nebo nedělala je úplně zbytečný, dělá to, takže je to brand T-Mobile. Víc není co řešit. Beztak z toho, co jsi dosud napsal mám pocit, že v těch romkách máš totální chaos, takže jsi měl v telefonu určitě úplně jinou romku, než sis myslel..
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Mini 2 - ROM/ROOT/FW“