UMI S1 - obecná diskuzeGoogle Play

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
fox2891
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 15. dub 2014 16:26:29
Typ mobilu / ROM: UMI s1

Google Play

Příspěvek od fox2891 »

z ničeho nic mi přestal jít GP....po spuštění vyhazuje aplikace přestala pracovat......na netu sem našel X návodů od mazání mezipamětí v aplikacích až po tovární nastavení,ale nic nepomohlo....nejde mi už přez měsíc.Někdo nějakou radu?
paulgaugin
Androiďák!
Příspěvky: 295
Registrován: úte 06. lis 2012 9:07:46
Typ mobilu / ROM: Lenovo A789

Re: Google Play

Příspěvek od paulgaugin »

Hard reset jste zkoušel?
fox2891
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 15. dub 2014 16:26:29
Typ mobilu / ROM: UMI s1

Re: Google Play

Příspěvek od fox2891 »

Už je to ok...zkoušel sem všechno možný a když uý sem nedoufal,narazil sem na uplně stejnej problém kterej taky nevyřešilo nic až přehrání ROMky a to pomohlo i mě
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Play

Příspěvek od sinco »

To jsem resil dnes na tabletu. na net se pripojuji sporadicky. Dneska jsem zapnul GP a vyskocila na me hlaska ze google kalendar prestal pracovat. A Google play naskocil a spadl. Znova jsem ho pustil, ani se nenacetl a spadl. Tak asi trikrat jsem to zkusil a vzdal to. Nechal jsem talet se spustenou wifi a resil neco jineho . Po chvilce jsem se k tabletu vratil a udelal restart. Po restartu GP normalne najel a v seznamu Link2SD jsem nasel ze se aktualizovalo neco od google. Tohle jsem mi uz stalo i na tel. Protoze byl ale jste par hodin pred tim v poradku, nezazmatkoval jsem ale udela jsem restart. Se stajnym vysledkem jako tablet.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Odpovědět

Zpět na „UMI S1 - obecná diskuze“