UMI S1 - ROM/ROOT/FWPomoc s ROM

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Kurtas
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 08. kvě 2013 18:06:20
Typ mobilu / ROM: UMI S1

Pomoc s ROM

Příspěvek od Kurtas »

Ahoj,

mam UMI S1 ale moc dlouho to nevydrzi na batterku a taky se obcas telefon zasekava. Chtel jsem proto nahrat novou ROM, ale to jsem nikdy nedelal, postupoval jsem podle ruznych navodu, povedlo se mi udelat root + nahrat CWM.

Pak jsem chtel nahrat tuto ROM http://www.needrom.com/download/umi-s1-v109/ (latest official ROM) ale to mi nejde, nemuzu pouzit FlashTools protoze windows 8 mi nedetekuji telefon s vytazenou baterkou (windows ani nepipne po pripojeni tel. na usd, jiny telefon bez baterky ale pripoji - i win pipne pri pripojeni).

Takze to je muj prvni dotaz, nevite cim to muze byt? Zkusel jsem ruzne USB kabely, ale to UMI mi to proste nejde.

Pak jsem ovsem narazil na hromadu komentaru ze ROM v109 je horsi nez ty predesle tak uz ani nemam zajem to tam davat.
Proto mam druhy dotaz, mam jeste tel ZTE V967s (stejny procesor jako UMI), kde jsem z ROM spokojeny mohu ji pres CWM zazalohovat a pak obnovit na UMI? Bude to fungovat?

Pripadne muzete mi prosim nekdo doporucit ROM (nejlepe CWM package) ktera je ladena na co nejmensi spotrebu?

Diky moc!
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Pomoc s ROM

Příspěvek od LivArt »

Nebude to fungovat.
Odpovědět

Zpět na „UMI S1 - ROM/ROOT/FW“