Nexus 7 (v. 2012) - ROM/ROOT/FWRoot po update na 4.4.2 zmizel

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
cvenda
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70-A

Root po update na 4.4.2 zmizel

Příspěvek od cvenda » sob 15. bře 2014 23:11:09

Zdravím mám problém již s výše zminěným zmizelým rootem ale je trošku individuálnější, jelikož se k němu váže další problém. V tabletu mám stále SuperSU, který se stal po rootu součástí systemových aplikací takže se ho nezbavím kdybych chtěl. Dále taky když připojím tablet ke svému noťasu, tablet se začne nabíjet ale noťas nijak nereaguje že by dal nějak najevo že jsem tablet připojil. Noťas takto regoval před i po kompletním přeinstalování. Přes NRT 1.8.1 jsem zkoušel nainstalovat ovladače ale nic nejde, a v tabletu jsem taky vyzkoušel přepnout z MTP na PTP a nic. Pokud má někdo podobnou zkušenost a mohl by poskytnou radu budu moc rád.

Autor tohoto vlákna
cvenda
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70-A

Re: Root po update na 4.4.2 zmizel

Příspěvek od cvenda » ned 16. bře 2014 0:40:09

Ta už se to nejak samo vyřešilo, tablet sem zapojil do noťasu s vyplým USB debugovaním (po nejaké té hodině co jsem to už skoro vzdal), před tím jsem jeste promazal ovladače a ejhle už se to hned připojilo a nainstalovalo ovladače spravne a tablet mam znovu plnohodnotně rootlý, a nemusel sem znova dávat unlock ikdyž nevim na co přesně to je ale poprvé jsem ho dával. Takže jestli nekdo bude mit podobny problem jako já tak asi mužu doporučit vypnout USB debug, promazat ovladače pokud po nich jsou nejake stopy, a zkusit to znova zapojit. :D

Odpovědět

Zpět na „Nexus 7 (v. 2012) - ROM/ROOT/FW“