Nexus 7 (v. 2012) - Obecná diskuzeZáloha Nexus 7

Odpovědět
Rabo
Stálý androiďák
Příspěvky: 196
Registrován: pon 18. čer 2012 21:56:48
Typ mobilu / ROM: Nokia E52
Tablet: Nexus 7 16GB

Záloha Nexus 7

Příspěvek od Rabo »

Zdravím!

Chtěl bych se optat jakou aplikaci na zálohování dat ( např. při přechodu na novou ROM ) v Nexusu 7 používáte? Já jsem teď při přechodu na Paranoid ROM 3.99 použil Titanium Backup pro některé aplikace, které mají nastavení, ale obnova se nezdařila. Vím, že se měla změnit cesta k záloze, ale stejně se to nepovedlo :x a teď při další instalaci TB mi při pokusu o zálohu TB vypisuje, že mám nedostatek místa na úložném prostoru, i když mám 8GB volno, možná dělám někde chybu ..... Proto jsem založil tohle téma ( doufám, že tu nikde už není ), aby jsme si řekli o našich zkušenostech s těmito programy.
Uživatelský avatar
urys
Stálý androiďák
Příspěvky: 227
Registrován: úte 08. úno 2011 23:04:05
Typ mobilu / ROM: LG Nexus 5 [LRX21O]
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend P6
Tablet: Ainol Novo Legend 7
Rom: Stock
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Záloha Nexus 7

Příspěvek od urys »

sice nemám nexus 7, ale používám Helium (https://play.google.com/store/apps/deta ... tta.backup)
no a k tomu nedostatku místa, podle mých dřívějších zkušeností to bude spojené s tou nepodařenou obnovou přes TB, osobně bych ti doporučil wipe a data neobnovovat, ale nevím, nakolik to bude pro tebe zkousnutelné ;)

možná řešení nedostatku místa jsou zde: http://androidforum.cz/search.php?keywo ... Ei%C5%A1ti
--
LG Nexus 5 16GB
sealex
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: stř 20. úno 2013 14:20:31
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 mini
Mobil 2 / ROM: Sony SmartWatch2
Tablet: Nexus 7 32GB 3G
Rom: stock 4.4 +franco

Příspěvek od sealex »

Ahoj, taky jsem čerstvě přešel na PA 3.99 a mám Nexus 7 3g.
Bojoval jsem taktéž s TB, ale fix se změnou cesty k backupům mi pomohl a pozice her se mi podařilo obnovit a to i v omezeném profilu.
Uživatelský avatar
Fatal_Soldier
Droid
Příspěvky: 2047
Registrován: pon 11. říj 2010 12:34:08
Typ mobilu / ROM: SGS7
Rom: Nougat official
Bydliště: Hodonín

Re: Záloha Nexus 7

Příspěvek od Fatal_Soldier »

Co se týče pozicí v hrách a obecně dat aplikací, tak ty už se nějakou dobu synchronizují přímo s googlem ;)
SGS7 Nougat official
POUŽÍVEJTE HLEDÁNÍ, vše už tu de facto někde je.
sealex
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: stř 20. úno 2013 14:20:31
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 mini
Mobil 2 / ROM: Sony SmartWatch2
Tablet: Nexus 7 32GB 3G
Rom: stock 4.4 +franco

Re: Záloha Nexus 7

Příspěvek od sealex »

Hmm, tak takovou snad žádnou zatím nemám. Co je v pohodě je například Tapatalk, Evernote, Google music, Google disk, Keep atd.
Z her co má své účty jsem neměl problém s Real racing 3 a Pou, jinak pouze pomocí TB.
Odpovědět

Zpět na „Nexus 7 (v. 2012) - Obecná diskuze“