Nexus 7 (v. 2012) - Obecná diskuzeNexus 7 3G - problémy

Odpovědět
Gwaihir
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: ned 23. říj 2011 10:09:05
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S
Tablet: iPAD2

Nexus 7 3G - problémy

Příspěvek od Gwaihir »

Zdravím,

mám Nexus 7 3G a v poslední době se mi začaly kupit problémy.
Nexus se často restartoval a každou chvíli chtěl zadávat PIN k SIMce.
Udělal jsem tovární nastavení a restarty asi nejsou tak časté. Nicméně PIN to chce každý den aspoň jednou nebo dvakrát. Je to normální chování?

Pak mám problém s GPSkou - občas vypadává, občas funguje dobře.

V záruce snad ještě je - měl jsem ho na IČ, ale v dokladu z Alzy mám napsáno záruka 24S. Reklamace nebo nějaký fígl?

Občas mi i přijde, že se pomalu nabíjí, ale používám nabíječku z LG G2. A výdrž taky není ideální....
atnarfus
Stálý androiďák
Příspěvky: 134
Registrován: pon 13. čer 2011 19:41:39

Re: Nexus 7 3G - problémy

Příspěvek od atnarfus »

Zkus tu SIMku na pár dní vyndat a jet jenom přes wifi. Kdysi mi šíleně blbnul ZTE Blade, restarty, zamrzání... nakonec jsem zjistil že to dělá SIMka. S jinou telefon běhá dodnes bez problémů.
Gwaihir
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: ned 23. říj 2011 10:09:05
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S
Tablet: iPAD2

Re: Nexus 7 3G - problémy

Příspěvek od Gwaihir »

Tak SIMka je venku, problémy zatím žádné, navíc výdrž na baterii je signifikantně lepší, za noc to padlo jen o 4% a to jsem si s tím chvíli hrál poté, co jsem to o půlnoci vytáhl z nabíječky. Normálně baterka padla minimálně o 20%. Tak jen tajně doufám, že nová SIMka to nezhorší. Každopádně díky za tip.
Gwaihir
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: ned 23. říj 2011 10:09:05
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S
Tablet: iPAD2

Re: Nexus 7 3G - problémy

Příspěvek od Gwaihir »

Simka problém moc neřešila. Zkoušel jsem ota upgrade na 5.02 i 5.1, ale byla to tragédie. Soupnul jsem tam stock 4.4 a jede to zase svižně. Rozhodně doporučuji.
Odpovědět

Zpět na „Nexus 7 (v. 2012) - Obecná diskuze“