Prestigio Multipad PMP7280C - obecná diskuzePrestigio Multipad PMP7280C aplikace

Moderátor: negrbob

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
mlzik
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia U
Tablet: Multipad Prestigio PMP 7280C DUO

Prestigio Multipad PMP7280C aplikace

Příspěvek od mlzik » úte 28. kvě 2013 17:17:04

Jsou nejake aplikace, se kterymi mate problem?

Například vseobecne znama zalezitost ze v Chrome nejde predinstalovany adobe flash player ktery funguje pouze v integrovanem prohlizeci atp neco s cim by jste se podelili?

Ci jina doporuceni ohledne aplikaci?

lapis
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6
Mobil 2 / ROM: SGS3 Neo rooted

Re: Prestigio Multipad PMP7280C aplikace

Příspěvek od lapis » úte 28. kvě 2013 22:01:06

Já si žádných problémů s aplikacema nevšiml, zatím vše v pořádku. Chrome i Flash mám aktualizovaný, fungujou spolu bez problémů (i když integrovaný browser se mi zdá rychlejší než ostatní browsery co jsem zkoušel). FullHD video jak integrovaným přehrávačem tak MxPlayer jede plynule. Hry jsem zkoušel GTA:Vice city, Machinarium a Bard's tale s HD texturama a vše OK. Jen při některých činnostech na pár sekund zamrzne (nejspíš to dělá nějaký driver nebo služba), ale není to moc často.

Autor tohoto vlákna
mlzik
Nové Androidě

Příspěvek od mlzik » úte 28. kvě 2013 23:11:44

To je zajimave....me Chrome+Flash player nefunguje. Nekde jsem cetl ze to zlobi a ze vetsinou Flash player funguje jen s integrovanym prohlizecem. Jinak mas pravdu ze sem tam Tablet lagne...stava se mi to hlavne po probuzeni ze standby. Nebo kdyz prohlizim v Chrome nejake stranky.

lapis
Stálý androiďák

Příspěvek od lapis » stř 29. kvě 2013 20:32:59

mlzik píše:To je zajimave....me Chrome+Flash player nefunguje. Nekde jsem cetl ze to zlobi a ze vetsinou Flash player funguje jen s integrovanym prohlizecem. Jinak mas pravdu ze sem tam Tablet lagne...stava se mi to hlavne po probuzeni ze standby. Nebo kdyz prohlizim v Chrome nejake stranky.
No jo máš pravdu. Teď jsem se na to díval znovu a opravdu mi Flash nefunguje v Chromu. Funguje ale v integrovaném prohlížeči i v Maxthonu (a nejspíš i v dalších). Podobně v Dolphinu je v nastavení zmíněno že Flash vypnuli protože jim padal a Adobe už ho nevyvíjí..Jinak je ale Dolphin rychlý jako integrovaný prohlížeč, rychlejší než Chrome, Opera nebo Maxthon.
Chrome pro Android Flash nepodporuje a podporovat nebude, viz FAQ na Google:

Kód: Vybrat vše

What version of Flash is supported on Chrome for Android?
Chrome for Android will not be supporting Flash. As you may have seen in November, 2011, Adobe announced it has stopped investing in Flash for mobile browsing. Google has long been committed to making the web platform more powerful through open web technologies like HTML5 and is working with Adobe and other partners to further advance the web standard.
Ještě se mi prárkrát stalo že blbnul MxPlayer - po otevření videa zobrazil jen černou obrazovku bez videa a pak zatuhl. Po killnutí a znovuspuštění zase fungoval OK...

Autor tohoto vlákna
mlzik
Nové Androidě

Příspěvek od mlzik » pát 31. kvě 2013 15:21:14

Zjevne mas pravdu ohledne probuzeni tabletu ze standby. Je to nejake line. Tezko rict co je pricinou. Kazdopadne po probuzeni vseobecne tablet laguje.

lapis
Stálý androiďák

Příspěvek od lapis » pon 03. čer 2013 9:25:46

Já bych řekl že to souvisí s wifi/internetem. Když si wifi vypnu tak žádné větší lagy po probuzení neporozuju, ale když je zapnutá, po probuzení se znovu připojuje do sítě a zřejmě se aktivujou nějaké služby (aktualizace SW, kontroly mailů, aktualizace facebooku atd) které to zalagujou...

Autor tohoto vlákna
mlzik
Nové Androidě

Příspěvek od mlzik » sob 08. čer 2013 9:48:28

Jake aplikace pouzivas? Respektive ktere s pristupem na net? Rad bych zjistil ktera aplikace vytezuje vykon tabletu na 100 % po probuzeni ze standby.

Odpovědět

Zpět na „Prestigio Multipad PMP7280C - obecná diskuze“