Pouzdra a obalyPouzdro na 4.5" mobil k pasku z Ciny (Forcell)

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět
tuxmartin
Stálý androiďák
Příspěvky: 77
Registrován: pát 09. bře 2012 19:52:05
Typ mobilu / ROM: ZOPO Speed 7
Twitter: tuxmartin
Rom: ZOPO Original

Pouzdro na 4.5" mobil k pasku z Ciny (Forcell)

Příspěvek od tuxmartin »

Ahoj,
mam mobil Xiaomi Redmi 1S 4,5". Mam pouzdro z ceska asi za 210Kc. Asi po 4 mesicich se vzdy znici suchy zip a pouzdro se vytaha do te miry, ze telefon skoro vypadava. U svych starsich mobilu jsem mel se stejnymi pouzdry stejne problemy.
Pouzdro mi ale vyhovuje, jen bych ho rad objednal primo z ciny.

Chci presne to, co je na fotce v priloze. Cernou barvu. Mel by to byt typ "Forcell".

Nevite nekdo, co mam napsat do vyhledavace ne eBay? Uz jsem vyzkousel spoustu dotazu, ale vetsinou mi to najde jen silikonova pouzdra, nebo pouzdra s-view okynkem.

DIky, za radu.
Přílohy
pouzdro.jpg
pouzdro.jpg (16 KiB) Zobrazeno 3440 x
Alcatel One Touch Max -> Alcatel One Touch 302 -> Siemens A50 -> Siemens A55 -> Sony Ericsson K750i -> Samsung S5230 Star -> ZTE Skate -> HUAWEI Ascend Y300 -> Xiaomi Redmi 1S 8GB -> ZOPO Speed 7
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Pouzdro na 4.5" mobil k pasku z Ciny (Forcell)

Příspěvek od LivArt »

To jsem měl a už bych si to nekoupil. Zevnitř je to slepený nějakým lepidlem, který se začne odírat a lepit k telefonu a moc to nejde dolů.

Musíš hledat "pull up case" -- http://www.ebay.com/itm/Black-Circle-Ve ... 2a47f544b1
smrt28
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: úte 04. úno 2014 15:07:17
Typ mobilu / ROM: Nexus 5

Re: Pouzdro na 4.5" mobil k pasku z Ciny (Forcell)

Příspěvek od smrt28 »

zkus pdair.com, mam od nich uz treti obal a vydrzel dycky stejne jako telefon samotny, tj. klidne i 2 roky. A maji s klipsnama na pasek! Jinde uz futral nekupuju ;-)
Odpovědět

Zpět na „Pouzdra a obaly“