Pouzdra a obalyPouzdra Love Mei

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět
7tech
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 18. zář 2015 14:04:28
Typ mobilu / ROM: LG G3

Pouzdra Love Mei

Příspěvek od 7tech »

Dlouho jsem odolával tlaku okolí a vyhýbal se telefonům s dotykovým displejem. V dobách začátků těchto displejů mi totiž buď nereagovaly na dotyk nebo jsem na ně musel tlačit až se telefon prohýbal nebo naopak se stačilo dotknout a vyskákalo na mě tolik menu, že jsem z telefonu pro jistotu vyškubnul baterku. Teď, když jsou tyto displeje použitelné, jsem se nechal přemluvit a koupil si "zrcátko". Bohužel, hned mi bylo jasné, že je to telefon spíš pro ozdobu, než pro běžné užívání. Opatřil jsem si tedy pouzdro, které by ho mohlo zachránit při pádu, prodávané pod obchodním názvem Love Mei. Pouzdro má vlastní fólii displeje, ale ouha, telefon ztratil vlastnosti dotykového.. Displej u okrajů na dotyk vůbec nereaguje. Dostal jsem se tedy opět do sklalních dob dotykových displejů, kdy byly prakticky nepoužitelné. Když jsem se s tímto problémem svěřil zažraným závislákům na smartphounech ze svého okolí, bylo mi sděleno, že je to daň za ochranu telefonu. Nechce se mi vůbec věřit, že se někdo s tímhle dokáže smířit.
Chtěl bych vás poprosit, jestli by se někdo nepodělil o zkušenosti s obdobnými pouzdry, zda někdo netuší, v čem je problém a co se s tím dá dělat. Zjistil jsem, že displej obvykle při prvním doteku zareaguje a při dalším už ne. Schopnost reakce se také zhorší při kontaktu prstu současně s hliníkovým rámečkem. Ten se tváří jako eloxovaný, ale bude to je lak, takže spíš izolant. Takové vlastnosti přesně odpovídají kapacitnímu principu snímání, ale co je mi, jako spotřebiteli, do toho? Já chci jen funkční zařízení.
Děkuji za jakékoliv postřehy.
7tech
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 18. zář 2015 14:04:28
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: Pouzdra Love Mei

Příspěvek od 7tech »

Takže je vyřešeno. Původní, poměrně tlusté sklo jsem z pouzdra vyloupnul a na displej nalepil běžnou fólii. Ta se díky nízké tloušťce ani rámečku nedotýká, takže pokud měl na to nějaký neblahý vliv, uplatnit se nemůže. Displej je navíc poznatelně kontrastnější. To přidané godzilla sklo opravdu původnímu displeji nesvědčí. Nechápu, jak může někdo vyrábět takovou sra...!
iroqez
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 13. kvě 2016 13:44:29
Typ mobilu / ROM: Samsung S5 Neo

Re: Pouzdra Love Mei

Příspěvek od iroqez »

Mám stejný kryt mobilu a funguje naprosto pohodově.... Myslím tim na dotyk po displeji. Až na pevnost sklíčka. Před pár dny jsem jemně, upozorňuji jemně ťuknul na displej a ouha sklíčko krytu okamžitě prasklo. Nikdy mi telefon nespadl a pouhé mírné ťuknutí a sklo prasklo. Nedovedu si představit co by se stalo kdyby telefon upadl na zem. Na videích s krytem dělaj nejrůznější testy a nic se nestane. Kryt nestojí zrovna par korun a reklamace se potáhne jak dlouho a těch keců kolem. Zvažuju , že bych sklo taky vyloupil a nalepil místo něj 1mm tlustém polykarbonát
7tech
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 18. zář 2015 14:04:28
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: Pouzdra Love Mei

Příspěvek od 7tech »

Když věříš, že zůstane display dotykovým.. Plácni na to obyčejnou fólii. Mobil většinou padne na hranu. A když padne displejem na nějaký výstupek, stejně ho nic nezachrání.
Jinak, jak Ti funguje GPS? Mně se tím krytem úplně odstínila GPS anténa a je to znát i na signálu GSM v místech slabšího pokrytí. V místech antén jsem proto zezadu musel vyvrtat díry.
iroqez
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 13. kvě 2016 13:44:29
Typ mobilu / ROM: Samsung S5 Neo

Re: Pouzdra Love Mei

Příspěvek od iroqez »

Polykarbonát je dost pevnější víc než fólie co ti nutí v krámu. Jen bych to chtěl vyzkoušet na nečisto jak to funguje s polykarbonátem.... GPS funguje úplně na hov....no. A signál to odstínilo taky dost někdy to musím položit a volat zpět protože se neslyšíme. Kryt dobrej, ale měly by vychytat všechny mouchy. Ale jak to funguje v dnešním světe.... prodávat za každou cenu a neohlížet se na spotřebitele. Něco koupit a dodělat si to sám
7tech
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 18. zář 2015 14:04:28
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: Pouzdra Love Mei

Příspěvek od 7tech »

Zjisti si, kde má ten Samsung antény a zezadu do toho hliníku v těch místech udělej co největší díry. Dělal jsem to stupňovitým vrtákem a šlo to v pohodě. A to jsem kvůli přívodům k přídavné baterce ani nemohl mobil vyloupnout. Předtím jsem zkoušel kapacitně navázat externí GPS anténu, ale nebylo to spolehlivé. Teď vše funguje jak má. Kvůli záruce jsem vnější anténu přímo nenapojoval.
Jinak jsem ten problém popsal na stránkách LoveMei a druhý den už tam příspěvek nebyl. Svi.. žlutý.. :evil:
Odpovědět

Zpět na „Pouzdra a obaly“