Stránka 1 z 1

proximity senzor - kalibrace

Napsal: stř 20. srp 2014 20:13:02
od braynshe
Zdravim panove. Potreboval bych prekalibrovat proximity senzor, ktery po vymene digitizeru prestal spravne fungovat. Je prilis citlivy a reaguje i na samotny digitizer... To zpusobuje vypinani displaye behem hovoru, coz je neprijemne. Lze to sice obejit jeho deaktivaci, ale to mi uplne nevyhovuje. Nefunguje mi zadny kalibracni soft co jsem nasel na GP nebo XDA. Pouzivam Rom fresh 1.2.6.

Re: proximity senzor - kalibrace

Napsal: sob 06. pro 2014 15:23:54
od Vlaďka 10
Sice nejsem pán, ale našla jsem toto téma, když jsem hledala pomoc, kdy jsem měla naprosto stejný problém s telefonem Zopo. Po výměně digitizeru zčernal displej při volání a nešlo nic dělat, než čekat na ukončení hovoru protistranou. Problém jsem vyřešila a spočíval v tom, že při výměně digitizeru mi u proximity sensoru vypadla gumička nebo těsnění ... jak to nazvat. Po vrácení této gumičky na své místo telefon funguje jako předtím.

Re: proximity senzor - kalibrace

Napsal: sob 06. pro 2014 17:55:28
od josr
Mel jsem stejny problem. Po vymene nebyl digitizer na uplne stejnem miste, vzdalenost mezi digitizerem a proximity senzorem byla o neco vetsi. Proximity senzor vypinal obrazovku, na chvili pomohlo pritlaceni digitizeru v miste proximity senzoru. Nakonec jsem posunul proximity senzor bliz k digitizeru.