Samsung Galaxy Note 10.1 - obecná diskuzeNenabíjí se, stále 1%

Moderátoři: verny94, verny94

Odpovědět
Uživatelský avatar
tune.lar
Androiďák!
Příspěvky: 293
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:24:30

Nenabíjí se, stále 1%

Příspěvek od tune.lar »

Ahoj přátelé,

mám takový problém se svým Note.

Nelze nabít, mám jej v origo nabíječce. Tablet se mi vypnul, divil sem se, jelikož se domnívám že měl minimálně 15% kapacity. Došel jsem domů, dal na nabíječku a stále se drží pouze na 1%.Udělal sem hard reset ( před resetem, nevydržel zapnutý ani na nabíječce). Po resetu drží na nabíječce zapnutý, ale stále 1%. Ikonka baterie vedle hodin je prázdná šedá s bleskem. ( neproblikává zeleně).

Jedná se o firemní přístroj, kde nevím zda je v záruce, a nejraději bych se to pokusil vyřešit sám.

Je vadná baterie? Zkoušel jsem jiný adaptér, dopadlo to stejně. Přístroj mám v nabíječce 24 hodin. Stále 1%.

¨Děkuju, za případné rady.
Siemens M50, Siemens CX65, Motorola RAZR V3, Motorola E938, Motorola l7, Motorola Z3, Motorola MOTO Ming,
Nokia N82, Samsung SPICA, Motorola DEFY, Motorola ATRIX, Samsung GalaxyNote 10.1 s Pen

MOTOROLA MOTO X [ROM][4.4.4][ghost] REFLEX BOW [>_ Pleasure Paradox]
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Nenabíjí se, stále 1%

Příspěvek od ludekbrno »

S tím asi doma nic neuděláš. Je to buď baterka nebo nabíjecí obvody.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
tune.lar
Androiďák!
Příspěvky: 293
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:24:30

Re: Nenabíjí se, stále 1%

Příspěvek od tune.lar »

Po par dnech na nabijecce 5% baterie. Potom to stoupa rychleji az k plnemu nabiti. Po vypojeni z nabijecky a vybiti tabletu na 0% opet stejny problem. 4 dny nic a pak to stoupa. Nechapu
Siemens M50, Siemens CX65, Motorola RAZR V3, Motorola E938, Motorola l7, Motorola Z3, Motorola MOTO Ming,
Nokia N82, Samsung SPICA, Motorola DEFY, Motorola ATRIX, Samsung GalaxyNote 10.1 s Pen

MOTOROLA MOTO X [ROM][4.4.4][ghost] REFLEX BOW [>_ Pleasure Paradox]
Uživatelský avatar
prousek
Androiďák!
Příspěvky: 419
Registrován: ned 12. čer 2011 16:34:33
Typ mobilu / ROM: Galaxy Note 10+ N9750 (Snapdragon), 512GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S6 LTE
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 10.1 (2014) SM-P605 (root)
Bydliště: Hronov 4

Re: Nenabíjí se, stále 1%

Příspěvek od prousek »

Píšeš, že nevíš jestli je v záruce, takže asi není nejnovější. Baterie by mohla být K.O. Zkoušel jsi jen jiný adaptér nebo i kabel?
fled
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 12. pro 2013 9:16:33
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2
Mobil 2 / ROM: Samsung GT-S5830
Tablet: Samsung GT-N8010
Tablet 2 / ROM: Lenovo TAB 2 A7 3G

Re: Nenabíjí se, stále 1%

Příspěvek od fled »

Zdravím, nechci zakládat nové téma, tak bych svůj problém popsal sem - můj tablet GT-N8010 se originální nabíječkou nabíjí pouze asi 4-5% za hodinu (ne vždy - někdy má dobrý den a nabíjí se i 10% za hodinu, ale to jen vyjímečně - a ne vždy po celou dobu - třeba jen dvě hodiny a pak začne nabíjet jen 4,5%/hod.) - to znamená, že když se vybije na 50%, tak do plna ho pak musím nabíjet 10 až 12 hodin. Stejný problém je i ve vypnutém stavu. Baterie bude asi vpořádku, protože na výdrži nepociťuji žádné problémy. Kabel co se zasunuje do nabíječky při připojení do NTB data přenáší. Nemám možnost odzkoušení jiné originální nabíječky. Tablet je ještě asi měsíc v záruce. Máte prosím jiné nápady, naž reklamace - které se nakonec asi nevyhnu?

PS: na tabletu není proveden root a uvedení do továrního nastavení nepomohlo
ver.A: 4.1.2
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Nenabíjí se, stále 1%

Příspěvek od don_alex »

tune.lar píše:Po vypojeni z nabijecky a vybiti tabletu na 0% opet stejny problem.
A v tom je nejspíš ten problém. Vybíjíš do nuly. Asi jsi tu baterku zabil. Ještě bych zkusil jinou v originální nabíječku a pak už jedině servis.

To s nabíječkou platí i pro fled

@phablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
cappy
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: pon 22. říj 2012 22:13:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1

Re: Nenabíjí se, stále 1%

Příspěvek od cappy »

fled píše:Zdravím, nechci zakládat nové téma, tak bych svůj problém ....
Dělalo mi to samé, nabijelo to třeba celý den. Problém byl v tom, že jsem si oddělal USB kablík, přesněji kablík u konektoru u tabletu, protože jsem ho párkrát na něj položil, když jsem večer je to val v posteli při nabijeni.. asi se porusil nějaký drátek... pomohlo koupit do 100 kc jen ten origo kablík a bylo po problému. Ale ty samozrejme můžeš mít jiný problém
fled
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 12. pro 2013 9:16:33
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2
Mobil 2 / ROM: Samsung GT-S5830
Tablet: Samsung GT-N8010
Tablet 2 / ROM: Lenovo TAB 2 A7 3G

Re: Nenabíjí se, stále 1%

Příspěvek od fled »

Děkuji pánové, nakonec to bylo opravdu kabelem, v prodejně Samsungu mi jej nabízeli za něco přes 400kč, tak jsem raději v eshopu na netu za 130kč a funguje to parádně, tak ještě jednou dík.
JarPol
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: sob 24. lis 2012 23:25:04
Typ mobilu / ROM: HD2
Tablet: cube u30gt-h

Re: Nenabíjí se, stále 1%

Příspěvek od JarPol »

Také jsem řešil nabíjení, procenta občas narůstala pomalu. Problém v origo kabelu, tekl proud jen 240mA. Výměna kabelu USB a už to frčí 1,6 A. USB kabel nevykazuje žádné vnější poškození. Kuchnu a dám vědět.
Uživatelský avatar
tune.lar
Androiďák!
Příspěvky: 293
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:24:30

Re: Nenabíjí se, stále 1%

Příspěvek od tune.lar »

Také potvrzuji, že problém výřesem nový kabelem za 60kc.
Siemens M50, Siemens CX65, Motorola RAZR V3, Motorola E938, Motorola l7, Motorola Z3, Motorola MOTO Ming,
Nokia N82, Samsung SPICA, Motorola DEFY, Motorola ATRIX, Samsung GalaxyNote 10.1 s Pen

MOTOROLA MOTO X [ROM][4.4.4][ghost] REFLEX BOW [>_ Pleasure Paradox]
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 10.1 - obecná diskuze“