Čtečky, prohlížeče a přehrávačeQR code generator s možnosťou vloženia loga

Internet browsery , ebooky , viewery pro všechno možné a audio/video přehrávače.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Loki_sg1
Androiďák!
Příspěvky: 261
Registrován: stř 09. zář 2009 20:11:37
Typ mobilu / ROM: Huawei P10 Stock ROM
Bydliště: Trnava

QR code generator s možnosťou vloženia loga

Příspěvek od Loki_sg1 »

Dobrý deň,
chcel by som sa Vás opýtať či máte niekto skúsenosť s nejakým dobrým QR code generátorom s možnosťou vloženia loga. Potreboval by som vytvoriť QR kód kde by bolo v strede logo. Hľadal som na playstore a skúšal som rôzne. Momentálne využívam na svoje potreby QrCode Creator, ale nieje to úplne to čo by som si predstavoval.

Za každý návrh budem rád.
HTC HERO -- SONY Xperia U -- LG Nexus 4 --OnePlus One -- Huawei P9 Lite -- OnePlus 3T -- Huawei P10 -- Xiaomi mi 9 -- OnePlus Nord -- Google Pixel 5
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: QR code generator s možnosťou vloženia loga

Příspěvek od Supík »

Neporadím apku ale web: https://www.qrcode-monkey.com/ používám ho na qrkody s logama furt. Dají se tam vyrobit i dost zvláštní a přitom pořád funkční designy. Jediné co mne tam štve je, že se nedá nastavit míra opravy chyb.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Loki_sg1
Androiďák!
Příspěvky: 261
Registrován: stř 09. zář 2009 20:11:37
Typ mobilu / ROM: Huawei P10 Stock ROM
Bydliště: Trnava

Re: QR code generator s možnosťou vloženia loga

Příspěvek od Loki_sg1 »

Ďakujem veľmi pekne je to presne to čo som hľadal a ešte aj praktickejšie ako aplikácia, takto sa na to pozrieť ma vôbec nenapadlo.
HTC HERO -- SONY Xperia U -- LG Nexus 4 --OnePlus One -- Huawei P9 Lite -- OnePlus 3T -- Huawei P10 -- Xiaomi mi 9 -- OnePlus Nord -- Google Pixel 5
Odpovědět

Zpět na „Čtečky, prohlížeče a přehrávače“