Lenovo P780 - obecná diskuzeLenovo P780 MINI

Moderátoři: rebas, Moderátoři čínských mobilů, rebas, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
janmatys
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pon 03. říj 2011 10:28:15
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI2S

Lenovo P780 MINI

Příspěvek od janmatys »

Zdravím,

celkem by mě zajímalo, proč se o tomto telefonu nikde nic nepíše ... nebýt AliExpress, tak bych ani nevěděl, že existuje. Po kamarádově doporučení si jej koupila přítelkyně ve zmíněném obchodě a za tu cenu je to celkem zajímavý telefon:

MediaTek 8 jader 2GHz
RAM 2GB
ROM 16GB
FullHD displej (tady se ovšem údaje SW liší - Antutu ukazuje FullHD, HW Info nikoliv)
GPU ARM Mali-450 (opět dle Antutu, HW Info ukazuje Mali-400)
Android 4.4.2

...tak jako tak ovšem za telefon pod tři tisíce je myslím celkem jedno, jestli to má tuhle nebo tamtu grafiku a jestli je displej FullHD nebo ne. To tady o tomto telefonu fakt nikdo nic neví? Hledal jsem postup pro ROOT, ale nenašel jsem na celém Google ani zmínku o tomto telefonu!


JayM
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Lenovo P780 MINI

Příspěvek od LivArt »

Protože je to čínskej fejkovej krám.
Zkorumpovanaliska
Androiďák!
Příspěvky: 385
Registrován: sob 10. led 2015 21:59:17
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70
Mobil 2 / ROM: Pracovní - Lenovo Vibe Z2 Pro

Re: Lenovo P780 MINI

Příspěvek od Zkorumpovanaliska »

Proboha :-D Ono to má důvod, když se o tom nikde nepíše. Nejspíš ten, že si ten název vymyslel prodejce :D Tohle je jeden z těch nepovedených padělků, no..
janmatys
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pon 03. říj 2011 10:28:15
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI2S

Re: Lenovo P780 MINI

Příspěvek od janmatys »

Jj, jako obvykle všichni velmi moudří... Samo je mi jasný, že to je jenom Čína, ale proto jsem tu asi ty parametry nepsal, že? Přes Antutu to má 35k, takže je mi fakt jedno, jestli je to vymyšlenej model nebo ne, když na tom šlape všechno jako na drátkách.

Zajímalo mě, jestli s tím třeba někdo nemá zkušenosti - root půjde třeba i programem na něco jiného, proto se ptám. Příště tedy méně smiles a více info, díky!


JayM
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo P780 MINI

Příspěvek od rbarat »

Je to proste fake, zlátanina bez akejkoľvek podpory. Nerátaj s tým, že k nemu niečo nájdeš. Antutu je nezaujímavé, sám časom zistíš čo všetko na tom fóne nefunguje a nikto Ti s tým nepomôže.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
janmatys
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pon 03. říj 2011 10:28:15
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI2S

Re: Lenovo P780 MINI

Příspěvek od janmatys »

rbarat píše:Je to proste fake, zlátanina bez akejkoľvek podpory. Nerátaj s tým, že k nemu niečo nájdeš. Antutu je nezaujímavé, sám časom zistíš čo všetko na tom fóne nefunguje a nikto Ti s tým nepomôže.
No já osobně mám MI2S, takže mě to moc netrápí...

Zajímalo mě, jestli to tu někdo nemá, toť vše.
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: Lenovo P780 MINI

Příspěvek od prasil »

Parametrům nevěř, je to vylhaný, antutu taky - bylo už nainstalovaný, viď. Problém není, že to není lenovo, že si musíš všechny parametry vydělit čtyřma, ale že až to nerozběhneš po rootu, tak nikde nenajdeš romku abys to odcihlil. Kdyby to byl tak skvělej kauf, má to každý druhý prodejce. Ten prodejce tam za měsíc nebude :yes:
Jinak nebuď škrt a kup přítelkyni pořádný mobil. :facepalm:
janmatys
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pon 03. říj 2011 10:28:15
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI2S

Re: Lenovo P780 MINI

Příspěvek od janmatys »

prasil píše:Parametrům nevěř, je to vylhaný, antutu taky - bylo už nainstalovaný, viď. Problém není, že to není lenovo, že si musíš všechny parametry vydělit čtyřma, ale že až to nerozběhneš po rootu, tak nikde nenajdeš romku abys to odcihlil. Kdyby to byl tak skvělej kauf, má to každý druhý prodejce. Ten prodejce tam za měsíc nebude :yes:
Jinak nebuď škrt a kup přítelkyni pořádný mobil. :facepalm:

Takže v první řadě, hochu... Přítelkyně si mobil koupila sama na doporučení, jak jsem tu myslím už zmínil. Antutu samo předinstalováno NEBYLO, stáhl jsem ho z marketu. A co se týče toho prodejce, prodává ten mobil s úspěchem už přes půl roku a není sám ... navíc stížnosti jsou minimální, vše je přes 99% spokojenosti. Ano, jistě tu spokojenost ovlivňuje i cena, to je jasný, ale já sám problémy s aplikacemi (až na pár záseků SMS, kterou jsem stejně nahradil) nepozoruji. Aplikace chodí OK, a hry celkem také, i když jsem zkoušel jenom RecklessRacing 2 a SG: Storm Riders.

Ve finále nevím, co si o sobě myslíš, že mě tady nazýváš škrtem ... laskavě se uklidni, protože o mně nevíš vůbec NIC!


JayM
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: Lenovo P780 MINI

Příspěvek od prasil »

Tak promiň, že jsem tě tak rozohnil, chlapče :clap:
Zkorumpovanaliska
Androiďák!
Příspěvky: 385
Registrován: sob 10. led 2015 21:59:17
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70
Mobil 2 / ROM: Pracovní - Lenovo Vibe Z2 Pro

Re: Lenovo P780 MINI

Příspěvek od Zkorumpovanaliska »

Za prvé tady přestaň řvát.
Za druhé, i pozdější instalace antutu jde oklamat - celkem snadno. Vrať se tady za čtvrt roku, až se ti to bude rozpadat. Budeš-li to chtít reklamovat, máš smůlu, fejk ti nikdo neopraví. Budeš-li tam chtít nahrát jinou ROM, máš smůlu, nikdo se nebude štvát s upravenou romkou po pár fejkovních telefonů. Chceš tam root? myslíš že to bude nějakým prográmkem na fejk fungovat? Bůh ví, co tam je modifikované. Já být tebou, tak to tady smažu a nechlubím se ti - kdyby celníci přišli na to, že sem pašuješ padělky, asi bys šel do chládku..

Ušetřil jsi pár stovek, ale vzpomeň si tady na to fórum za půl roku ;-) Hlavně si pak nezapomeň postěžovat, jaké jsou Lenova krámy :-D
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Lenovo P780 MINI

Příspěvek od rebas »

Jinak nám nevadí že je to čínský... Originál lenovo P780 je taky čínský, měl jsem ho a byl jsem spokojenej... Jen prostě máme blbé zkušenosti s napodobeninama telefonu lenovo P780, kterých je prostě mraky. Jinou romku na to neseženeš a s reklamacema je to fakt blbý... ale třeba budeš mít to štěstí, že reklamovat nebudeš muset :facepalm:
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Odpovědět

Zpět na „Lenovo P780 - obecná diskuze“