Lenovo P780 - ROM/ROOT/FWporucha IMEI a zápis

Moderátoři: rebas, Moderátoři čínských mobilů, rebas, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: porucha IMEI a zápis

Příspěvek od rebas »

ve vlákně užitečné http://androidforum.cz/mtkdroidtools-t51545.html jsou funčkní ovladače i pro xp. Navíc je tam od vstepanek navod jak to rozchodit.
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
foony
Androiďák!
Příspěvky: 252
Registrován: stř 01. úno 2012 10:40:57
Typ mobilu / ROM: Jiayu G4

Re: porucha IMEI a zápis

Příspěvek od foony »

Tak som tam kukal co sa dalo ale s imei som nepohol MTK droid tool mi to nevidi, ale iny mt mediatek vie vidiet, neviem preco toto nie, aj ked drivre su ok. A druha varianta tiez neide lebo stale mam nezname zariadenie CCD a uvedeny driver ho nevie instalnut, nie je k najdeniu, ako leby nepasoval. Nie je na to nejaka APK na zmenu?Vdaka za kazdu radu.
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: porucha IMEI a zápis

Příspěvek od rebas »

Predevcirem jsem prisel o Imei... Tak jsem propojil telefon s pocitacem, povolil debug mode a spustil MTK droid. V nem jsem kliknul na tlacitko root a za chvilku bylo v levo zelene zvirazneni. Pak jsem dal zapsat imei cisla, nasledne restart a bylo hotovo.
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Uživatelský avatar
ViRe
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 25. črc 2013 10:43:40
Typ mobilu / ROM: Honor 8 FRD-L19 8.0.0.521(C432)
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe Shot / Z90a40_S363_160625_ROW
Twitter: @VitaR
Kontaktovat uživatele:

Re: porucha IMEI a zápis

Příspěvek od ViRe »

tak jsem přišel o WiFi a BT a potřeboval bych radu.Totálně jsem vymazal telefon, včetně nvram a imei. Má někdo z vás zkušenost s tímto průserem?

Nepište mi, že jsem debil a proč jsem si nezálohoval atd. vím udělal jsem chybu
Jinak telefon P780 z června 2014 jsem rozchodil, mám tam ROMku S110 danou přes flash tool, IMEI jsem dohrál přes MTKdroid a WiFi a BT nemám.
Budu vděčný za jakýkoliv podněty a názory. Na ruskejch forech pár věcí je, ale moc tomu nerozumim.

Díky


EDIT: tak tu zkoušim různý postupy a momentálně tu mám na dyspleji na Lenovu TOOL DL image Fail! a pod tím uboot is blocking by dl info. a na monitoru Fail z programu SN_Write_Station tak jsem v koncích

EDIT: 3.10.2014 tak buď dělám někde chybu nebo nevím, Neměl by jste prosím někdo zálohu P780? kompletní IMEI si změním slibuji :-)
Díky
Uživatelský avatar
ViRe
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 25. črc 2013 10:43:40
Typ mobilu / ROM: Honor 8 FRD-L19 8.0.0.521(C432)
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe Shot / Z90a40_S363_160625_ROW
Twitter: @VitaR
Kontaktovat uživatele:

Re: porucha IMEI a zápis

Příspěvek od ViRe »

Takže se mi to nepodařilo an tak a ani tak uvidím co mi poví servis

EDIT: A proč se mi nezobrazuje v MTK Droid Root & Tools vedle nahradit IMEI ještě jako všude vídám Změnit NVRAM? netušíte někdo?
prussian
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 07. led 2015 18:02:34
Typ mobilu / ROM: lenovo P780

Re: porucha IMEI a zápis

Příspěvek od prussian »

RoStaSR píše:Chlapi, podarilo sa mi z telefónu odstániť s/n, obe imei a zrejme aj mac adresy...
imei už mám naspäť, iné sa mi tam vrátiť nepodarilo, myslím, že by som potreboval
hlavne tú mac pre wifi, pretože mi to ide dosť zle, kde mi to pred tým chodilo, teraz
ma ani neprihlási a doma to ide horšie ako 3g...

ďakujem za rady
ako si dal spat imei????
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: porucha IMEI a zápis

Příspěvek od LivArt »

Ty tu máš o tom málo postů?
Odpovědět

Zpět na „Lenovo P780 - ROM/ROOT/FW“