THL W100 - obecná diskuzeVadný display?

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Euronymous
Stálý androiďák
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. srp 2013 17:39:26
Typ mobilu / ROM: JIAYU G4T

Vadný display?

Příspěvek od Euronymous »

Zdravím,

vlastním Thl W100, před nedávnem mi přestalo fungovat stahovaní horní lišty (myslel jsem, že jde o chybu ROM), ale nyní se projevila další závada, a to, že nelze přijmout hovor (tzn. posunout kurzor na pravou stranu na zelené sluchátko). Celkově v tom sektoru display nereaguje na dotek.

Je možné nějak display otestovat, zda je opravdu vadný? Díky moc. Petr.
xGrany
Robot
Příspěvky: 872
Registrován: stř 10. bře 2010 20:56:06
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300
Bydliště: Nove Mesto na Mor.

Re: Vadný display?

Příspěvek od xGrany »

Použij aplikaci touch test
Danik86
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 23. říj 2013 8:52:16
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z

Re: Vadný display?

Příspěvek od Danik86 »

Mám podobný problém. Display si myslím že je ok, ale v některých aplikacích a třeba i v galerii nejde absolutně kliknou na tlačítka v levém horním rohu displaye. Nesetkal jste se někdo s něčím podobným. Zkoušel jsem tovární nastavení, zkoušel jsem jinou rom, je to furt stejný. Když jsem na domovske obrazovce vše funguje jak má. Vůbec tomu nerozumím, myslel jsem, že je to romkou, ale asi ne. Ještě jsem nezkoušel tu portovanou rom ze ZTE, ale nepočítám, že by to mohlo pomoct. Stalo se to zničeho nic, 3 měsíce mobil jel jak z praku.
xGrany
Robot
Příspěvky: 872
Registrován: stř 10. bře 2010 20:56:06
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300
Bydliště: Nove Mesto na Mor.

Re: Vadný display?

Příspěvek od xGrany »

Vidim to na reklamaci...Pokud nepomohla jina rom,nic s tim nenadelas...
Danik86
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 23. říj 2013 8:52:16
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z

Re: Vadný display?

Příspěvek od Danik86 »

Také se toho bojím. Nemá někdo zkušenosti s postupem reklamace telefonu z etotalk.com? Co slouží jako doklad o koupi? Mám jen nějaké papíry s rozsypaným čajem a pak historii nákupu v prohlížeči.
siki88
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: úte 18. pro 2012 12:26:30
Typ mobilu / ROM: Lenovo S750

Re: Vadný display?

Příspěvek od siki88 »

take s tim mam problem,zacalo to ze neslo stahovat horni listu a dale prestal postupne fungovat dotyk na spodni strane obrazovky,na reklamaci kaslu protoze cina ma na reklamaci az rok.objednal jsem si novy display za 800 a ted cekam az prijde,doufam ze to tim vyresim..dalo se ocekavat ze u mobilu za 3500 se neco posere,ale aspon nejsou drahy nahradni dily.pak napisu jestli to pomohlo
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vadný display?

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Je potřeba vyměnit digigizer, ne LCD.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
siki88
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: úte 18. pro 2012 12:26:30
Typ mobilu / ROM: Lenovo S750

Re: Vadný display?

Příspěvek od siki88 »

a to je co?ja objednal celej predni panel
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vadný display?

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Ano to je předek, ale ty jsi psal o LCD :-)
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
siki88
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: úte 18. pro 2012 12:26:30
Typ mobilu / ROM: Lenovo S750

Re: Vadný display?

Příspěvek od siki88 »

aha.sorry ja to myslel globalne. v tech presnych pojmech se nevyznam.
petan69
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 16. bře 2014 12:00:52
Typ mobilu / ROM: THL W100

Re: Vadný display?

Příspěvek od petan69 »

Objevil se mi ten samý problém, displej reaguje na dotyk jen v některých místech, např notifikační lišta jde stáhnout jen v pravém horním rohu. Pak dotek funguje ještě v úzké části uprostřed - v místě kde se telefon odemyká. Bohužel díky tomuto je telefon naprosto nepoužitelný.
Telefon zakoupen v eshopu Číně (mixeshop.com), ovšem domluva s nimi na zasláni telefonu k reklamaci je šílená. Neustálé jejich rady jako uvedení telefonu do továrního nastavení, či přeflashování telefonu samozřejmě nepomáhají. Osobně si taky myslím, že musí být vadný digitizer. Uvidím co se bude dít dál, zda s nimi vykomunikuju zaslání nového digitizeru, nebo telefonu k nim na opravu. Dám vědět jak to dopadlo.
siki88
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: úte 18. pro 2012 12:26:30
Typ mobilu / ROM: Lenovo S750

Re: Vadný display?

Příspěvek od siki88 »

tak.predni panel je po 20 dnech cesty doma.vymenil jsem(tezka vymena) a mobil uz funguje jak ma
Odpovědět

Zpět na „THL W100 - obecná diskuze“