Poptávka po vývojáříchInteraktivní herní "bind" příkaz

Hledáte schopné vývojáře pro svůj projekt? Pak právě tady je to pravé místo pro Vás. :)

Moderátoři: mArtinko5MB, mArtinko5MB

Odpovědět
gigacunga
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: pát 29. led 2016 12:04:57
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 6 pro, 4/64Gb, MIUI 10.3.6

Interaktivní herní "bind" příkaz

Příspěvek od gigacunga »

Dobrý den.
Hlavou mi proběhla jedna myšlenka, a to jen na základě toho, že mám nefunkční game pad. Napadlo mne, zda by se dala vyvynout aplikace, která by za použití slova aktivovala, spíše spustila tlačítka.
Logika je taková. Hru pubg znáte skoro všichni. Aplikace by měla vizuální kabátek jako rozložení herního prostředí na game padu. Vytvoříš kolečko, to posuneš ve hře na ikonu, která zastává funkci zobrazení zoomu in a out, a to pojmenuješ třeba "lek" nebo "flabs" nebo "zům". A ve výsledku to znamená, že pokud řekneš slovo "zům", aktivuje se tlačítko zoomu a zobrazí se zaměřovací kříž. Po opětovném slově se zase oddálí. Po rozložení layoutu tohoto uživatelského rozhraní, bude možné nabindovat i ikonu pro užití lékárničky. Podle mne nepůjde vybrat, jakou lékárničku použít, ale bude možné užít právě ten item, který je v danou chvíly vybrán a zobrazen v nabídce okna pro lékárny a energeťáky. Nevím, jak by to fungovalo, game pad reaguje na základě stlačení tlačítka na game padu, které na obrazovce při bindování reaguje jako kliknutí. Jak by mohla aplikace za použití slova fungovat v reálu? Je to vůbec reálné?
Popřemýšlejte nad tou logikou, a pokud máte zájem, skuste to. Podle mne logika aplikace je dobrá, a lehce bude využitelná, snad. Díky moc.
Poco X3 NFC
MIUI Global 12.0.8.0(RJGEUXM)
Android verze RKQ1.200826.002
Odpovědět

Zpět na „Poptávka po vývojářích“