Aréna telefonůLG G6 vs Honor 10

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
noggi
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pát 29. led 2016 9:49:12

LG G6 vs Honor 10

Příspěvek od noggi »

Ahoj,
jelikož mi odešel Nexus 5x, hledám náhradu za tento telefon, moc se mi líbí Honor 10 kvůli tomu výřezu, na LG G6 se mi líbí že má IP 68, samozřejmě se nebudu potápět nebo tak, ale jistota je jistota :)) Rád bych se zeptal Vás zkušených uživatelů těchto telefonů, který z těchto telefonů mi doporučíte, popřípadě náhradu :)
Díky moc.

Maximální rozpočet: 11 000 Kč
Místo nákupu: ČR/SR, EU
Předpokládané využití zařízení: Telefon budu používát na občasné hraní, focení a brouzdání na netu :)
Požadavek na značku: Honor 10, LG G6
Mnou navrhované modely: Honor 10 vs. LG G6
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

LG G6 vs Honor 10

Příspěvek od Mirda86 »

No Honor 10 je fajn. Je vykonnej a urcite modernejsi.Da se cekat delsi podpora.G6 ma vyhodu v te vodeodolnosti a nizsi cene. Uz je to starsi kousek ale myslim ze se za ty penize porad vyplati.
U Honora mi nejvic vadila ctecka ktera nebyla moc dobra a notifikacni dioda ktera je uplne k nicemu.
G6 nema vubec diodu ale ma AoD ktere ani moc nezere (i presto ze ma IPS).
Nebo si priplat za V30 od Lg.Ta je zas trosku jinde.
noggi
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pát 29. led 2016 9:49:12

Re: LG G6 vs Honor 10

Příspěvek od noggi »

Dokonce jsem se teď dozvěděl, že spol. Huawei zakázala pro nové modely odemknutí bootloaderu, takže tam si už asi pravděpodobně nenahraju Romku, ale zase se mi líbí že Honor je docela výkonný, kamarád mi posílal fotky, které vyfotil tím telefon a dělá i celkem dobré fotky, jen je tu jedná věc co nemá a to manuální režim, teda alespoň jsem ho tam neviděl. U LG G6 je manuální režim, na xda mi psal borec že je možné že si můžu koupit LG G6 se špatnou čočkou fotoaparátu, a další věc podpora androidu U mé staré LG G3 kterou jsem měl před 2 lety, byly pouze 2 nebo 3 verze androidu a skončilo to u verze androidu 7 :D Baví mě flashovat romky atd což u LG G6 půjde normálně. :D Fakt jsem docela v rozpacích :D Škoda že Honor nemá Always On Display :/
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

LG G6 vs Honor 10

Příspěvek od Mirda86 »

Tak cekal sem od Honoru lepsi fotky. Nema bohuzel optickou stabilizaci a video taky nic extra.
G6 ma pokud se nepletu nejake rozdily na tom druhem sirokouhlem fotaku. Ne na hlavnim.A nerekl bych ze by Honor 10 delal lepsi fotky takze v tomto smeru je to asi fuk.

Jo asi bych vzal Honora.I kdyz podle me je lepsi vzit Zenfone 5 nebo jeste lip Zenfone 5z.

Ofiko dostal v minulosti kazdej foun maximalne 2 nove verze generace androidu. To same se da cekat u Honoru a G6 maximalne jednu uz.
S neofiko neporadim...nedelam.
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: LG G6 vs Honor 10

Příspěvek od bicista »

G6 ma jinak dve cocky fotaku nez Honor. Jsou to plny dva fotaky z nichz jeden ma sirokouhly zaber coz se hodi do malych prostor. Ted ma novou aktualizaci. Byl prejmenovan na LG G6 ThinqQ. Ma ted nove UI na fotaku coz hodne vylepsuje nocni fotky.Ma stabilizaci a plnej manual jak na foceni tak na video.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
noggi
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pát 29. led 2016 9:49:12

LG G6 vs Honor 10

Příspěvek od noggi »

Já pořád uvažuju nad tím HOnorem, ale když jsi majitel G6 jsi s ní spokojený ? [emoji3]

EDIT by Jumbo78: smazaná zbytečná citace
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: LG G6 vs Honor 10

Příspěvek od -Pavel- »

Já měl 2 ks LG G6 a je to opravdu dobrý telefon, ale už má přeci jen starší HW. Osobně bych volil Honor 10, protože je prostě novější a pořád za slušnou cenu. Nechci kritizovat to či ono, tady bych volil novější telefon.
Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: LG G6 vs Honor 10

Příspěvek od Hurec »

No kdo jede custom rom tak kirin neni pro neho nejlepsi. Ktomu neni duvod proc by huawei nedal do H10 rucni rezim fotoaparatu.
Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: LG G6 vs Honor 10

Příspěvek od -Pavel- »

Nevšiml jsem se těch custom ROM. Sice nevím proč v dnešní době custom ROM, ale budiž. [emoji6]
Uživatelský avatar
Slik
Androiďák!
Příspěvky: 284
Registrován: pát 28. kvě 2010 20:48:43
Typ mobilu / ROM: LENOVO Vibe Shot
Bydliště: Holíč

Re: LG G6 vs Honor 10

Příspěvek od Slik »

Chcel som prejsť z LG G6 na Honor 10 ale zisťujem že si vôbec nepolepším. Skôr naopak.
Honoru chýba :
-podpora MicroSD
-IP 68 + vojenský štandard
-Always on displej
-fotoaparát so 120° záberom
-funkčná čítačka
-FM rádio

LG chýba :
-výkon
Slik - LG V30 , watch PEBBLE,Cookoo,SONY,Xiaomi
Sony Ericsson P1i,Nokia 5800EM,HTC Desire,HTC Incredible S,Samsung S II,Samsung NEXUS,HTC ONE S,Sony Xperia T,HTC One X,Sony Xperia SP,Samsung Galaxy S4,LG G2,Meizu MX4,Honor 6,Lenovo Vibe Shot,Meizu MX5,Sony Xperia Z3,Xiaomi Mi5,Samsung S7 EDGE,Honor 8,Xiaomi Mi5s,Huawei P10,LG G6
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G6 vs Honor 10

Příspěvek od Mirda86 »

Presne tak. Prechazet z G6 na H10 nedava moc smysl.
Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: LG G6 vs Honor 10

Příspěvek od Hurec »

No do honor 10 z g6 fakt ne. Ani do nova 3.
To spis do g7. Ale i ta ma sve minusy.
Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G6 vs Honor 10

Příspěvek od Mirda86 »

Klidne do V30...
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“