Aréna telefonůVymena mobilu... Note 9 za S10 (S10+)

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Mikros
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy NOTE 9

Vymena mobilu... Note 9 za S10 (S10+)

Příspěvek od Mikros » pon 29. dub 2019 8:15:20

Na mobilmanii nikdo nereaguje, tak zkusim jeste zde...

Ahoj vsem. Mam jiz nejakou dobu Note 9. Jsem s nim vcelku spokojeny. Jsem spokojeny s velikosti displeje, vydrzi baterie a vlastne mi nabizi vse, co potrebuji. Na mobilu vyuzivam zejmena internet, hodne email, obcas si ve vlaku poslechnu hudbu a pustim nejaky film. Hodne taky fotime s rodinou na vyletech, nebo kdyz jdem se psy na hory. Proto jsem taky rad, ze ma mobil IP68.
Nejsem uz z nejmladsich a proto zadne hry v mobilu nemam, ani nehraju :-).
Kazdopadne VUBEC nepouzivam stylus, parkrat jsem ho pouzil jako spoust fotaku, ale to bylo jen vyjimecne. Note 9 jsem si poridil ne kvuli stylusu, ale s ohledem na velikost displeje a hlavne baterii!!!

Uz od pocatku vsak sleduji zdejsi diskuzi na tema Galaxy S10 a S10+. Zpocatku byli nekteri na rozpacich, nekteri byli nadseni, ale myslim si, ze dnes uz je asi povetsinou spokojenost. Hlavne po doslych aktualizacich, ze se nektere chyby odstranily a jeste asi i do budoucna vylepsi.

No a me by zajimalo, jestli by jste treba prechod z Note 9 na S10, ale spis asi na S10+ doporucili? Radeji bych asi S10+ a to opet kvuli vetsi baterii a velikosti displeje. Jde mi o to, ze stylus vubec nepotrebuji, ale naopak bych asi hodne vyuzil sirokouhly zaber fotaku u S10+.
Taky asi i displej bude zase o neco lepsi.

To, ze nema diodu mi nijak nevadi, pouzivam stejne AOD a prustrel by mi taky nevadil.

Byl jsem se na nej podivat v krame a drzi se mi dobre, mam vetsi dlane, takze nemam s timto zadny problem.

Nechci po vas, at mi reknete, ze JO, kup si ho, vim, ze to rozhodnuti je na me, ale spis takove vase nazory, jakozto lidi, kteri maji mobily a vse kolem mozna jako hracky. Diky vsem.

Pripadne dotazy na dalsi specifikace nebo dotazy rad doplnim :-)

Mirda86
Moderátor
Reputace: 249
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Vymena mobilu... Note 9 za S10 (S10+)

Příspěvek od Mirda86 » pon 29. dub 2019 8:51:29

Pokud neresis penize tak to chyba vylozene nebude. Uz kvuli tomu sirokaci po kterem touzis.
Jinak se to nevyplati samozrejme. Note 9 je spickove zarizeni a tech vylepseni je tam malinko. V necem by sis dokonce pohorsil. Navic budes doplacet aspon 12k za tech par drobnosti. Tohle uz si musis rozhodnout sam.
Mozna by bylo lepsi si ty prachy nechat a pockat na Note 10. Za par mesicu tu bude a nejakej ten upgrade by mohl byt.

Autor tohoto vlákna
Mikros
Stálý androiďák

Příspěvek od Mikros » pon 29. dub 2019 10:14:19

Ahoj, dekuji za odpoved. Sirokouhly fotak je velka vyhoda. Skoda, ze ho nedostal uz Note 9. Je asi na zvazeni, jestli to opravdu stoji za ty penize. To si ale musim rozhodnout sam. Spis me zajimaji duvody PRO nebo PROTI, takze diky za tvuj nazor.

ondrej.n
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S8
Tablet: Galaxy tab2 10.1 CM 10.2 nightly

Příspěvek od ondrej.n » pon 29. dub 2019 12:36:33

Já ti nemohu doporučit jestli ano či ne, poněvadž note9 jsem ani neměl v ruce. Každopádně já bych šel po 1,5 měsíčním používání S10+ do něj znovu, tak jsem spokojen (přechod z S8)

vormen
Androiďák!
Reputace: 9

Příspěvek od vormen » pon 29. dub 2019 18:35:46

Já bych neměnil a počkal na Note.

Autor tohoto vlákna
Mikros
Stálý androiďák

Příspěvek od Mikros » pon 29. dub 2019 19:00:07

Diky za nazory, asi tedy jeste pockam. Ale jak jsem psal v prvnim prispevku, stylus prakticky nepouzivam. Note jsem bral hlavne kvuli velikosti displeje a vetsi baterii. Schazi mi ale ten sirokouhly fotak :-(. Nebo bych to rekl tak, ze by se mi opravdu hodil a vyuzil bych jej.

vormen
Androiďák!
Reputace: 9

Příspěvek od vormen » pon 29. dub 2019 19:35:05

O stylus nejde, ber ho jako bonus. Ale Note máš telefon s luxusním zvukem z reproduktorů oproti S10, funkčním proximity senzorem, rychlejší a spolehlivější čtečkou, funkční skener duhovek. Note prostě bývá vždy skoro bez chyb. Ty se vychytávají totiž na radě S.

Autor tohoto vlákna
Mikros
Stálý androiďák

Příspěvek od Mikros » pon 29. dub 2019 20:14:24

To mas zrejme pravdu :-)

Tedy jeste pockam.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“