Aréna telefonůSamsung Galaxy A40 aktualizácia na Android 10

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Matrix44
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 12. srp 2010 17:34:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 Plus 1TB Ceramic Black

Samsung Galaxy A40 aktualizácia na Android 10

Příspěvek od Matrix44 »

Ahojte, aktualizoval som (deťom) dva telefóny Samsung Galaxy A40 z SK distribúcie na Android 10. Po aktualizácii mi nešlo pripojiť telefón k WiFi. Nakoniec ma napadlo zrušiť na WiFi-ne MAC filter, a pripojenie bolo funkčné. MAC adresu mal telefón pritom takú, aká bola pridaná do zoznamu povolených MAC adries. Po pripojení bez filtra mi zobrazuje ale inú MAC adresu, ako telefón zobrazuje vo svojich nastaveniach (informácie o telefóne). A presne toto isté mi urobilo aj pri druhom telefóne. V nastaveniach (informácie o telefóne) je pôvodná MAC adresa aká tam bola na Androide 9 a pred "wipe cache partition and hard reset", ale telefón sa identifikuje s novou MAC adresou. Telefón som skúšal ZAP/VYP, ale bez zmeny. A opäť sa mi ho už nechce resetovať.

Poradíte? Čo sa stalo? Dá sa to opraviť?

Ďakujem a pekný deň :)
Samsung Galaxy S10 Plus 1TB Ceramic Black
SIO | Official Samsung Android 12


Samsung Galaxy Tab S7+

Samsung Gear S3 Frontier
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Samsung Galaxy A40 aktualizácia na Android 10

Příspěvek od xanthor »

U konkrétní wifi sítě musíš změnit použitou MAC adresu z náhodné (randomized) na skutečnou (phone).
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“