Google Nexus S - Obecná diskuzezdířka na sim kartu

Moderátoři: novas78, kecinzer, novas78, kecinzer

Odpovědět
tmaska
Robot
Příspěvky: 714
Registrován: pon 20. čer 2011 11:46:22
Typ mobilu / ROM: z1cnote4lumia920mate7l640xlidol3
Bydliště: TŘINEC

zdířka na sim kartu

Příspěvek od tmaska »

ahojte poprosim o info , je to spis otazka na servisaky ale mozna ma nekdo podobne skusenosti.

Jelikoz jsem casto menil simky z velke na malou a opacne , nechtic jsem si vylomil dva plišky , kontakty v sdiřce na simku v telefonu. V servisu rekli ze neni problem za 400-500 kc vymenit celou sdirku na simku v telefone. ,( pres pul roku tomu mi telefon spadnul do vody , hned jsem vytahnul vysusil a funguje v poradku do dnes ) .

Dnes mi v servisu rekli ze tu sdiřku na sim nejde vymenit , jelikoz je telefon hode zoksidovany , a nebyli mi schopni rict proc to nejde ?

Co si o tom myslite ? opravdu to nejde nebo treba nemaji soucastky a nechce se jim s tim babrat. ( telefon je plne funkcni )
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: zdířka na sim kartu

Příspěvek od ludekbrno »

Pokud ti telefon spadl do vody a tys ho dál používal bez odborného rozebrání, vyčištění a vysušení, tak ho rovnou hoď do popelnice. Servis má pravdu, telefon musí být pořádně zoxidovaný a ta výměna čtečky SIM nemá smysl a nejspíš by při tom kvůli oxidaci upadaly další věci. Smůla, měls to do servisu dát hned po té vodě, teď už to nejde.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
tmaska
Robot
Příspěvky: 714
Registrován: pon 20. čer 2011 11:46:22
Typ mobilu / ROM: z1cnote4lumia920mate7l640xlidol3
Bydliště: TŘINEC

Re: zdířka na sim kartu

Příspěvek od tmaska »

dik za info , alespon na hudbu , net a filmy na zahradu to je pouzitelne :)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: zdířka na sim kartu

Příspěvek od ludekbrno »

Dlouho nebude ;-)

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Google Nexus S - Obecná diskuze“