Google Nexus One - Obecná diskuzeMáte Nexus one od Vodafone UK?

Moderátoři: novas78, kecinzer, novas78, kecinzer

Odpovědět

Máte Nexus od Vodafonu.uk ?

ano
2
25%
ne
6
75%
 
Celkem hlasů: 8

roxtedy
Androiďák!
Příspěvky: 628
Registrován: čtv 01. črc 2010 19:42:24
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Máte Nexus one od Vodafone UK?

Příspěvek od roxtedy »

Ahoj, zajímalo by mně kolik lidí má nexus od vodafone.uk? Já jsem si ho objednal z českého eshopu a přišel mně v české lokalizaci je od vodafone.uk.
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)
Tomula
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: pát 24. pro 2010 13:58:18
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Active
Tablet: Samsung Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Máte Nexus one od Vodafone UK?

Příspěvek od Tomula »

Já mám Nexus One také z českého e-shopu, ale podle obsahu balení byl dovezen s Německa. Takže předpokládám původní distribuci od německého Vodafonu. Myslím ale, že stejnak mají všechny evropské kousky Nexus One totožnou ROM, kterou schvaluje Vodafone UK, takže je to v podstatě jedno, odkud z Evropy daný Nexus pochází. Škoda, že originální Google ROM neobsahuje češtinu, hned bych si ji flashnul na svůj Nexus, abych nemusel čekat na nové aktualizace. Třeba se to ale a s aktualizací na Gingerbread změní:-) Jinak jsem můj Nexus koupil začátkem listopadu a podle S/N byl vyroben v září 2010 a i přes tolik měsíců od prvních stížností na rozhozenou kalibraci, tak můj kousek s ní má občas problémy také! Uživatel BigBen z nexusoneforum.net dostal prý ale informace o tom, že kalibraci byl měl vyřešit právě Gingerbread pro Nexus One. No uvidíme, jak to nakonec dopadne…
Sony Ericsson Xperia Active - GPS + GLONASS, barometr, ANT+; Samsung Galaxy Tab 10.1 - Wi-Fi + 3G
Odpovědět

Zpět na „Google Nexus One - Obecná diskuze“