Obecná diskuze o vývojiNapady na aplikace?

Moderátoři: mArtinko5MB, mArtinko5MB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajos
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 19. zář 2013 11:00:06
Typ mobilu / ROM: Motorola Edge 30 neo
Rom: stock

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od Pajos »

Pokud by chtěl někdo tip na plikaci tak já bych potřeboval nějakou co prohledá telefon a řekne proč ten mobil blbne, padá vypíná se atd.

Casto to bývá ve špatně napsaných aplikacích, ale když jich mám 15-20 nevím která to dělá :twisted: a tudíš kterou smazat.
V obchodě s telefonama tvrdili že mám uvest telefon to tovarnicho nastaveni a když bude fungovat tak je problém v těch aplikacích, ale kdo z nás má na tohle nervy že? :facepalm:

Zkoušel jsem hledat na netu, ale našlo to samé nesmysly :neane:
čeština pro telefony které ji nemají pomocí morelocale 2 tu: http://androidforum.cz/post822509.html#p822509
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od ludekbrno »

Hádej, proč asi tak našels jen samé nesmysly... Předpokládám, že to myslíš jen jako pokus o vtip ;-) Nebo máš pocit, že někdo napíše perpetum mobile aplikaci s umělou inteligencí, která dokáže rozebrat kód ostatních aplikací a rozeznat, jestli tam není chyba? :-) A jinak chyba aplikace obvykle nedokáže shodit komplet systém, ale většinou jen sama sebe. Pokud se telefon úplně vypne, tak to není aplikací.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Pajos
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 19. zář 2013 11:00:06
Typ mobilu / ROM: Motorola Edge 30 neo
Rom: stock

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od Pajos »

Tak to ja jen rikam co radili v tom obchode, netusim moznosti jak se daji programovat a dam ruku do ohne za to, spousta lidi tvrdila u jinyvch napadu ze to nejde a pak to nekoho napadlo jak to udelat.

Treba kod androidu vim, ze je otevreny a kdybych zadal oblast ktera me blbne tak by snad slo vystopovat ktera z aplikaci dela bordel.
Davám sem nápad třeba se toho někdo ujme :idea:
čeština pro telefony které ji nemají pomocí morelocale 2 tu: http://androidforum.cz/post822509.html#p822509
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od ludekbrno »

Sorry, ale je to utopie :-) Nejprve by se musela kód kontrolované aplikace dekompilovat, aby vůbec byl pro tu kontrolující aplikaci čitelný a v dalším kroku by aplikace musela mít vlastní inteligenci na úrovni špičkového programátora, což samozřejmě nikdo udělat nedokáže :-) A kdyby něco takového reálně šlo udělat, tak by logicky vůbec žádné chyby v aplikacích neexistovaly, protože by každý vývojář takovým programem svoji aplikaci nechal zkontrolovat ještě než by ji zveřejnil. Takový program by byl na nobelovku, to ti fakt nenaprogramuje jen tak na požádání někdo z Androidfóra ;-)

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
zvedavec
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 05. bře 2013 18:57:36
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia E dual

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od zvedavec »

Čtečka audioknih. Zdravím vypadá to že asi neexistuje solidní čtečka audioknih. Mám představu dárku pro starší osobu - tablet v podstatě vybavený jen čtečkou audioknih se spoustou audioknih. Požadavky triviální ovládání obdoba klasické čtečky v češtině. Funkce : zapamatování si na kterém místě se přestalo poslouchat.
Uživatelský avatar
mka
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:05
Typ mobilu / ROM: kde co
Kontaktovat uživatele:

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od mka »

Ehm... termín "solidní čtečka audioknih" tedy není zrovna pregnantní definice.
A mimochodem - nejsou ty audioknihy náhodou normální cédéčka? Netuším - ještě jsem žádnou neviděl, ale cédéčko do tabletu asi nenarveš.
A pokud jsou to zvukové soubry, tak o jaký formát že se jedná?
Nepište mi PM, pokud to není vyloženě soukromé.
Nevěřte kdejaké hlouposti, byť by byla předkládána jako svatá pravda nejsvětější.
Dopij
Stálý androiďák
Příspěvky: 216
Registrován: úte 12. dub 2011 20:21:45
Typ mobilu / ROM: LG L90 D410 Dual

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od Dopij »

Na audioknihy doporučuji aplikaci Mortplayer audiobook a k ní samostatně volitelný Mortplayer widget. Umí vše co požaduješ.
nofu
Droid
Příspěvky: 2758
Registrován: ned 11. srp 2013 18:37:35
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od nofu »

Mega by se hodila použitelná aplikace na správu seriálů, ideálně kopie aplikace TVshow pro WP, na droidu jsem nenašel nic, co by mi vyhovovalo. Myslim, že by si jí bylo ochotno zaplatit spousta lidí. To co je, tak je mizérie.
larrette
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: stř 12. čer 2013 9:43:03
Typ mobilu / ROM: Xperia x10 mini pro
Tablet: Prestigio Multipad ....
Rom: 2.1

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od larrette »

Caukyy
Napad bych mela..chtela bych do androida dostat kameru z iOSu 7 :)
Uživatelský avatar
mka
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:05
Typ mobilu / ROM: kde co
Kontaktovat uživatele:

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od mka »

No to ji z toho iosu opatrně vyndáš a zastrčíš androidovi mezi třetí a čtvrté žebírko - má tam na to takovou nenápadnou kapsičku.
Taky ji můžeš strčit pod baterku :-)
Nepište mi PM, pokud to není vyloženě soukromé.
Nevěřte kdejaké hlouposti, byť by byla předkládána jako svatá pravda nejsvětější.
Uživatelský avatar
Gu$houn*
Droid
Příspěvky: 2682
Registrován: pon 06. pro 2010 23:19:34
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a stock + root
Mobil 2 / ROM: Pixel 3a stock / OP5 [6/64] stock + root
Tablet: Vodafone Smart Tab 4G / cm11 + xposed
Bydliště: Praha 69

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od Gu$houn* »

Nebo do úplně jiný kapsičky, natočení dle libosti ...

P.

// PS: funguje skvěle, sám mám tímto způsobem aplikován display z iPadu.
larrette
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: stř 12. čer 2013 9:43:03
Typ mobilu / ROM: Xperia x10 mini pro
Tablet: Prestigio Multipad ....
Rom: 2.1

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od larrette »

:D fajn..tak jinak..:D existuje nejaka takova app? :D nebo da se prevest z iOSu na android?
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od don_alex »

Ne.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
larrette
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: stř 12. čer 2013 9:43:03
Typ mobilu / ROM: Xperia x10 mini pro
Tablet: Prestigio Multipad ....
Rom: 2.1

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od larrette »

Skoda...a nechtel by na tom nekdo zapracovat? :D
xocasniploutev
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01. bře 2015 11:35:50
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Player 4.0 [YP-G1]

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od xocasniploutev »

Celkem by se hodila Aplikace, ktera bude prehravat audio streamy z internetu (Radia) s temito funkcemi:
  • prehravani streamu z URL ktere si manualne zadam (samozr. musi se jednat o audio str.) , URL by mohly byt ulozene napr v souboru
  • moznost vyberu bitrate streamu (pokud je na vyber) + zapamatovani si teto volby u dane stanice
  • moznost rucne si nastavit dobu pro vyrovnavaci pamet streamu pred tim nez zacne hrat (pre-buffer napr 1-30 sekund)
  • obycejne zakladni gui kde uvidim nazev prave prehravaneho streamu + dalsi informace v nem vysilane (vetsinou nazev prave prehrav. skladby a interpreta)
  • alarm, spousteni streamu v nastaveny zadany cas a opakovane napr. kazdy den, pokud nastane nejaka sitova chyba zacne se budit prednast. system. zvukem
  • moznost nahravani prehravaneho streamu primo do souboru, naplanovane nahravani v dany cas a den, rozsirene moznosti nastaveni (napr. umisteni nahravek, uzivatelsky definovany nazev souboru napr.[nahravka-nazevRadia-rok_mesic_den.mp3] )
  • spankovy mod (sleep timer), aby se prehravany stream vypnul po uzivatelem nastavenych minutach
  • widget na plochu, prave prehr. radio + informace o streamu + tlacitka play, stop, record
Na marketu jsem jeste nenarazil na aplikaci ktera by nemela nejake nedostatky. Mezi nejlepsimi jsou TuneIn Pro, kterou jsem si na marketu koupil a Audials, ale stejne neplni to co by clovek chtel, nebo jsou po aktualizacich cim dal horsi. Zbytek apek na marketu k tomuhle ucelu je k nicemu. :x
TuneIn Pro, nedostatky:
  • v novejsich verzich vubec nefunguje widget na plochu (problem s nactenim widgetu), starsi jdou
  • obcas sama od sebe vyskoci obrazovka TuneIn do popredi, kdyz delate jinou cinnost ,,, napr. brouzdate na netu a znicehonic vyskoci GUI TuneIn, pritom se v nem nic neudalo
  • nejde nastavit umisteni porizenych nahravek ze streamu, vubec zadne podrobnejsi nastaveni
  • posledni dobou inkubator socialnich siti
Audials, nedostatky:
  • nemoznost nastavit si manualne pre-buffer (vyr. pamet)
  • chaoticky usporadane GUI
  • nejde naplanovat nahravani
  • nezobrazuje dodatacne informace vysilane ve streamu (Nazev Inerp. + skladba)
Skloubit ty dve apky dohromady a odstranit ty nedostatky, by bylo idealni reseni :D ... Nezkouseli jste nekdo neco podobneho sestrojit? Nebo nejsou nejake unoffic. apky mimo market?
Tomkk
Stálý androiďák
Příspěvky: 194
Registrován: ned 27. kvě 2012 11:43:39
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia M dual C2005 Root
Mobil 2 / ROM: LG P500 CM7.2
Tablet: DPS Titan 8
Tablet 2 / ROM: DPS Dual 7

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od Tomkk »

Já bych jeden tip a současně dotaz měl. Jde o poměrně známý problém Xperie M. spočívá v tom, že zřejmě softwarovým bugem se GPS modul po ztrátě fixu sekne (začne vidět málo družic, nebo žádné, jako by mu hrubě klesla citlivost) a už se znovu nechytí. Údajně to dělají všecny ROMky. Je nutné GPS vypnout a znovu zapnout. Pak se bez problémů fixne za pár sekund. Jakési řešení je každé tři minuty GPS vypínat pomocí Taskeru, ale to je pochopitelně dost zufalost. Samotný GPS modul až tak málo citlivý není, jen se prostě není schopnen znova chytnout po ztrátě fixu. Reálně se to chová tak, že zapnete navigaci (nebo záznam trasy), normálně to třeba 5..20 minut funguje, pak ale krátce ztratíte fix a konec. Už se nechytí. Musíte ručně do menu a GPS vypnout a zase zapnout.
Vzhledem k tomu, že tento bug prakticky znemožňuje použít Xperii M pro navigaci, nebo záznam trasy, tak je net plný pěkně naštvaných majitelů tohoto founu. Kdyby někdo napsal appku, co by to řešila, tak by to pro majitele tohoto founu byla must have aplikace.

Takže tip a současně dotaz je, co se s tím dá dělat. Myslím, že by to měla být appka běžící na pozadí, která v okamžiku kdy GPS ztatí fix dá GPS modulu třeba ještě pár sekund šanci se chytit a pokud se nefixne, tak ho vypne a opět zapne (není jisté, na jak dlouho ho musí vypnout, zřejmě cca 3 sekundy ). Nevím, jaké jsou softwarové možnosti, co se týče GPS modulu. jak se třeba pozná, že je fixnutý, je-li to závislé na konkrétním čipu, jestli je nějaká možnost GPS restartovat či nastavit jeho citlivost (smazat data nestačí), atd.

Samotného mě to dost štve, takže pokud něco napíšete, klidně to otestuji.

Linky:
http://forum.xda-developers.com/showth ... -p/386133
Runner
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: pát 06. led 2012 17:58:40
Typ mobilu / ROM: Nexus S a Nexus 4
Tablet: Nexus 7
Bydliště: Praha

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od Runner »

Mno, napad asi dobry, vidim 2 velke problemy:
- tyka se jen jednoho modelu telefonu -> maly trh
- pokud to Sony opravi, tak tvurce te app je nahrany, cili podle me zbytecne nad tim travit cas...

Nekdo dalsi s napadem, ktery by mel pokud mozno sirokou zakladnu uzivatelu a byl zaroven uzitecny?
Uživatelský avatar
mka
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:05
Typ mobilu / ROM: kde co
Kontaktovat uživatele:

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od mka »

Přesně tak.
Dělat aplikace "na opravy chyb v telefonu" je obecně pitomost - pokud to nestojí výrobci za to, aby se o to postaral sám (je-li to vůbec možné, neboť může jít i o zádrhel v hw a ten aktualizací jen tak nespravíš), nemá cenu se v tom vrtat - nevyplatí se to.
Pokud ti to vadí ve "větší než malé míře", zahoď to a kup si něco lepšího.
Nepište mi PM, pokud to není vyloženě soukromé.
Nevěřte kdejaké hlouposti, byť by byla předkládána jako svatá pravda nejsvětější.
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od Marek.P »

Hledal jsem v obchodě play apku na přijmutí hovoru při zapnuté navigaci,kde místo přetažení na zvednutí(odmítnutí) hovoru budou jen 2 velká klikací tlačítka,ale nic jsem nenašel.Zkoušel jsem to přes Tasker
Spoiler:
Screenshot_2015-08-25-10-35-47.jpeg
Screenshot_2015-08-25-10-35-47.jpeg (75.34 KiB) Zobrazeno 5907 x
,ale není to ono.Tak mne napadlo,zda by to nechtěl někdo naprogramovat.Aplikace by měla mít tyto funkce:
1) Velké klikací tlačitka na přijmutí(odmítnutí hovoru).
2) Spuštění,jen když je aktivní navigace.
3) Po zvednutí hovoru se zapne reproduktor.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od xanthor »

A nemůžeš prostě přijmout / odmítnout hovor hlasovým povelem?
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od Marek.P »

To nevím jak to udělat.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od xanthor »

Já to mám na S3 v nastavení. Nebo můžeš zkusit něco takového:
https://play.google.com/store/apps/deta ... callaccept
Uživatelský avatar
mka
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:05
Typ mobilu / ROM: kde co
Kontaktovat uživatele:

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od mka »

Ahoj,
se obávám, že požadavek "když je aktivní navigace", je sám o sobě pěkná haluz. Co to znamená, že "je aktivní navigace"? Navigací jsou mraky a obecně bych řekl, že není (nemělo by být) v moci "normální aplikace" - snad s výjimkou nějakých "správců systému" - detekovat, která aplikace je zrovna aktivní (je "na displeji"), natož rozpoznat, zda je to "navigace". Opak by byl, alespoň z mého pohledu, potencionálně velkej bezpečnostní průser.

Takže asi takto - pokud nechceš být během jízdy (navigace sem, navigace tam), rušen příchozími hovory, tak "si to nějak vypni". Zapnout a vypnout "automatické" odmítnutí příchozích hovorů snad umí každej androidí mobil. A nebo sháněj navigaci, která sama o sobě - tj.ve své režii, když je aktivní - nějak "umí" řešit příchozí hovory. To by snad mělom jít...

Nějaké jiné "univerzální" řešení asi nebude obecně reálné - vem si třeba situaci, kdy máš "aktivní" navigaci "v autě" (vestavěnou nebo přilepenou na sklo) a někdo ti zavolá na mobil (samozřejmě přes hands-free). A kecají všichni - volající, navigace a i ty. A do toho ještě hraje rádio, děti řvou a manželka vykřikne: "Jé, hele, viděls ten úžasný svetřík támhle za výlohou? Pozor! Moucha!!! Jau! Kokej, kud jedeš!" To je pak nejlepší vystoupit za jízdy...
Nepište mi PM, pokud to není vyloženě soukromé.
Nevěřte kdejaké hlouposti, byť by byla předkládána jako svatá pravda nejsvětější.
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od Marek.P »

O tom čidlu vim, ale nechtělo se mi mávat před tel. a chtěl jsem i rychle odmítnout hovor.
mka-přes Tasker to funguje a v pohodě to pozná, že je navigece spuštěna a to nemám root.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
Uživatelský avatar
mka
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:05
Typ mobilu / ROM: kde co
Kontaktovat uživatele:

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od mka »

No ale Tasker je jistě právě ta aplikace (jedna z aplikací) s právy "správce systému", takže tam pak ano...
Nepište mi PM, pokud to není vyloženě soukromé.
Nevěřte kdejaké hlouposti, byť by byla předkládána jako svatá pravda nejsvětější.
ronskispeed
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 31. srp 2015 20:15:23
Typ mobilu / ROM: Samsung S4mini I9195 stock ROM 4.4.2

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od ronskispeed »

Už dlhšiu dobu po prechode s moto defy+ na S4mini mi chýba notifikačná dióda... Nerobí mi problém zapnúť mobil a pozrieť sa, ale je to viac menej zbytočné a otravné (aj keď s4mini má funkciu, že mobil zavibruje keď ho chytíš do ruky a je tam neprijatý hovor alebo neprečítaná správa). Ale musíš s ním manipulovať. Viem že existujú aplikácie pre amoled ako noled a pod., ale ani jedna mi nevyhovuje. Rozmýšľal som resp. som hľadal apku, ktorá by ma upozorňovala na neprijaté hovory, neprečítané správy a iné notifikácie pomocou kapacitných tlačidiel pod displejom ich podsvietením. Možnosť nastaviť intenzitu podsvietenia, pulzovanie podsvietenia (dimming). Na každú notifikáciu by sa dalo nastaviť iný štýl podsvietenia tých tlačidiel. Na hovor by jemne svietili, na sms by pomaly pulzovalo podsvietenie a na upozornenie z kalendára, whatsapp viber a pod. by pulzovali rýchlo. Nastavenie by mohlo zahŕňať: nastavenie vlastného vzoru pulzovania, intenzitu podsvietenia, výber na ktoré notifikácie má upozorňovať, na každý druh si nastaviť vzor resp. systém podsvietenia, kedy upozorňovanie vypnúť (po prečítaní notifikácie alebo zapnutí displeja alebo po určitom čase). Neviem či sa to dá spraviť na nerootnutom androide. Úplne by na začiatok ale stačilo, aby svietili, pokiaľ si tú notifikáciu nepozrieš alebo neprečítaš.
Uživatelský avatar
mka
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:05
Typ mobilu / ROM: kde co
Kontaktovat uživatele:

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od mka »

:-)
Člověče, tohle je spíš na výrobce - co model, to (obecně) "trochu jiné železo". Takže těžko očekávat, že by se dala udělat apka, která by byla univerzální na všechny mobily. A navíc - ta "extra tlačítka" tam vůbec nemusejí být, třeba někdo začně vyrábět (nebo už vyrábí - netuším) mobily, kde - jako na tabletech - budou "součástí displeje". A co pak?
Nepište mi PM, pokud to není vyloženě soukromé.
Nevěřte kdejaké hlouposti, byť by byla předkládána jako svatá pravda nejsvětější.
GeoLukas
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: úte 10. pro 2013 18:33:51
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od GeoLukas »

neco podobneho umi MyPhone Cube.
chrustyk
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: stř 17. črc 2013 17:09:59
Typ mobilu / ROM: xperia ray + S4 mini

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od chrustyk »

zdravím,
začínám s dotykovým founem a mám problém že když chci telefon vzít do ruky tak většinou spustím nějakou aplikaci která je na kraji obrazovky. Přivítal bych něco co by dovolilo spustit aplikaci poze na dvojí dotyk, aby se toto nechtěné spouštění omezilo. Nevím jak je to ovlivnitelné Androidem a k jaké části systému je možný cizí přístup, nebo je to pouze v železe; dávám to sem i jako dotaz jestli to jde řešit nějak jinak. Teď jsem odsunul všechny appky dál od kraje, je to lepší ale teď mi tam naskakuje domovská obrazovka.
Jak to řešíte vy ? anebo jsem s tímto problémem sám ? dík za názory
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Napady na aplikace?

Příspěvek od xanthor »

To máš pořád odemknutý telefon a zapnutý displej?
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o vývoji“