HTC One X+ - Obecná diskuzeHTC One X+

Odpovědět

swenak
Nové Androidě
Reputace: 0

Re: HTC One X+

Příspěvek od swenak » sob 05. led 2013 12:10:45

jj, taky očekávám, že tam snad bude brzo možné dát CM, jinak je to tragedie...a to se HTC diví, že jdou od 10 k 5...

voboj
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X -HTC one X+
Rom: CM10 NB, Stock

Příspěvek od voboj » sob 05. led 2013 12:13:32

Na XDA jsem koukal, že CM nahodit lze, ale asi ho s menší ztrátou prodám hned :D

Lucifero
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: DHD - SXL - ONE X - ONE X +
Tablet: NOTE 10.1-Xperita Tablet Z-NOTE 10.1 (2014) LTE

Příspěvek od Lucifero » sob 05. led 2013 13:49:17

Chlapi a nemáte tam nainstalované něco konfliktního? Já nemůžu na plusko říct jediné špatné slovo vše šlape jak po másle a rychlost jedna radost a to i v náročných hrách a aplikacích !!! :yes:

Edye
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: ONE X+

Příspěvek od Edye » sob 05. led 2013 14:18:56

Blbost, já sem měl už několik tel. z androidem(nemyslim ty za 4tisíce) a lepší origo romku než HOX+ neměl žádný... Na ostatních sem hned nahrával jiné romky ale u totoho mobilu to nemá cenu... Jeto asi fakt kus od kusu a ne tím že je naho*no dvacet jader na cpu nebo špatně odladěná romka, a navíc htc má daleko odladěnější romky než třeba samsung který má záplatu na záplatu... a to že mám android o jedno číslo nižší (a ktomu to poslední třetí:-D) mi rozhodně nevadí, komu jo když funguje jak má;-)

edit// a navíc lidi co dávají na htc non-sense romky asi nepřemýšleli když si to kupovali... Ale každého věc, a u HOX+ mi to přijde barbarství

swenak
Nové Androidě

Příspěvek od swenak » sob 05. led 2013 14:47:58

Kluci, neberu vám zkušenosti a je super, že jste spokojeni, jen si nemyslete, že když vy nemáte, tak neexistují. Sekání je i po resetu. Problém je v tom, že většina lidí to nebere jako závadu a jen si to nevšímá. Problém je v Androidu a v tom, jak moc se výrobce snaží. HTC se možná dle někoho snaží více, než nenáviděný jiný výrobce, ale výsledek je, že to některým nestačí.

Dále, co se týče toho, barbarství, někteří, jako třeba já, si prostě vybereme podle nějaký preferencí a Sense bereme jako nutné zlo. Odstranění není ale nic špatné, to je přece ta vychvalovaná možnost, udělat si to dle svého. Asi jako když si koupím Macbook Air a dám do něj Windows 7. Prostě kombinace pro mně nejlepších vlastností. Mám k dispozici již druhý X+, mám možnost porovnat s X, S a X+ je aktuálně co do plynulosti nejhorší.

I taková maličkost, jako natáčení videa je nanic, seká se. A to tam nic nemám prostě reset, úvodní nastavení a to je vše.

Lucifero
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: DHD - SXL - ONE X - ONE X +
Tablet: NOTE 10.1-Xperita Tablet Z-NOTE 10.1 (2014) LTE

Příspěvek od Lucifero » sob 05. led 2013 18:09:51

Tak to je mi líto, že jsi trefil na špatný kus. (já bych šel hned reklamovat) Určitě žádný problém nepřehlížím, jsem puntičkář a i maličkosti netoleruji. Od desire HD jsem vlastnil všechny top modely HTC a také mohu porovnat, navíc jsem dlouhou dobu vlastnil ONE X i ONE X + souběžně a nárust výkonu a plynulosti je dost znatelný. x-ko bylo takové uplácané narychlo, mělo pár much, ale plusko už je doladěné na jedničku a i když ho mám plné různých app a her, vše chodí s neskutečně rychlou odezvou. (jediné co mi nesedí, je způsob podsvětlení tlačítek a zmizelo pár widgetů, které jsem používal). HTC se mi líbí, protože nedělá jen HW ale úžasně funkční přístroj s bohatým systémem. (používám nyní i tablet NOTE 10.1 a byl jsem trochu zklamán chudou SW výbavou proti HTC)

swenak
Nové Androidě

Příspěvek od swenak » sob 05. led 2013 18:19:42

Já tam mezi tím hodil http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2067325 a musím říct, že je to docela někde jinde, ale musím do kina, takže hrát se budou až v noci. Ono, já jsem fanda iOS, ale IP5 mě uź vytočil, systém je taky smutný (padání apps, někdy velice složitá práce) a tak se snažím utéct. Jako HW je teď jediné akceptovatelné X+, proto jsem ho vzal a teď ještě pořešit systém a aplikace.
Naposledy upravil(a) swenak dne sob 05. led 2013 23:09:07, celkem upraveno 1 x.

robsol
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7

Příspěvek od robsol » sob 05. led 2013 19:20:06

ahoj všem,

stejně jako kolega přede mnou zkouším utéct od IP5 vcelku z naprosto stejných důvodů. Proto také teď zkouším X+. Měl bych na vás jeden dotaz ohledně Power buttonu.
To umístění je poměrně dost nešikovné i vzhledem k velikosti přístroje. jednou rukou se to skoro nedá obsloužit. Nicméně dotaz je k nošení telefonu v kapse. Když jsem měl původně ještě HTC One S stávalo se mi hlavně při jízdě autem, že jsem si zřejmě tlačítko v kapse nohou přimáčkl a telefon se každou chvíli resetoval. To u IP5 se mi nikdy nestávalo.
Jaké jsou vaše zkušenosti s X+?

Jaku
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: hTC One X+

Příspěvek od Jaku » sob 05. led 2013 19:29:02

Asi mám moc velkou ruku, mě pozice tlačítka "Power" nevadí.
Jedině možná, když ji mám v HTC kolébce CR-S650 a zároveň v pouzdru Hard Shell HC-C704.
Manželka má určitě menší ruku :), ale pouzdro HC-C704 nemá, a na Power tlačítko zatím taky nenadává.

V autě zpravidla telefon nemám v kapse na kalhotech, ale v opět v nějakém držáku.
Takže mobil se sám nezapíná, nevypíná, ani nerestartuje.
Naposledy upravil(a) Jaku dne sob 05. led 2013 19:31:48, celkem upraveno 1 x.
Desire, Sensation, Wildfire S a 2x One X+

Cajgonaut
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC One X+

Příspěvek od Cajgonaut » sob 05. led 2013 19:30:06

Já mám zkušenost takovou, že tlačítko neleze ven jako u HOX, kde jsem si ho taky parkrát zmáčknul. Teď se mi to nestává vůbec a telefon mám většinou v kapse tlačítkem dolů.

Taky záleží jaký máš kapsy :DD
HTC Wildfire -> HTC Desire S -> Motorola RAZR -> Lumia 710 -> HTC One X -> HTC One X+

hitmanhunt
Stálý androiďák
Rom: stock

Příspěvek od hitmanhunt » ned 06. led 2013 11:59:04

Tak, jako chvilkový majitel jsem se po pár dnech odhodlal vyjádřit.

Přecházel jsem z Eva 3D, takže skok velký. Baterie je pro mě snad nebeská, proti Evu.
Co se týče plynulosti, jsem taky puritán a musím uznat, že moje hox+ sviští, jak nevím co. Možná to je díky tomu přechodu, ale když postavím vedle sebe one v a one x+, už v menu jsou přechody šíleně zjevné. Je pravda, že je to srovnávat kvůli hw, jako jablka a hrušky ale pravdou je, že u hox+ nevidím jediný zádrhel. Setkal jsem se jen s drobným problémem u Most Wanted, ale co jsem četl po forech, je problém spíše v té hře.
One X+ stock unroot

svoji
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC ONE M9
Rom: stock, 6.0.0

Příspěvek od svoji » pon 07. led 2013 11:17:28

já jen dodám, že jsem měl před tím HOX a HOX+ je oproti němu o něco rychlejší, vše šlape neskutečně svižně, žádný záseky, app se nahrávají rychlostí blesku, prostě paráda ... když vezmu do ruky cokoliv jinýho, přijde mi to, že to leze šnečím tempem ...
HTC One M9 , 6.0.0

swenak
Nové Androidě

Příspěvek od swenak » pon 07. led 2013 11:51:17

Tak to si vem iPhone 5 ;-) Jako, nechci se s nikým hádat, ale je rychlost a rychlost. Ty záseky, nerozumím tomu, proč všechny Androidy, co jsem měl a co tu teď mám to dělají a vidí to i ostatní, ale vám to nedělá. Je zjevné, že při tažení v některých seznamech se jakoby ztratil pixel a poskočilo to. V mapách to samé, tam to skočí třeba i o pár mm. Nebo když máte otevřen seznam a chvilku ho necháte a pak jdete táhnout, tak první dotek si myslí, že to mělo být kliknutí, pak to chvilku stojí, ukáže to, že jste udělali klik a pak to skokem poskočí a začne se posouvat.

Rychlost načtení hry - no, zkuste Amazing Breaker a přechod mezi levelama, nebo nové načtení stávajícího. To jsou zásadní rozdíly. Zoomování v prohlížečích to samé. Ale ono jak mi už pár lidí řeklo, to není o tom, že to nedělá, ale že to málo kdo řeší. Je pak ale vtipné, jak jsou pak toho pořád plná fóra geeků, jak upravují soubory a podobně.

Co musím uznat je, že nejnovější verze jsou stabilní a už se mi nestává, že po resetu první co vidím je padnutí nějaké nativní aplikace, nebo storu. Taky je neuvěřitelné, co se s tím dá dělat, mám tam teď CM10.1 s Nova launcherem, úpravou DPI a podobně. Sice často mám pocit, že jsou tam některé volby jen proto, aby se zdálo, že je toho hodně, ale přitom takovou volbu snad nikdo nemůže ocenit, ale výsledek je velká možnost škálovatelnosti. Samozřejmě, jako i v jiných aplikacích, vždy je tam nějaké "ale".

Baterie X+ taky myslím je docela dobrá, když se s tím moc nehraju a jen mám hovory (někdy i pár hodin denně), nějaké SMS, trošku čtení a tak, tak jsem se dostal na 2 dny a měl jsem ještě 10%.

Kvalita hovoru je divná, nějaká plechová, často jsem měl echo vlastního hlasu (možná problém 3G), jednou mi hovor padnul, ale to nemusel být mou vidnou.

Po HW stránce byl první kus dost nanic, druhý je lepší, ale v noci, když mám černé pozadí a zapnou se tlačítka, tak mi svítí do displaye. Vadím mi povrch, HOX měl lepší, ale to je opět jen otázka osobního vnímání.

Každopádně HOX+ hodnotím kladně, ač tedy ne Sense, zatím si ho nechám a pak se uvidí.

Každopádně, nechci vyvolávat fw, je to můj pohled a je fajn, pokud máte jiný, pozitivnější a máte splněny své požadavky.

hitmanhunt
Stálý androiďák

Příspěvek od hitmanhunt » pon 07. led 2013 12:29:11

Já nevím,

po posledním HTC jsem byl skeptický trošku, že one x+ taky nesplní tužby, ale pletl jsem. Konstrukce je pro mě, jako nebe a dudy, EVU se mi rozlepil rámeček, přičemž bylo nošené v pouzdře a na reklamaci to nebylo. ROMky jsem hledal jak bláznivý, která seděla nejlípe a když nějaká fungovala krásně, nešlo ji 3D, ale vzal ho čert.

Ale u ONE X+, když prstem vezmu seznam, např. kontakty, menu a přejíždím vážně ať už plynule, nebo pomalinku, nevidím zádrhel a co více, seznam následuje prst jak přilepený. Nechci nějak vychvalovat, že to je hvězdný telefon, ale vážně posuny nemám. Možná na mě trošku působí placebo onen Butter project, na které já stejně moc nedávám, dokud to nevidím sám. Ale díky bohu, plynulost mám boží a to mé požadavky splnilo. Ale jak říkám, u některých telefonů jsem se setkal, že jeden jel jak hodinky, ale ten samý, jen jiný kus jel naprosto odlišně a majitel byl nespokojen.

Nicméně, HTC má hodně bloatwaru, to je asi jeho prioritní nevýhoda, tak jsem zamrazil spoustu jejich aplikací, zakázal jejich chod a zatím není třeba uvažovat ani o ROOTu. Ale stejně mě to potom zase zlomí.

Jinač u mě jediný problém s hovorem byl, že mi poprvé doma málem urval ucho, hlasitost toho repráku je proti evu neskutečná, až děsivá, takže šla okamžitě níž, na snesitelnou hodnotu. :D
One X+ stock unroot

swenak
Nové Androidě

Příspěvek od swenak » pon 07. led 2013 12:39:08

Ano, řve to solidně :-) Taky jsem po vypínal co šlo, ale nepomohl jsem si, až jiná ROM to hodně zlepšila. Ale tak hlavně, že jiní jsou spokojeni.

svoji
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC ONE M9
Rom: stock, 6.0.0

Příspěvek od svoji » pon 07. led 2013 14:41:04

Přiznám se, že jsem IP v ruce neměl, třeba je tam ta plynulost ještě brutálnější ...
Já jen srovnávám s tím, co jsem měl v ruce, moc toho nebylo (Xperia, HD2, Evolve, HOX, Desire, HOX+), ale HOX+ prostě jede. Je to samozřejmě o tom, že každý má jiný očekávání a vnímání toho co jak se chová, takže sto lidí, sto chutí :-)
Já jsem s HOX+ celkově spokojenej, co mě trošku trápí je baterka, ale jinak kousek doznal pozitivního posunu vůči HOX - odezva systému, dílenský zpracování (power tlačítko, volume tlačítko, povrch, wifi/BT problémy), vyladěnost systému.
HOWG !
HTC One M9 , 6.0.0

robsol
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7

Příspěvek od robsol » pon 07. led 2013 21:20:51

jedine co me zatim na HOX+ stve je ta vynechana tecka v ceskem formatu datumu. Napr. je to napsano PO 7 1.2013 :-(
Tem chytrolinum z HTC jsem to opakovane hlasil jiz u puvodniho ONE S i ONE X a svete div se. Vydaji dalsi verzi ROM a opet je to neopraveno :-(

Lucasse
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 9

Příspěvek od Lucasse » pon 07. led 2013 21:38:15

Mel sem iPhona 5 let, a ted nastala doba vymeny.. :-) Ano, ladnost systemu iOS je bravurni, na to nema snad zadnej jinej system. Ikdyz je HOX+ namakanejsi zarizeni, je stale pocit "trhanosti" systemu. Neni to vina telefonu, ale jakym zpusobem je delany android. At je mobil jakykoliv, vzdycky to bude stejny..maximalne dokud neprepisou android :-)

A jo, ta baterie HOX+ me taky dost trapi.. ikdyz mam pocit ze to je o neco lepsi jak pred tydnem.
Jinak nejaky navrhy na lepsiho emailovyho klienta na hox+? Ty 2, ktery jsou v zakladu, zajimave formatuji text... :-/

swenak
Nové Androidě

Příspěvek od swenak » úte 08. led 2013 9:57:12

JJ, je to tak. Člověk, co začne Trabantem, Ladou, Feldou a pak si koupi Fabku je nadšen. Fabka je lepší než vše, co znal. Problém je, že někdo jezdí ve sporťáku a když si chce koupit Fabku, protože do města je to lepší (spotřeba, cena, pojistka, kufr, menší šance odcizení a poškození) tak sice očekává, že to nebude takový hukot a komfort, ale že to cca bude auto a jde s tím jezdit. Když pak ale zjistí, že mu to startuje na 3tí pokus, nebo že za jízdy to cuká, padá do nouzáku a podobně, tak je zklamán. Nečekal, že to bude sporťák, nároky měl nižší, ale očekávál, že určité základy jsou zachovány :-)

Jinak jasně, že ta to nemůže HTC, ale systém, jenže HTC se tváří (a nejen HTC), jak si dávají záležet a ono nic moc. Nemyslím, že jen iOS je na tom co do plynulosti a výkonu dobře, WP nejsou taky špatné (ač na mně je to prostě moc inovativní a zmatené), Symbian taky nebyl špatný, Meego jsem měl chvilku, ale taky mi přišlo rozumnější. Ale asi je to tím, že Android je tak univerzální a na takovém počtu zařízení, že to nejde dát dopořádku. Jenže, když to umí MS s desktop Windows (ač i tam jsou někdy problémy), proč by to nemohl zařídit Google s Androidem? Možná proto, že to nepotřebují k tomu, aby dosáhli očekáváné :-)

Jinak jsem si hrál jestě LCD Density a je to docela zábava, sice už se to blbě čte (moc malé), ale display je fakt dobrý a v nižším nastavení se apliakce přepnout do "tablet" edice, takže třeba email, RSS, Skype a podobně jsou ve 2 sloupcích s tím, že v jednom jsou data a ve druhém služky. Paráda :-)

Edye
Nové Androidě

Příspěvek od Edye » úte 08. led 2013 10:53:34

Už se nemůžu jenom dívat... :D nechápu jak někdo může srovnávat systém pro jeden tel. a systém pro X tel. .... iphone nemůžete srovnávat jenom proto že je tam 5 ikonek a ty se posouvají, kdežto android a sense je pěknější tudíš větší nároky a odladěné to mají dobře... By bylo spíš smutné kdyby vlastní systém na vlastním telefonu (ktomu drahý jak...) nefungoval tak dobře... :D

swenak
Nové Androidě

Příspěvek od swenak » úte 08. led 2013 10:58:31

No, možná se máte jenom dívat, protože uživatelům je jedno, jestli je systém pro 1 zařízení, nebo pro XXX zařízení. Chtějí, aby to jejich zařízení fungovalo správně a dobře. Já nepsal, že je HOX+ špatný, ale to, že má (a zjevně nejen má) představa je jiná. A taky nepíšu jen o iOS, ale i o WP, který je na více zařízeních. Stejně tak Windows pracuje na větším mnozství kombinací a taky je to lepší, než Android.

Zeptám se jinak. Když si koupíte něco a nefunguje to rozumně, řeknete si, že to nevadí, protože to jiným chodí lépe a je těžké udělat, aby to šlo všude dobře, nebo budete nespokojen a budete hledat řešení?

EDIT: Jo a k těm ikonkám. Ikonky jsou jen odkazy na aplikace. Když běží aplikace, tak je jedno, jak je puštěna. A mně vadí, že na HOX+ neběží plynule a je pomalejší, než na iOS. Mám si snad říct, že to nevadí, protože je to náročnější? Proč jsou tam pak 4 jádra, když to ani tak nestačí?

Edye
Nové Androidě

Příspěvek od Edye » úte 08. led 2013 11:03:07

tak kde je asi problém když to všem (skoro) funguje normálně a někomu ne.. špatný kus.... a WP je případ sám pro sebe.. to je to samé jak iOS, čtverečky které zmizí a zobrazí se jiné z jiným nápisem mi taky nepříjde nic extra...

swenak
Nové Androidě

Příspěvek od swenak » úte 08. led 2013 11:09:47

Ale prosím Vás, to, že Vy to nevnímáte neznamená, že tam ten problém není. Jen se podívejte na XDA developers a na diskuze, kde se pořád někdo snaží to tunit, vypínat animace, měnit jejich rychlost a podobně. To je snad důkaz toho, že ten problém není? Proč je tu Butter project? Snad proto, že problém neexistuje a jen já a paŕ lidí si to všimlo? Jak jsem psal, pokud to porovnáváte s něčím starším a horším, tak je to lepší, ale porovnejte to s něcím jiným (iOS, WP) a je to rozdíl. A že jsou tam čtverečky? No a? Je snad lepší, když je grafika jednoduchá, když neumí zařídit plynulost, než abych se koukal přehnaně na "animované fotky". Mimochodem, i neupravený Android má stejné problémy. Tam jde nějaká přehnaná grafika? Není.

vesivoe
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Příspěvek od vesivoe » úte 08. led 2013 12:49:56

Koukam, ze se tady rozdmychava ohynek trochu... :) I ja pridam svoje zkusenosti. Po ere Nokie jsem si poridil prvni (a zatim posledni) android - SGS. V te dobe jsem byl zaryty odpurce Applu a nechapal jsem, jak nekdo muze i jen uvazovat o iPhone. To byl ten prechod z trabanta na fabii (mimochodem swenaku – paradni prispevek s vynikajici a pritom tak vystihujici metaforou, tleskam). Po roce pouzivani a flesovani custom ROMek na tydenni bazi jsem toho mel celkem dost a naskytla se mi prilezitost pujcit si na nejaky cas iPhone 4. Po nekolika dnech jsem nevychazel z uzasu jak plynule, rychle a bezproblemove to zarizeni funguje, a tak jsem nevahal vymenit SGS za iP4S. Protoze rad experimentuju a zkousim, tak mi telefon malokdy vydrzi cely rok, 4S uz presluhuje par mesicu, tak zase “spekuluju” a rozhodl jsem se vyzkouset HOX+. Musim rict, ze se mi to moc libi. Pekne zpracovani, krasny velky displej (asi bych si zvykl i na takto velky telefon), i kvalita hudby do sluchatek s beats “ekvalizerem” mi vyhovuje nebo resp. neni to nejak horsi nez u iP, ktery tohle ma zmaknute. Bohuzel ta sviznost a odezva systemu je prave presne to ze sportaku na fabku a neni to jenom o trochu, ale tak vyznamne, ze pujde pryc. V kazdem pripade ale Android a nektere zarizeni udelaly od SGS velky krok dopredu a uz ted to beru jako dobrou alternativu a budu se tesit na budouci uspechy platformy.

hitmanhunt
Stálý androiďák

Příspěvek od hitmanhunt » úte 08. led 2013 21:43:42

Tak mě dnes zarazila první menší věc.

Mobil nemá otáčení home screen-u. Toho jsem si všiml hned, je to škoda, umí to sice aplikace, ale to není ono. A stejně tak se nemůžu dobádat posuvné tapety. To jsem možná jen hlupák, ale co mě zarazilo, můžete vidět na mém screenu zde:

https://www.dropbox.com/s/d0dnn30zgk749 ... .37.22.png

Pokud si vybírám tapetu, je zde "ořezávací výběr" jak pro tapetu hlavní, tak pro rezervu na posun tapety ale také ukazatel ořezu tapety naležato. Takže otázka je, jde obojí a já jsem hlupák, nebo jde jen jedna věc a já jsem poloviční hlupák a nebo... nejde nic a hlupáci jsou v HTC? :D
One X+ stock unroot

czgif
Nové Androidě

Příspěvek od czgif » čtv 17. led 2013 17:54:56

Zdravím,

mám dotaz ohledně režimu doku. Dneska jsem svůj HOX+ dal do kámošova org. HTC doku jen se nabíjel a režim doku vůbec se neaktivoval. Prohlédl jsem menu a nic jsem tam nenašel. Kámoš má jen HOX položí ho do doku a okamžitě se mu aktivuje.I v menu má položku dok. Nevíte jak je na tom HOX+ s dokem funguje vůbec?? Díky za rady.

Jaku
Stálý androiďák

Příspěvek od Jaku » čtv 17. led 2013 18:53:38

Mě HTC kolébka CR-S650 funguje.
Já mám HTC pouzdro děrované Hard Shell HC-C704 s výřezem, takže musím vyndat "vložku" z kolébky.
Druhý telefon je bez, takže tam ten mezikus zase musím vkládat.
Po vložení telefon začne nabíjet, otočí obraz a připojí interní reproduktory.
Pokud ho nevložím přesně, ten svůj, tak nehrají reproduktory, ostatní funguje hmed.

czgif
Nové Androidě

Příspěvek od czgif » čtv 17. led 2013 19:31:08

Já potlikud vložím HOX+ do kolébky tak jenom nabíjí nic víc. Zajímalo by mě jestli máš v nabídce položku dok. Já jim tam nemám... :( . Kámoš na hox ji tam má. Tak nevím kde je chyba.

Jaku
Stálý androiďák

Příspěvek od Jaku » čtv 17. led 2013 21:49:58

czgif píše:... máš v nabídce položku dok...
Netuším, co přesně myslíš pod pojmy "nabídka" a "položka".

Má to být někde v menu nastavení? Nebo to má být aplikace?
Kde to mám hledat?

Mě prostě ta kolébka funguje po vložení telefonu "sama".
Stejně tak mi v autě funguje HTC držák do auta s nabíjením CAR-D110.
Tam se "sama" spustí aplikace "Car".

Prcinn
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC ONE X+

Příspěvek od Prcinn » čtv 17. led 2013 22:46:28

Mám takovej dotaz .. K čemu je ten dok?? Na zadní straně telefonu mám jakýchsi 5 teček.. ty slouží k tomu doku??

Odpovědět

Zpět na „HTC One X+ - Obecná diskuze“