HTC One X+ - Obecná diskuzeUSB z PC nenabíjí

Odpovědět
johny_r
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 06. pro 2012 9:08:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra

USB z PC nenabíjí

Příspěvek od johny_r »

Zdravím,
mám drobný problém s HOX+. Když ho připojím k PC přes USB, tak se nenabíjí. Respektive, dioda svítí oranžově (OK), ukazatel baterie signalizuje nabíjení (OK), ale procenta nepřibývají (nebo přibývají zoufale pomalu - v podstatě se mi nepodaří telefon dobít do plna). Telefon leží zapnutý na stole s vypnutým displayem, jinak nic.
Je možné, že USB port v PC dává málo šťávy a prostě to neuživí? Ze zdi se telefon nabíjí normálně v pořádku.

Díky
(Casio Business Navigator BN-20, Nokia 3310, Nokia 6210, HP iPAQ h5450 (Win CE), Nokia 6310i, Nokia 6133, HP iPAQ 214 Enterprise Handheld (Windows Mobile), HTC One Touch Pro 2, HTC One X+, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 9)

Samsung Galaxy S22 Ultra
Szalooth
Androiďák!
Příspěvky: 371
Registrován: stř 30. lis 2011 16:06:43
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P stock

Re: USB z PC nenabíjí

Příspěvek od Szalooth »

To už jsem viděl několikrát, pravděpodobně je narušený USB kabel, zkus jiný. Pak je tu ještě otázka ohledně USB 3.0 - vím, že některé porty jsou napájené a některé ne. Ale nikdy jsem nepátral po tom, jak se to na nenaájeném chová (jestli se indikuje nabíjení).
johny_r
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 06. pro 2012 9:08:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: USB z PC nenabíjí

Příspěvek od johny_r »

USB3.0 nemám, teď se zrovna zdá, že to nabíjí (i když 4% za hodinu mi nepřijde jako zrovna závratná rychlost).
Díky, kabel můžu zkusit.
(Casio Business Navigator BN-20, Nokia 3310, Nokia 6210, HP iPAQ h5450 (Win CE), Nokia 6310i, Nokia 6133, HP iPAQ 214 Enterprise Handheld (Windows Mobile), HTC One Touch Pro 2, HTC One X+, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 9)

Samsung Galaxy S22 Ultra
Uživatelský avatar
coyd
Stálý androiďák
Příspěvky: 126
Registrován: úte 30. dub 2013 16:17:53
Typ mobilu / ROM: LG G4 [Titan]
Rom: [stock] ver.20B

Re: USB z PC nenabíjí

Příspěvek od coyd »

muze to byt slabym napajenim usbcka zkus nejake primo zezadu co vedou z desky a ne treba ty co mas vyvedene dopredu case
Odpovědět

Zpět na „HTC One X+ - Obecná diskuze“