HTC One X+ - Obecná diskuzerychlo sa vybija bateria

Odpovědět
tomas147
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 29. srp 2013 12:42:57
Typ mobilu / ROM: HTC One X

rychlo sa vybija bateria

Příspěvek od tomas147 »

Zdravim poaktualizovani androidu som hned nato urobil tovarne nastavenia ako mi to tu radili no odvtedy sa mi strasne rychlo vybija mobil, nevydrzi ani den a Ked si kuknem vyuzitie baterie ze co mi ho tak vybija tak Polozka operacny system android ma hodnotu az 45% a polozka system andtoid az35% neviete mi stym pomoct? Dik
thehtcliar
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: úte 17. zář 2013 9:26:53
Typ mobilu / ROM: Not HTC

Re: rychlo sa vybija bateria

Příspěvek od thehtcliar »

co to je " strasne rychle"?
johny_r
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 06. pro 2012 9:08:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: rychlo sa vybija bateria

Příspěvek od johny_r »

Zdravím a prosím o radu. Mám HOX+ něco přes 2 roky. Ze začátku jsem se při běžném použití dostal s baterkou za den tak na 60-70%, za ty dva roky samozřejmě výdrž klesala, takže teď jsem obvykle končil kolem 30%. Rozhodl jsem se to vyřešit výměnou baterky, kterou jsem koupil na Ebay (bylo to sice z Číny, ale prodejce působí profi a baterka nevypadá jako fake). Výdrž po výměně se ale v podstatě nezměnila. Nemůže být problém v nějaké kalibraci baterky (ve smyslu, že telefon si myslí, že tam má pořád tu starou)? A případně co s tím?

Moc díky za radu.
(Casio Business Navigator BN-20, Nokia 3310, Nokia 6210, HP iPAQ h5450 (Win CE), Nokia 6310i, Nokia 6133, HP iPAQ 214 Enterprise Handheld (Windows Mobile), HTC One Touch Pro 2, HTC One X+, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 9)

Samsung Galaxy S22 Ultra
Uživatelský avatar
ilumini
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: pát 07. čer 2013 17:07:27
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 9 dual sim
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 4
Bydliště: Brno

Re: rychlo sa vybija bateria

Příspěvek od ilumini »

Našel jsem postup od uživatele Kunki.Postup je celkem dobrý pro porovnání a zjištění stavu baterie. Protože jestli má někdo nízkou výdrž, tak to bude na 90% právě vadnou baterií.
Tady je postup:
1) Nabijeme telefon na 100%
2) Zapneme mód letadlo
3) Na číselníku "namačkáme" *#*#3424#*#*, čímž se dostaneme do testovacího menu. Dole klikneme na MORE a objeví se nám možnost Baterry Testu.
4) Postupujeme podle pokynů

Tohle by měl být test, který se provádí i v servisu, když pošlete telefon na reklamaci. Jde o to, že za dobu jedné hodiny, co test běží, by neměla klesnout baterie tuším pod 70%.
Po té hodině vám to ukáže na kolika jste se zastavili procentech a jestli je to OK, nebo ne.
A tohle hodnota už se dá porovnávat.
Test jsem dělal dnes a na 3 roky starým HTC One X+ jsem měl 84%
Takže baterie je v pohodě.
Odpovědět

Zpět na „HTC One X+ - Obecná diskuze“