HTC One X+ - Obecná diskuzeHTC One X+ 64 - částečně nefunguje dotyk po výměně baterie

Odpovědět
archipatelin
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: ned 28. kvě 2017 0:52:59
Typ mobilu / ROM: HTC One X+, Lenovo K6, Xiaomi RN 4x, UF Power 3S
Rom: CM

HTC One X+ 64 - částečně nefunguje dotyk po výměně baterie

Příspěvek od archipatelin »

Ahoj, udělal jsem asi kravinu, že jsem si chtěl vyměnit sám novou baterii. Tu jsem vyměnil podle videa na YT, mobil funguje, ale přestal mi fungovat dotyk zhruba ve střední oblasti displeje. Tak jsem telefon rozebral ještě jednou, jestli jsem někde třeba nezasunul špatně káblík a výsledek je takový, že se oblast nefungujícího displeje ještě rozšířila asi o 1 cm nahoru, takže teď nefunguje dotyk asi 2 cm od vršku displeje, pás "netečnosti" je vysoký asi 3cm. Co jsem pokazil? Jde to ještě v domácích podmínkách opravit, nebo směr servis?
Dlužno dodat, že jsem při otevírání šasi telefonu v jedné chvíli trochu více zabral, až jsem se divil, že to mobil vydrží, ale necítil jsem žádný náznak toho, že by se něco stalo, vizuálně také není vidět žádné poškození. Nemáte někdo nápad co s tím, nebo na co se podívat?
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: HTC One X+ 64 - částečně nefunguje dotyk po výměně baterie

Příspěvek od ludekbrno »

Je poškozená dotyková plocha, není jiná šance, než ji vyměnit (nechat vyměnit).
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
archipatelin
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: ned 28. kvě 2017 0:52:59
Typ mobilu / ROM: HTC One X+, Lenovo K6, Xiaomi RN 4x, UF Power 3S
Rom: CM

Re: HTC One X+ 64 - částečně nefunguje dotyk po výměně baterie

Příspěvek od archipatelin »

Jo taky si to myslím. Našel jsem dotykovou plochu v inzerátu, je to pro HTC One X za 270,- Může to být ona? Rozměrově by měla být stejná. Zvládnu ji vyměnit doma, nebo to musí do servisu? Umím opravovat PC, notebooky, tohle je podobné, jen trochu jemnější práce. Ale musím být opatrnější, nic silou, už je mi to jasné :yes:
archipatelin
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: ned 28. kvě 2017 0:52:59
Typ mobilu / ROM: HTC One X+, Lenovo K6, Xiaomi RN 4x, UF Power 3S
Rom: CM

Re: HTC One X+ 64 - částečně nefunguje dotyk po výměně baterie

Příspěvek od archipatelin »

Jak moc se od sebe hardwarově liší HOX a HOX+64 ? Když koupím HOX na díly, co z toho můžu použít na HOX+64? Máte někdo zkušenosti s tímto?
Odpovědět

Zpět na „HTC One X+ - Obecná diskuze“