HTC Desire X - Obecná diskuzeZlobí dotyková klávesnice. Pomůže servis?

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
cuaron
Stálý androiďák
Reputace: -1
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3s

Zlobí dotyková klávesnice. Pomůže servis?

Příspěvek od cuaron » pát 20. lis 2015 21:44:39

Začala mi zlobit dotyková klávesnice (hlavně spodní tlačítka - "zpět, domů a nedávné aplikace" - buď nereagujou, nebo naopak reagujou samy od sebe a telefon se sám přepíná sem a tam).
Mobil je ještě v záruce, tak to asi dám na reklamaci (kupoval jsem u Vodafonu). A chtěl jsem se zeptat, nemám dosud žádnou zkušenost s podobnou reklamací nebo servisem (vždycky jsem měl štěstí, že mi veškerý technika do konce záruky fungovala), tak by mě zajímalo, co tak asi můžu očekávat? Jak dlouho bych mohl být bez telefonu? Myslíte, že mi ho vymění za nový? Může i dojít k tomu, že mi ho neopraví a ani nedostanu nový? (Mobil je jinak ve velmi dobrém, neporušeném stavu, nosil jsem ho celou dobu v pouzdru, takže není ani odřený)

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 198
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zlobí dotyková klávesnice. Pomůže servis?

Příspěvek od ludekbrno » pát 20. lis 2015 22:49:09

Hned co najdu ve skříni křišťálovou kouli, tak ti to řeknu. Jen ona totiž může vědět, jakým způsobem a jak rychle tuto konkrétní reklamaci vyřeší :-)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
cuaron
Stálý androiďák

Příspěvek od cuaron » pát 20. lis 2015 23:00:28

No spíš mi jde o to, jak se to běžně řeší. Jestli ten mobil prostě vymění, nebo se mam spíš připravit na čekání s nejasným výsledkem.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 198
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » pát 20. lis 2015 23:47:53

Tak reklamace se běžně řeší opravou. Od toho snad existují autorizované servisy ;-) Výměnou se to řeší jen tehdy, když závada není opravitelná nebo nejsou náhradní díly nebo nemůžou opravu stihnout do 30 dní.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

PR oddělení Vodafonu
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Vodafone
Twitter: http://twitter.com/Vodafone_CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PR oddělení Vodafonu » sob 21. lis 2015 10:52:19

Dobrý den,

jestli vám zařízení nefunguje tak, jak by mělo, určitě doporučuji jeho reklamaci. Můžete se zastavit v jedné z našich prodejen - jejich seznam najdete na stránce http://www.vodafone.cz/prodejny/seznam-prodejen/. Přineste s sebou prosím kompletní balení přístroje a záruční list nebo fakturu. Reklamaci vyřídíme do 30 dní. Rádi vám zapůjčíme náhradní telefon, pokud bude ve vámi navštívené prodejně k dispozici. Kompletní reklamační řád najdete na stránce http://www.vodafone.cz/o-vodafonu/ke-st ... /reklamace. Tomáš

Autor tohoto vlákna
cuaron
Stálý androiďák

Příspěvek od cuaron » ned 22. lis 2015 12:10:53

Ok, diky. Tak to je fajn. Ja se prave bal, ze budu nejakou dobu bez telefonu. :)

Odpovědět

Zpět na „HTC Desire X - Obecná diskuze“