HTC Desire X - Obecná diskuzeMálo místa

Odpovědět
Tipos
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 21. bře 2013 19:35:50
Typ mobilu / ROM: HTC Desire X

Málo místa

Příspěvek od Tipos »

Zdravím, jak přemluvit mobil abych mohl využít více místa? Mám 32gb kartu, a aplikace chci instalovat na tu kartu, nebo aspoň odinstalovat programy ktere nejdou odinstalovat. Jaké mám možnosti?
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Málo místa

Příspěvek od ludekbrno »

Odinstalovat aplikace, které nejdou, nemá žádný smysl, protože jsou v jiné části paměti, kterou stejně využít nemůžeš. Existuje možnost, jak dostat tvoje aplikace na SD, ale vyžaduje to mít tzv. root. Tak si najdi, jak se na tvůj telefon dělá a uvidíš, jestli se do toho budeš chtít pustit.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Tipos
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 21. bře 2013 19:35:50
Typ mobilu / ROM: HTC Desire X

Re: Málo místa

Příspěvek od Tipos »

Už jsem to začal lehce studovat. Aplikace, Ok, chápu.

Co se týče Root. Chápu to dobře že je třeba nejdříve odemknout mobil, udělat nějakou zálohu a potom nainstalovat jakoby nový systém?

(záruku neřeším, mám mobil už 3 roky)
Uživatelský avatar
ac1893
Robot
Příspěvky: 931
Registrován: pát 16. pro 2011 2:23:15
Typ mobilu / ROM: One Plus 6t
Bydliště: Vintířov

Re: Málo místa

Příspěvek od ac1893 »

Odemkneš bootloader , udělat zálohu , provedeš root a hotovo nebo pak můžeš nahrát custom rom - hlavně vše prostuduj ať nemáš z telefonu cihlu - tady je návod http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2076675" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire X - Obecná diskuze“