HTC Desire X - ROM/ROOT/FWHTC Desire X prosím o pomoc s firmwarem!

Odpovědět
Uživatelský avatar
chrismisty
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: sob 04. říj 2014 1:49:57
Typ mobilu / ROM: HTC Desire x
Mobil 2 / ROM: HTC Desire 210 dual sim

HTC Desire X prosím o pomoc s firmwarem!

Příspěvek od chrismisty »

Zdravím. Prosím, pomůže mi někdo? Chtěl jsem si udělat root. Bootloader jsem odemkl, je tam unlocked. Ve VinDroid 3.1 jsem nahrál TWPR, v telefonu jsem dal instalovat z karty romku 2.20.401.6_odexed, pak i superSU, restart a nic. Černo. Zkoušel jsem i 2.20.401.5_deodexed, zkoušel jsem jet podle různých návodů krok po kroku, jak tady, tak na XDA, ale někde je nějaká chyba a nemůžu přijít na to, kde. Prosím, čím by to mohlo být? Díky za každou radu. Přijde mi, že jsem asi nějak vymazal původní firmware, nebo aspoň zavaděč a teď nenaběhne vůbec nic.
amirinda
Robot
Příspěvky: 1034
Registrován: stř 02. úno 2011 19:50:48
Typ mobilu / ROM: Realme 7 Pro
Bydliště: Planá

Re: HTC Desire X prosím o pomoc s firmwarem!

Příspěvek od amirinda »

to mi přijde jako stock romky, co tam přesně chceš dát za rom, název?
Uživatelský avatar
chrismisty
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: sob 04. říj 2014 1:49:57
Typ mobilu / ROM: HTC Desire x
Mobil 2 / ROM: HTC Desire 210 dual sim

Re: HTC Desire X prosím o pomoc s firmwarem!

Příspěvek od chrismisty »

Původně mi to píše T-MOB101, ale ta už je z XDA smazaná, tak jsem stáhnul všechny možný. Teď tam mám TWRP 2.5.0.0 a byl to porod, tam vůbec něco dostat. Zkoušel jsem instalovat RUU_PROTO_U_ICS_40A_HTC_Europe_1.14.401.1_Radio_10.18.40.05U_1.09.45.201_release_284072_signed, ale to se zaseklo s chybou, že to mám instalovat v jiném programu, či jak to bylo. Pak jsem v TWRP dal instalovat 2.20.401.6_odexed a 2.20.401.5_Deodexed a ty mi to nainstalovalo i se superSU, ale po restartu nic, tma. Pak jsem ještě zkoušel dát 1.18.707.3_TWRP_nand na kartu a nainstalovat to jako restore a to zase v TWRP nevidí jako restore, takže to z toho neobnoví. Na co sáhnu, to se mi nevede.
amirinda
Robot
Příspěvky: 1034
Registrován: stř 02. úno 2011 19:50:48
Typ mobilu / ROM: Realme 7 Pro
Bydliště: Planá

Re: HTC Desire X prosím o pomoc s firmwarem!

Příspěvek od amirinda »

no ale to si protiřečí, ty děláš root a pak tam cpeš ruu či stock rom, co v telefonu tedy vlastně chceš mít, stock nebo nějakou costum rom?
Uživatelský avatar
chrismisty
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: sob 04. říj 2014 1:49:57
Typ mobilu / ROM: HTC Desire x
Mobil 2 / ROM: HTC Desire 210 dual sim

Re: HTC Desire X prosím o pomoc s firmwarem!

Příspěvek od chrismisty »

No já bych v tuhle chvíli chtěl, aby běžel alespoň nějakej android, teď nenaběhne nic, než černá obrazovka, nebo recovery mód. Zkoušel jsem tam dát podle návodů romku, ale když mi to nešlo, tak jsem jí chtěl jakoby obnovit ze zálohy, to si neprotiřečí.
amirinda
Robot
Příspěvky: 1034
Registrován: stř 02. úno 2011 19:50:48
Typ mobilu / ROM: Realme 7 Pro
Bydliště: Planá

Re: HTC Desire X prosím o pomoc s firmwarem!

Příspěvek od amirinda »

tak nejprve nahraj stock recovery, ne twrp, zamkni btl. a zkus flešnout tu ruu v *.exe a popř. v *.zip vložit na kartu a flešni z btl.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire X - ROM/ROOT/FW“