Samsung Galaxy 3 (I5800) - Obecná diskuzeTelefon nijak nekomunikuje s USB

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
amber
Nové Androidě
Reputace: 0

Telefon nijak nekomunikuje s USB

Příspěvek od amber » pon 31. led 2011 20:00:20

Telefon mi přestal komunikovat s usb portem - ani přes Kies ani jako velkokapacitní zařízení. Na telefonu jsem před časem úspěšně aplikoval dle návodu zde uvedeného Live wallpaper - nevím jestli to s tím souvisí. Kde může být chyba? Režim ladění usb je neaktivní.

michalmal
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy 3 I5800

Re: Telefon nijak nekomunikuje s USB

Příspěvek od michalmal » úte 01. úno 2011 7:09:03

Mám úplně stejný problém, po aplikaci Live wallpaper mi přestal telefon komunikovat přez USB s PC. Když ho připojím je pernamentně nastavený na Gadget Serial a je úplně jedno co mám navolené pro USB v telefonu, kies, velkokapacitní paměť nebo zeptat se při připojení. Nereaguje to. Zkoušel jsem to se zaplým laděním i bez, ale bez výsledku :no:

sethxp
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Omate TrueSmart Watch
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sethxp » úte 01. úno 2011 8:56:09

Pripojeni v download modu a prehrat pres Odin cely telefon, nejrychlejsi reseni.
http://www.seth.cz/ - odblokování , S-OFF , servis
Odblokování, SW, oprava brick přes JTAG, záchrana dat ze všech MTK = i mrtvých, odblokování gesta, pinu... bez ztráty dat, odstranění Google reset FRP ochrany..

Autor tohoto vlákna
amber
Nové Androidě

Příspěvek od amber » úte 01. úno 2011 11:16:36

Existuje ještě nějaké jiné než to nejrychlejší řešení ? Případně, je možno takto rovnou flashnout systém na Froyo ?

kamhal
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: S4 LTE i9506

Příspěvek od kamhal » úte 01. úno 2011 11:53:55

Je na tobe jakej system tam pres odin nahrajes, cili to muze byt i FROYO ;o)

Autor tohoto vlákna
amber
Nové Androidě

Příspěvek od amber » ned 06. úno 2011 22:24:57

Tak nakonec stačilo uvést telefon do továrního nastavení. USBéčko začalo normálně fungovat. To mě vyprovokovalo k dalším krokům, takže podle zde uvedeného návodu http://androidforum.cz/froyo-2-2-t9974.html pokračoval na Froyo - chování telefonu nebylo zcela v souladu s tímto návodem, ale Froyo jsem tam dostal. A ním také dvě užitečné věci : češtinu do swype a telefon začal komunikovat s TV Samsung přes AllShare - resp. on komunikoval i dříve, ale televize hlásila neznámý formát souboru... Teď je to ok. Verzi fw. mám teď I5800XXJPF ze samfirmware.com .
Kies se s telefonem opět nespojí ale ostatní komunikace přes usb je ok. Telefon patří přítelkyni, tak uvidím, jak bude spokojená.

sceslik
Nové Androidě

Příspěvek od sceslik » stř 28. zář 2011 8:27:06

Měl jsem taky problém s datovou komunikací přes USB (nabíjení fungovalo) .. postupoval jsem podle instrukcí : http://blog.vacs.fr/index.php?post/2010 ... ung-phones

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy 3 (I5800) - Obecná diskuze“