Samsung Galaxy 3 (I5800) - Obecná diskuzeGrafika u her

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
rend
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19. dub 2011 14:32:40
Typ mobilu / ROM: Samsung GT-I5800

Grafika u her

Příspěvek od rend »

Zdravím, mám takový problém s grafikou u nějakých her. Když hraju nějakou hru, tak se stává, že třeba místo postavičky, statů nebo objectu vidím jen bílí čtverec. Jde na něj normálně kliknou jen nevím co tam je. Dával jsem mobil do záručního servisu kde mi vyměnili display a přeinstalovali software na Android 2.2. Nejdříve jsem myslel že to prostě neutáhne grafická karta jenže dělá to i u jednodušších her. Stává se mi to u her: Angry Birds seasion, CJ: Strike Back, Defender, Andry Birds, Fruit slice jinou jsem zatím nenašel.
Zkoušel jsem vymazat tovární data i přeinstalovat hry ale nic. Mobil má Android 2.2. Froyo XXJPQ, není rootnutý.
Předem děkuji za odpovědi
EDIT1: Když se ve hře ukážou ty bílí čtverečky a uzamknu a pak hned odemknu display, tak se to nachvíli vrátí do normálu. Pouze u hry Defender.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy 3 (I5800) - Obecná diskuze“