Samsung Galaxy S (I9000) - Obecná diskuzemobilni data- nejdou nake funkce

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
barttik
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: ned 06. bře 2011 12:22:21
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy

mobilni data- nejdou nake funkce

Příspěvek od barttik »

ahojky, mam takovej dotaz. Mam aktivovanej datovej tarif ,ale některa aplikace vubec nejdou.Při připojení přes wifi jede všechno jak má,ale jak pustím mobilni data tak třeba youtube/chyba sítě, latitude/prihlasení se nezdarilo, androoid market/chyba sítě , místa načita a načita a nic se neděje..musím podotknout že internet funguje normálně...mam sgs 2.2 froyo..když pustím mapy tak se tam zobrazím a fungují jak se otačím,ale při vyhledávání místa jen trapne načítaní a nic se neděje :? :rtfm: :help:
barttik
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: ned 06. bře 2011 12:22:21
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy

Re: mobilni data- nejdou nake funkce

Příspěvek od barttik »

edit: taj jsem smazal data v apliokaci mapy nejdou načís/aplikace vyžaduje funkční datove připojení: tak to si nechala pamět ještě od spuštění map přes wifi :evil:
Uživatelský avatar
krasnykarlik
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: sob 13. lis 2010 19:31:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: mobilni data- nejdou nake funkce

Příspěvek od krasnykarlik »

Máš správně nastavené APN?
barttik
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: ned 06. bře 2011 12:22:21
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy

Re: mobilni data- nejdou nake funkce

Příspěvek od barttik »

moc dik na tohle jsem nepomyslel...tak jsem tam daw apn internet ..puvodně tam byl wap..moc dík :yes:
Martuška
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: ned 13. dub 2014 14:30:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S4 mini a S4

Re: mobilni data- nejdou nake funkce

Příspěvek od Martuška »

Mám problém, teda já ani ne, ale můj manžel... Má telefon SG s4 mini v telefonu má nainstalovanou hru fotbal Top Eleven ( je to taková ta hra co se hraje přes FB), a problém je v tom, že jskmile je připojen přes mobilní data, tak har málokdy otevře, když dá WIFinu tak se načte v pohodě. Nevíte proč? Zkoušela jsem mu tam dát Candy crush sagu a ta mu taky přes mobilní data nejede. Moc děkuji za radu...
Tak jsem to asi vyřešila přepsala jsem to APN na internet, ale zase se to přihlásí až asi po minutě na WIFIně to naletí hned. Tak jsem udělala nový přístupový bod kde jsem vyplnila jen název a to apn a vypadá to že se to připojuje rychleji, je to možné?
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: mobilni data- nejdou nake funkce

Příspěvek od LivArt »

Co my víme, co tam bylo všechno nastavený. Ale jestli vono to nebude tím, že doma ty mobilní data běží třeba jen v EDGE....
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S (I9000) - Obecná diskuze“