Samsung Galaxy S (I9000) - Obecná diskuzePoužíváte ochrannou fólii na displej ?

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Uživatelský avatar
Blackhawk
Droid
Příspěvky: 2403
Registrován: pon 19. dub 2010 13:53:50

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od Blackhawk »

MartinChroust píše:Používám nějakou no-name fólii a jsem absolutně spokojený. Dotyková zařízení mám již několit let a bez fólie ani ránu. Displej může být sebeodolnější ale škrábance se objeví VŽDY. Akorát mě mrzí zadní kryt, kdyby byl pogumovaný, bylo by po starostech, má na sobě škrábance, i když jej pořád nosím v koženém pouzdře Krusell. Holt, to si člověk nevybere.
na ebay su na predaj zadne kryty v roznych vyhotoveniach, aj pogumovane, dokonca aj kozenne
Uživatelský avatar
jalik
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28. zář 2010 18:39:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S
Bydliště: Brno

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od jalik »

4tune píše:Používám tuhle http://www.zagg.com/invisibleshield/sam ... hields.php mám ji od srpna a bez toho, že by někde odlézala nebo se odlepovala. Jen folii zadního krytu jsem nenalepil dokonale, nahoře v rozích v místě zaoblení přilepena není, ale nerozšiřuje se to. Neklouže v ruce, kryje skoro celý telefon (existuje i maximum verze na všechny plochy včetně home tlačítka, ale to mi připadá zbytečné. Počítám, že po roce půjde dolů a nahradím ji novou.
Já ji mám taky. Koupil jsem si verzi na maximální pokrytí a je to bezva. Nejvíc jsem nadšený z toho,že telefon daleko míň klouže v ruce i po palubní desce v autě. Když jsem ji kupoval,tak mi prodejce říkal,že mi ji zdarma vymění,pokud se poškrábe nebo odlepí,tak uvidíme. jako jediné negativum vidím,že folie má mírně "pomerančovitou" strukturu,takže displej nemá rovnost zrcadla. Ale nijak to nezkresluje, když se rozsvítí displej. Takže ji vřele doporučuji ;)
Uživatelský avatar
frape
Stálý androiďák
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 01. črc 2010 13:07:17
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od frape »

mám silikonový pouzdro a na folii srru :-)
HTC Desire
mitman
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: pon 22. lis 2010 12:26:51
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Nexus
Tablet: Hyundai A7HD s CM10
Rom: ParanoidAndroid

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od mitman »

ja mam silikonovy pouzdro a na displeji folii .. oboji jsem koupil na aukru za dohromady 200kc a nemuzu si stezovat .. folie se sice vic upatlava nez display ..ale to ne normalka ;)
Samsung Galaxy Nexus i9250 powered by ParanoidAndroid
jogin3
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: sob 25. pro 2010 13:31:03
Typ mobilu / ROM: Asus PadFone 2

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od jogin3 »

Koupil jsem si dneska za 149Kc WG screen guard z ElectroWorldu na SGS jen tak na zkousku, ze pokud to bude mit jiny barvy nebo horsi reakci na stisk, tak to jednoduse strhnu a hotovo.

Ale jako byl jsem opravdu moc prekvapen, kdyz sem to aplikoval (asi 20min) na display, fakt sem si stim dal praci, aby to bylo soumerny a zadny bubliny a jako barvy naprosto totozny, mam tady 2 SGS kamosovo bez folie a muj s tou folii a opravdu barvy naprosto stejny, dotyk stejny, takze parada, musim rict , ze sem to necekal.

Jinak skoda nemuzu nako vyhledat info na netu nese to nazev WG a pod tim klasika screen guard.

POkud nekdo najde, pak to postnete.

Kazdopadne toto doporucuji, je to skoro zadarmo a efekt vyborny.
Samsung Galaxy S
popelka
Androiďák!
Příspěvky: 311
Registrován: úte 14. pro 2010 20:00:22
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3 4.1.1
Tablet: iPad2, Galaxy Tab 10.1

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od popelka »

První den to vypadá vždycky dobře ... Dej vědět za týden :)
jogin3
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: sob 25. pro 2010 13:31:03
Typ mobilu / ROM: Asus PadFone 2

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od jogin3 »

Ok. Urcite dam, ja to chtel testnout, jako kamos ma SGS 3mesice a ze by ho mel furt v puncose ani nahodou a skrabnuty to na displeji nema. Tkaze sam o sobe je odolny.
Samsung Galaxy S
popelka
Androiďák!
Příspěvky: 311
Registrován: úte 14. pro 2010 20:00:22
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3 4.1.1
Tablet: iPad2, Galaxy Tab 10.1

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od popelka »

Já jsem totiž takovou folii taky měl a první 2-3 dny to bylo fajn, pak to začalo být strašně upatlané, dělalo to duhové kolečka, tak jsem to vyhodil. Mělo to ovšem jeden skvělý efekt - pak jsem teprve ocenil ten krásný displej :D
jogin3
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: sob 25. pro 2010 13:31:03
Typ mobilu / ROM: Asus PadFone 2

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od jogin3 »

Tak pri vypnutem displaji to taky dela duhovy kolecka, ale to me je fuk, kdyz ho zapnu je krasny, uvidime za par dni jak to bude vypadat. Dostal jsem k tomu i maly hadricek, vyborne cistil displaj tak ten se apson hodi i kdyz mam specialni ubrousky a mikrouterku co taky vycisti displaj do vyrobniho stavu.
Samsung Galaxy S
Uživatelský avatar
4tune
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: pon 20. zář 2010 12:09:59
Typ mobilu / ROM: SGS a JIAYU G3N
Rom: CM10.1 a 4.1.2

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od 4tune »

ta moje invisible shield už je na mobilu pátý měsíc a vypadá furt stejně. nechápu jak někomu mohla zežloutnout. na dotyk je to jiný pocit než origo display, ale k nezaplacení.
Arnyc
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: sob 05. úno 2011 12:16:21
Typ mobilu / ROM: SGS root darkyy

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od Arnyc »

Tak já to řeknu takhle. SGS mám 2 měsíce ani jeden skrabanec ale jednou mi vypadl z ruky a spadl displayem na sterk a teď mám ho mám krupnutej takže proti poškrábání se fakt nevyplatí ale teď mi je líto ze jsem tu fólií neměl.
Send from my SGS
rajs
Stálý androiďák
Příspěvky: 195
Registrován: ned 05. pro 2010 14:04:47
Typ mobilu / ROM: HUAWEI MATE 9

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od rajs »

invisible shield no instalace je fakt hrozná a vyhozené peníze oknem a žlutost jsem četl na mnoha forech i zahraničních,podle mne stačí dobré pouzdro a obyčejná folie do 150 kč .
http://www.eltasat.cz/telefony-foto-nav ... 9000-cerna
jogin3
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: sob 25. pro 2010 13:31:03
Typ mobilu / ROM: Asus PadFone 2

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od jogin3 »

Mam tu folii asi 2mesice a nepozoruji zadne zloutnuti nebo neco abnormalniho sem maximalne spokojen. Koupim si asi jeste 3 do zalohy az se tyhel nako poskrabou, zatim ej to bez defektu, staci. Spis se me v pouzdru odira zadni kryt nebo spise ne odira ale jakoby sou na nem asi 0,5cm fleky a nejdou vylestit.
Samsung Galaxy S
St.
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pon 03. led 2011 20:31:22
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB
Rom: stock

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od St. »

Jak už pár lidí psalo: kvůli poškrábání displeje je folie zbytečná, pokud vám ale sgs nešťastně spadne a křupne displej a folii nemáte bude vás mrzet že jste folii neměli - že by třeba nepraskl (i když by stejně praskl :))
butterfly
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pon 27. pro 2010 18:12:58

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od butterfly »

Já mám invisible shield a nedovolil bych si to ani pořes to nosti v kapse s čímkoliv jiným. Popřípadě bych doporučil minimálně nějaké neopren nebo silikon.
Uživatelský avatar
Teulis
Androiďák!
Příspěvky: 277
Registrován: pát 03. zář 2010 15:13:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S i9000 a do prace Nokia N81 8GB

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od Teulis »

Ta fólie je úplně k hovnu, nechápu proč si SGSko takhle hnusíte..
Na podpisy si moc nepotrpím.
Dibone
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: pát 23. črc 2010 15:39:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 edge

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od Dibone »

Protoze i po opatrnem zachazeni, to jest neustale vkladani do pouzdra atd, jsem na skle objevil vlasecnicovy (vlasenkovy?) skrabanec :) Radeji vyuziji folii za 200, ktera neni ve vysledku skoro videt, nez si znehodnotit relativne drahy telefon :)
jogin3
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: sob 25. pro 2010 13:31:03
Typ mobilu / ROM: Asus PadFone 2

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od jogin3 »

LOL prej k hovnu. Ja treba tu folii nerozeznam a kdyby sem to nerekl okoli ani nevedi, ze ji na tom mam. To je nekdo kdo si potrebuje vyloucit to, ze ji tam jakoby nemusi mit. Tak at si zije tak dal, ale pocit toho, ze sejmu poskrabanou folii a display je krasnej, oproti tomu, kdyz jeden den najdu hnusny skrabanec na display, je k nezaplaceni.
Samsung Galaxy S
Uživatelský avatar
Teulis
Androiďák!
Příspěvky: 277
Registrován: pát 03. zář 2010 15:13:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S i9000 a do prace Nokia N81 8GB

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od Teulis »

hoši tohle není obyč sklo.. To se fakt jen tak nepoškrábe :) Já po půl roce používání a nošení v kapse jeansů bez pouzdra nemám při používání jedinej patrnej škrábanec nebo oděrku. Při vypnutém displayi tam mám asi 5 vrypů (rozměr cca 0,20mm), ale to jenom protože mi neustále padá.. Divím se že ten display ještě neprasknul.
BTW spolužák má sgs taky, koupil si ho až po mě a má na něm fólii. Vypadá to otřesně.
Na podpisy si moc nepotrpím.
Uživatelský avatar
Blackhawk
Droid
Příspěvky: 2403
Registrován: pon 19. dub 2010 13:53:50

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od Blackhawk »

zrejme preto lebo tam ma nejaku lacnu, keby kupil nejaku kvalitnu, ani by si o tom nevedel
Uživatelský avatar
Teulis
Androiďák!
Příspěvky: 277
Registrován: pát 03. zář 2010 15:13:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S i9000 a do prace Nokia N81 8GB

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od Teulis »

Mohl byste nekdo vyfotit SGS s tou kvalitní fólií?
Na podpisy si moc nepotrpím.
popelka
Androiďák!
Příspěvky: 311
Registrován: úte 14. pro 2010 20:00:22
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3 4.1.1
Tablet: iPad2, Galaxy Tab 10.1

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od popelka »

Já jsem tam folii chvíli měl, ale špinilo se to, dělalo duhové efekty atd, tak jsem to brzy vyhodil pryč a je to mnohem lepší ... Displej je odolný a jak je vidět na tom videu, tak ani nůž ho nepoškodí ... Kromě toho si přiznejme že to není žádná "svátost oltářní" nebo "milášek", ale obyčejný spotřební materiál, který za 2-3 roky bude obstarožní šmejd, kterého se nepujde zbavit nebo za pár korun a nastoupí nová hračka, která taky vydrží jen chvíli .. ;)
Uživatelský avatar
Blackhawk
Droid
Příspěvky: 2403
Registrován: pon 19. dub 2010 13:53:50

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od Blackhawk »

Z XDA: http://forum.xda-developers.com/showpos ... tcount=155 - posledny obrazok, to je matna
a tu su aj so zapnutym displejom: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=947366

ja osobne nemam matny ale leskly a ten vazne vyzera ako keby tam nebol (teraz hovorim o cistote obrazu)
Uživatelský avatar
Promy
Stálý androiďák
Příspěvky: 121
Registrován: čtv 22. dub 2010 7:29:42
Twitter: http://twitter.com/promy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od Promy »

Přesně, jak to píše někdo výše - telefon je spotřebák, který je dimenzovaný na to, aby se s ním zacházelo jako s telefonem. Po půl roce používání SGS mám jenom miniaturní škrábanec na rámečku.

Žádný svůj telefon, nebo PDA jsem nepoužíval tak dlouho, abych na něm vyrobil více než pár bezvýznamných škrábanečků. :-) - rozhodně mi to případá mnohem lepší, než hyzdit telefon nějakými samolepkami, nebo obaly :-)

Ale každý svého štěstí strojvůdcem :-)
Uživatelský avatar
Blackhawk
Droid
Příspěvky: 2403
Registrován: pon 19. dub 2010 13:53:50

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od Blackhawk »

Ako uz bolo pisane vyssie, niekto chce telefon po urcitom case predat a displej chraneny foliou je v tomto pripade plus.

Stale to iste dokola.
SprinG
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. led 2016 10:45:11
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Mobil 2 / ROM: Lenovo A7000
Tablet: Asus Zeno Pad 7

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od SprinG »

Nemyslím si, že by ochraná folie v dnešní době něco něják extra vyřešila. Osobně jsem je používal na všechny mnou vlastněné mobilní telefony, ale před půl rokem jsem se rozhodl zainvestovat do ochranného skla a neměnil bych. Sklo jsem si pořídil z kdyby někdo zvažoval vyzkoušet ;) (odstraněno)

EDIT by verny94:

Reklama na vlastní produkty/služby je zde povolena pouze při bezvýhradném splnění pravidel fóra.
Přečti si prosím pravidla fóra a dodržuj je.
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Používáte ochrannou fólii na displej ?

Příspěvek od verny94 »

A myslíš, že je to po 5ti letech aktuální?
Navíc to zavání reklamou. Tu si domluv s adminem.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S (I9000) - Obecná diskuze“