Samsung Galaxy Spica (I5700) - Obecná diskuzenereagujcí tl. zpět a home

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
Uživatelský avatar
tune.lar
Androiďák!
Příspěvky: 293
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:24:30

nereagujcí tl. zpět a home

Příspěvek od tune.lar »

Ahoj, jak už je z názvu patrné, přestalo mi reagovat tlačítko home, tak jsem foun rozebral a složil, vypadalo že je vše OK, ale dnes opět nereaguje a navíc tlačítko zpět zareaguje až na dvouklik. Přes recovery jsem dal test tlačítek a opravdu tyhle dvě nejdou ani v recovery modu. Nemá s tím někdo zkušenost? Díky
Siemens M50, Siemens CX65, Motorola RAZR V3, Motorola E938, Motorola l7, Motorola Z3, Motorola MOTO Ming,
Nokia N82, Samsung SPICA, Motorola DEFY, Motorola ATRIX, Samsung GalaxyNote 10.1 s Pen

MOTOROLA MOTO X [ROM][4.4.4][ghost] REFLEX BOW [>_ Pleasure Paradox]
Uživatelský avatar
kybl
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: ned 29. srp 2010 15:44:36
Typ mobilu / ROM: Galaxy 3
Tablet: Nexus 7(2012) 32GB 3G
Rom: STOCK KitKat 4.4

Re: nereagujcí tl. zpět a home

Příspěvek od kybl »

Zřejmě si dospěl do fáze přerodu z mobilu na těžítko ;) jinak bych zkusil reklamaci...
__________________.:.:.:.:.:.:. SAMSUNG Galaxy 3 .:.:.:.:.:.:.__________________
---------------------------------;-;-;-;-;-;-;-;NEXUS 7 2012;-;-;-;-;-;-;-;-;-----------------------------------
Uživatelský avatar
007ToMMaS
Robot
Příspěvky: 771
Registrován: úte 26. říj 2010 19:21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: nereagujcí tl. zpět a home

Příspěvek od 007ToMMaS »

píše že telefón rozobral tak asi to cez reklamáciu nepôjde.... skusil by som pozrieť na ebay a najdúť tam tlačítka... ;) a obiednať :P a vymeniť :P
Muthor6
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: čtv 18. lis 2010 18:21:00
Typ mobilu / ROM: Galaxy SII
Twitter: @Matous_Vales

Re: nereagujcí tl. zpět a home

Příspěvek od Muthor6 »

Nevíte, kde jsou záruční plomby na Spice? Potřeboval bych sejmout přední kryt kvůli drobkům, ale na to je potřeba odšroubovat šroubky, na kterých ty pečetě většinou jsou. Mám záruku a nechci o ni přijít, ale zase posílat telefon do servisu jen kvůli drobkům je zbytečnost :mrgreen:
pistas
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 18. lis 2010 17:04:56
Typ mobilu / ROM: I5700

Re: nereagujcí tl. zpět a home

Příspěvek od pistas »

Dobry den. Neviem ci to patri zrovna do tejto temy ale vedeli by ste mi poradit co mozem urobit ked mi telefon spadol do vody?
Uživatelský avatar
Chanter
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: sob 03. črc 2010 15:29:57
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Nexus
Twitter: Muzzug
Tablet: ASUS Nexus 7
Bydliště: Brno / Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: nereagujcí tl. zpět a home

Příspěvek od Chanter »

Pokud ti nereagujou tlačítka :home: a :back: , tak jsi tady správně... :)

Ale k tvému dotazu - nechat pořádně vysušit - vyndat baterku a několik dní to fakt nechat proschnout, můžeš zkusit i vyfénovat, ale to nevím, jestli tomu spíš neuškodíš.

A dále se jenom modli, aby to dál fungovalo. :)
Google Galaxy Nexus
pistas
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 18. lis 2010 17:04:56
Typ mobilu / ROM: I5700

Re: nereagujcí tl. zpět a home

Příspěvek od pistas »

No zatial mi nefunguju ziadne tlacidla ani display. Vdaka za radu skusim vyfenovat a nechat vysusit potom sa ozvem ako to dopadlo. Este raz dakujem.
Uživatelský avatar
socca
Androiďák!
Příspěvky: 620
Registrován: úte 29. čer 2010 9:13:56
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6
Twitter: @romanhosek
Tablet: Vonino Sirius QS 3G

Re: nereagujcí tl. zpět a home

Příspěvek od socca »

Zatim nefunguje.... no to prave nemas ani zkouset, rychle z vody a baterku ven, nechat proschnout a doufat. Pokud jsi se to snazil mokry s baterkou zapinat tak uz to doufani bude muset byt hooodne veliky :( Drzim palce
Samsung i5700 > Samsung i9000 > Samsung i9100 > Vodafone Smart Ultra 6
Uživatelský avatar
Chanter
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: sob 03. črc 2010 15:29:57
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Nexus
Twitter: Muzzug
Tablet: ASUS Nexus 7
Bydliště: Brno / Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: nereagujcí tl. zpět a home

Příspěvek od Chanter »

No, tak jestli jsi to zapínal, tak se vážně těším až napíšeš, jak to dopadlo...

Ale bylo by docela hezké, kdyby byla Spica stejně nezničitelná, jako legendárni N5110... :)
Google Galaxy Nexus
pistas
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 18. lis 2010 17:04:56
Typ mobilu / ROM: I5700

Re: nereagujcí tl. zpět a home

Příspěvek od pistas »

No takze telefon som zapol. Dotykovy display nereaguje. Pod nim este stale je voda, alebo je len zaroseny s vnutornej strany. Tlacidla mi zatial funguju a telefon reaguje len display nie. Radsej este pockam kym bude uplne suchy. Verim ze sa z toho dostane.
pistas
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 18. lis 2010 17:04:56
Typ mobilu / ROM: I5700

Re: nereagujcí tl. zpět a home

Příspěvek od pistas »

No takze na moje prekvapenie uz funguje vsetko az na to ze vydrz baterie o nieco klesol a telefon sa neustale chce vypnut. Vyzera to ako by stale bolo stlacene tlacidlo na vypnutie, a obcas sa to strieda aj s tlacidlom domov a spat. Takze nakoniec som dosiel k problemu ktory je uvedeny v tejto teme :) Este ak sa mozem opytat cosi som pocul ze telefony maju indikatory vlkosti, aby si mohol servis overit ci sa telefon "vykupal" obsahuje ho aj spice? Dakujem.
GRaven
Androiďák!
Příspěvky: 364
Registrován: sob 27. bře 2010 13:11:32
Typ mobilu / ROM: Lenovo P780
Bydliště: České Budějovice

Re: nereagujcí tl. zpět a home

Příspěvek od GRaven »

Dávám tvé Spice několik dní/týdnů života a pak klekne úplně. Základní pravidlo namočeného telefonu je "nezapínat několik dní". Být tebou tak jí kompletně rozeberu, vyndám desku a nechám jí dlouho někde v teple a suchu.
pistas
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 18. lis 2010 17:04:56
Typ mobilu / ROM: I5700

Re: nereagujcí tl. zpět a home

Příspěvek od pistas »

Dobry den

Vraciam sa k tejto teme cca rok od mojho incidentu. Ako som pisal vyssie asi pred rokom mi telefon spadol do vody. Telefon som nechal cez noc vysusit a rano som sa ho pokusal zapnut ale display nereagoval. Pokusy o zapnutie boli realizovane pravidelne az asi konecne po tyzdni sa mi ho podarilo zapnut a fungoval celkom dobre. Vsimol som si ze niektori ludia v tejto teme nedavali mokremu telefonu velku nadej na "zivot". Preto tu pridavam tento prispevok ako dokaz toho ze tento telefon co sa odolnosti tyka je super. Vela krat mi spadol aj na beton a doteraz funguje dobre az na zlu reakciu tlasidla spat.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Spica (I5700) - Obecná diskuze“