Samsung Galaxy Spica (I5700) - Obecná diskuzeAndroid Studio - chyba emulátoru

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
MiComp
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 04. pro 2018 9:14:26

Android Studio - chyba emulátoru

Příspěvek od MiComp »

jako začátečník jsem podle knihy "Mistrovství - Android" od "Luboslav Lacko" - Computer Press 2017 nainstaloval Android Studio verze 3.2.1. Při pokusu o překlad a spuštění první verze "Hello Word" se zobrazí "Error: x86 emulation currently requires hardware acceleration!" V Android studiu jsem vyzkoušel různá nastavení pro různé typy virtuálních zařízení s různou verzí Androidu. Vždy se stejným chybovým hlášením. Při správném nastavení pro můj mobil ale můžu aplikaci do mobilu nahrát.

Problém je tedy při zobrazení v emulátoru. Android studio mám spuštěné na notebooku HP 15 Pavilion s grafikou Radeon R7 M340. Pomocí DirektX jsem zkontroloval, že hardwarová akcelerace je povolena. Nainstaloval jsem i nejnovější driver pro grafickou kartu Radeon.

Ví někdo jaké jsou požadavky na hardware PC pro správnou funkci Android studia? Je můj notebook schopný to zvládnout?
Neměla nějaká starší verze Android Studia nižší požadavky? Jak se dá nainstalovat?
Simekk
Nové Androidě
Příspěvky: 49
Registrován: ned 14. srp 2016 19:32:21
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Android Studio - chyba emulátoru

Příspěvek od Simekk »

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Spica (I5700) - Obecná diskuze“