Samsung Galaxy (I7500) - Obecná diskuzeSamsung i7500 - DE verze - zaseknutý systém

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některým servisem? Pokračujte do této sekce.
Odpovědět
black_arrow_cze
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 19. pro 2010 9:25:24
Typ mobilu / ROM: LG Optimus ONE

Samsung i7500 - DE verze - zaseknutý systém

Příspěvek od black_arrow_cze »

Zdravím vás.

Jeden můj známý si donesl z německa SAMSUNGA GT-i7500. Na mobilu byla nějaká starší verze androidu. Mobil jsem dostal do rukou s tím, že po spuštění se celý telefon zasekne na logu SAMSUNG a dál již nepokračuje. Zkoušel jsem vytáhnout baterii, ale nepomohlo. Na dotaz jak se to stalo mi řekl, že se snažil mobil aktualizovat přes PC na novější verzi a celé se to nějak pos...


Ptám se tedy. Dá se s tímto telefonem v tomto stavu něco dělat? Popř pokud ano co přesně? Pokud existuje nějaký hard reset , tak sem s nim ;).


Děkuji za rady/tipy.
Uživatelský avatar
velkymeda
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 19. lis 2009 12:46:58
Typ mobilu / ROM: DELL STREAK Mini 5 - Android 2.2

Re: Samsung i7500 - DE verze - zaseknutý systém

Příspěvek od velkymeda »

Urcite prehrat... Na tento telefon existuje jiz Android 2.2 s nadstavbou 2.3 a je jen otazka casu kdy vyleze plna 2.3. Samozrejme mluvim o neoficialni romce... Ale na 100 procent to jde, nedavno jsem upravoval synovi tento telefon....
DELL Streak 5 - Android 2.2
black_arrow_cze
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 19. pro 2010 9:25:24
Typ mobilu / ROM: LG Optimus ONE

Re: Samsung i7500 - DE verze - zaseknutý systém

Příspěvek od black_arrow_cze »

No , já vím že to musí jít přehrát, ale tady mě asi nikdo nepochopil. telefon se po spuštění dostane max na logo Samsungu, nic víc...

Co teda s tím?
black_arrow_cze
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 19. pro 2010 9:25:24
Typ mobilu / ROM: LG Optimus ONE

Re: Samsung i7500 - DE verze - zaseknutý systém

Příspěvek od black_arrow_cze »

Takže našel jsem nějaký návod:

Samsung Galaxy, whether spica or i7500, is very easy to reset! there are two ways to approach the hard rest!

firstly you have a most common way that is a combo of keys to reboot mobile phone into rom settings!
i.e. just power off the mobile phone, restart it by holding volume down + call + end call! then it will take you to recovery screen where you can switch to home tab for factory reset.

Udělal jsem přesně co se tam píše a na mobilu se ukázalo recovery mode... co chvíli se ukázal tzn. výstražný trojůhelník a pod ním mobil a nic se nedejě.

Neví někdo čím to je?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy (I7500) - Obecná diskuze“