Samsung Galaxy S Duos (S7562) - Obecná diskuzeHromadná SMS?

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
JirkaB.
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. čer 2018 8:33:49
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy duos

Hromadná SMS?

Příspěvek od JirkaB. »

Dobrý den. Předem hlásím, že mobilům moc nerozumím a nikdy nebudou mým koníčkem. Co bych potřeboval poradit....? Mám v mobilu uložených asi 800 čísel na zákazníky. Potřeboval bych jim rozeslat sms-kou jednorázově krátkou informaci. Mobil ale umí označit jen 10 čísel, pak se musí hledat to poslední... a znovu a znovu. 80x? Kde na to vzít čas a navíc trašný opruz! Existuje možnost jak poslat tolik sms-ek jednorázově? Děkuji za radu Jirka
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Hromadná SMS?

Příspěvek od Papooch »

Pokud to nejde ve vestavěné aplikaci na SMS, zkus nějakou alternativní z Obchodu Play. Já mám dobré zkušenosti s Textrou, ale jestli z ní pošleš víc než 10 sms zaráz, to nevím. Na nějakém zahraničním fóru jsem čel, že 10 je limit od operátora, což mi ale přijde jako blbost.

EDIT: Multi SMS & Group SMS bude možná pro tvůj účel lepší, autor tvrdí, že to umí poslat sms na neomezený množství čísel.
Na poděkování slouží palec u příspěvku
Simekk
Nové Androidě
Příspěvky: 49
Registrován: ned 14. srp 2016 19:32:21
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Hromadná SMS?

Příspěvek od Simekk »

Operátoři blokují hromadné rozesílání SMS při počtu odesílatelů větším než 15, čeští kolem 60. Nicméně k hromadnému odesílání zpráv je lepší zvolit aplikaci pro pc, kterou většina operátorů nabízí. Tam tyhle limity nejsou. Odesílat 800 SMS z telefonu mi přijde jako hloupost.
JirkaB.
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. čer 2018 8:33:49
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy duos

Re: Hromadná SMS?

Příspěvek od JirkaB. »

Hlásí mi to, že ,,tento prohlížeč není už podporován". Pokud nenajdu nic jiného nezbude než opisovat pořád dokola nebo skrz to koupit jiný mobil.
pavbures
Stálý androiďák
Příspěvky: 200
Registrován: ned 03. črc 2011 19:33:31
Typ mobilu / ROM: SG S10e
Mobil 2 / ROM: Xperia Z3C

Re: Hromadná SMS?

Příspěvek od pavbures »

Já používám Group SMS Texter
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Hromadná SMS?

Příspěvek od Papooch »

Co ti hlásí, že prohlížeč není podporován? Když klikneš na ten odkaz, co jsem poslal? Mělo by to otevřít aplikaci Obchod play, pokud ne, otevři ji ručně a do vyhledávání napiš název té aplikace.
Na poděkování slouží palec u příspěvku
rludin
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14. zář 2021 19:14:24
Typ mobilu / ROM: Huawei
Mobil 2 / ROM: Samsung

Re: Hromadná SMS?

Příspěvek od rludin »

Já používám apklikaci SMSVio, ta se propojí přes android apklikaci z PC. Funguje skvěle při posílání Hromadných SMS i Api řešením se shopu či webu :palec:
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S Duos (S7562) - Obecná diskuze“