Samsung Galaxy Ace 2 (I8160) - ROM/ROOT/FW[ROM][4.2.2] Vanilla RootBox

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
grande
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: stř 28. srp 2013 11:04:41
Typ mobilu / ROM: S4 mini
Mobil 2 / ROM: Ace 2 NFC, Alcatel OT993D, LG L9 II
Tablet: Nexus 10
Tablet 2 / ROM: BB Playbook 32GB, Acer A1 810 (8" 4:3)
Rom: STOCK, CM10.2

[ROM][4.2.2] Vanilla RootBox

Příspěvek od grande »

Tak jsem dnes zkusil:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2413463

Build 3 [30/08/2013]

První zkušenosti:
- Je to rozhodně lepší, než původní samsung.
- telefon konečně vypadá dle představ, nicméně nejspíše je to tím, že jsem již konečně prokopl většinu nastavení, která tyto romky mají (tzn. že předpokládám, že obdobně lze nastavit i u Slim.
- Nejde zapnout NFC (ale nevím, zda lze u Slim. Tam jsem to nezkoušel, protože nepotřebuji, nepoužívám)
- Není to nic pro lajka. Už jen kvůli tomu, že se mobil při zvolení restartu zeptá, jestli chci jenom restartovat, nebo restartovat do recovery (pravděpodobně půjde někde vypnout, ale zatím jsem nenašel)

Zatím nepotvrzené výhrady:
- Slim mi přišel svižnější. Není to žádný zásadní rozdíl, ale prostě takové placebo. Klasicky si to ale sedlo po stažení aplikací a aktualizací, nicméně i tak mám dojem (nezměřený), že je Slim svižnější.
- Dojem z pomalosti může souviset i s tím, že jsem tentokráte aplikoval modifikovaný Vold.fstab a prohodil SD kartu s interní SD kartou.
- S prohozením SD karty pak souvisí to, že v navigaci be on road jsem měl mapy uložené na externí SD kartě (volbou při instalaci). Po obnovení z google účtu mi to samozřejmě uložilo mapy na mizerně malý interní SD prostor, takže nezbude než odinstalovat a znovu nainstalovat be on road, tentokráte již na SD kartu (to mě však čeká i u Slimu, pokud budu chtít prohozenou SD).
- Mám určité podezření, že je nyní slabší WiFi. Narazil jsem na to v jiném pokoji, kde to mělo jen jednu čárku, což mi nepřišlo mnoho. Bohužel nemám tušení, kolik bylo na stejném místě dříve. Každopádně poté i při návratu do bezprostřední blízkosti wifiny úroveň signálu kolísala a nebyla vždy naplno. Tohle budu muset ještě prozkoumat, pokud tam tuto ROM nechám
Poznámka: Teď si ještě vybavuji, že u téhle ROM mi to při prvním startu nenašlo (!) mou wifinu vzdálenou metr na první pokus. Mobil ukázal nějaké dvě cizí wifiny, ale tu mou až po chvíli při refreši. Nemusí to nic znamenat, ale může to být potvrzení pochybností k wifi.
- Během první hodiny po flashnutí spadlo nabití na 75%. Může to být intenzivním stahováním přes wifi, uvidím jestli se usadí.

Aktuální závěr:
- pravděpodobně se vrátím k Slim ROM. Přijde mi sympatičtější, a jsem zvědav na wifi a rychlost při přehození SD karty

Dotaz: Nevíte někdo, jestli si mohu dovolit udělat před flashnutím Slimu zase wipe dat i při prohozené SD kartě, nebo musím nejdříve vrátit originální Vold.fstab? Abych si tu kartu s připravenými zipy nesmazl :-)
Asus-Tek
Androiďák!
Příspěvky: 330
Registrován: pon 01. říj 2012 15:45:18
Typ mobilu / ROM: Honor 8
Rom: 7.0
Bydliště: Tam kde sa WiFi pripája sama.

Re: [ROM][4.2.2] Vanilla RootBox

Příspěvek od Asus-Tek »

Ja pouzivam momentalne Vanillu Rootbox build 2 + RoxSel v1 kernel.Musim uznat ze je to dobra rom ale este je co doladovat a to WiFi mi pride slabsie ako na stock JB.Zatial bezim na Builde 2 tak je to mozno tym.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Ace 2 (I8160) - ROM/ROOT/FW“