Samsung Galaxy Chat (B5330) - Obecná diskuzeneovladatelná zaškrtávací tlačítka ve vývojářských možnostec

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
janusz1980
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 08. kvě 2015 10:18:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Chat B5330

neovladatelná zaškrtávací tlačítka ve vývojářských možnostec

Příspěvek od janusz1980 »

Vážení,
V tomto vlákně by jsem rád rozvinul diskusi o problematických neovladatelných zaškrtávacích tlačítkách ve funkci nastavení, v dialogovém okně vývojářské možnosti.

EDIT:
Vážení uživatelé a vývojáři,
Nemohu měnit stav následujících zaškrtávacích tlačítek v menu nastavení, v dialogovém okně vývojářské možnosti.
Jedná se o následující zaškrtávací tlačítka:
Zůstat vzhůru, během nabíjení displej nikdy nezhasne.
Ladění USB, režim ladění se spustí při připojení kabelu USB. Snažil jsem se chybu odstranit návratem do továrního nastavení, ve funkci obnovit tovární data jsem zaškrtl smazat nastavení aplikací, leč chyba přetrvává i nadále. Mohl by mi prosím někdo z Vás poradit, co si mám s tímto nepříjemným jevem počít? Mnohokrát Vám děkuji za radu.
Naposledy upravil(a) don_alex dne pát 08. kvě 2015 20:46:24, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny příspěvky
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: neovladatelná zaškrtávací tlačítka ve vývojářských možnostec

Příspěvek od LivArt »

Nechce to třeba mít připojenou nabíječku?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Chat (B5330) - Obecná diskuze“