Samsung Galaxy Pocket (S5300) - Obecná diskuzeNejde zvuk upozornění při příchozí SMS.

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
zuzulka737
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 18. říj 2012 9:55:00
Typ mobilu / ROM: Samsung SG3

Nejde zvuk upozornění při příchozí SMS.

Příspěvek od zuzulka737 »

Hledala jsem odpověď na můj problém, marně. Buď se týkala jiného typu telefonu, nebo jiného problému. Mám Samsung Galaxy Pocket GT-S5300. Hrála jsem si s vlastním zvukem na upozornění SMS. Několik týdnu vše fungovalo jak mělo. Po delší době jsem si zvuk opět chtěla změnit. Večer mi SMS přicházela s novým vlastním tónem, ráno v práci z ničeho nic zapípal starý tón a během dopoledne mi SMS přicházely bez jakéhokoli tónu. Jiná upozornění, např. z Facebooku fungují, zkoušela jsem i původní zvuky z nabídky Samsungu a nic. Už to jsou 4 dny a stále jsem na nic nepřišla. Napadlo mě omylné smazání nějakého potřebného souboru, něco jako ovladače na zvuk, ale do ničeho takového jsem nešťourala. Děkuji za jakoukoli radu.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Nejde zvuk upozornění při příchozí SMS.

Příspěvek od LivArt »

Nastavení zvuku sms se provádí v sms aplikaci, ne v nastavení systému (ale lze v sms aplikaci nastavit "výchozí", použije se stejný tón, jako pro ostatní notifikace systému). Tak se podívej tam, jestli tam nemáš nastavený Ticho nebo něco.
lufka199
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 12. bře 2013 11:20:01
Typ mobilu / ROM: Galaxy Pocket

Re: Nejde zvuk upozornění při příchozí SMS.

Příspěvek od lufka199 »

prosím vás.. jak si mužu nastavit vlastní tón na sms ?
stáhla jsem si z netu kousek pisníčky v mp3 formátu a netuším jak ji nastavit jako upozornění na zprávu

díky!
Uživatelský avatar
rogosak
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: úte 14. pro 2010 1:35:55
Typ mobilu / ROM: HTC Dream G1 a Blackberry 8310 Samsung Galaxy SII
Twitter: rogosak

Re: Nejde zvuk upozornění při příchozí SMS.

Příspěvek od rogosak »

Stahni z marketu tone picker a nastav

@telefon
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Pocket (S5300) - Obecná diskuze“