Samsung Galaxy S Advance (I9070) - Obecná diskuzei9070 - není registrován v síti

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Clawner
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 17. čer 2014 11:31:24
Typ mobilu / ROM: LG G3
Mobil 2 / ROM: Galaxy S6
Tablet: Dell 10 ST2e

i9070 - není registrován v síti

Příspěvek od Clawner »

Ahoj,

poprosím o pomoc, do včerejška můj i9070 fungoval bez problému, nikdy žádný problém se signálem, nebo něco takového. K večeru jsem se pohyboval v oblasti, kde se pořád střídalo 3G/Edge, tak jsem chtěl přepnout mobil jen na 2G sítě, to jsem udělal, ale od té doby nemám signál. Respektive signál mám, ukazuje to většinu času plný, občas čárka, dvě dolů, ale při pokusu o hovor to jen zahlásí "není registrován v síti".
Googlil jsem, ale nic, co by pomohlo, jsem nenašel. IMEI je v pořádku, ukazuje se stejné, jako pod baterkou. Předtím jel telefon na stock GB, bez rootu, zkusil jsem updatovat na JB, udělat root a nahrát všechny možné, i nemožné romky a pořád to samé. Zkoušel jsem i podle návodu udělat zálohu a obnovení imei (kdyby náhodou) a stejně nic. Jediné, čeho jsem si všiml, tak jedna appka mi vypsala, že id operátora vložené sim je 23001, ale připojeno k 23002, což je O2, i když já mám T-mobile.
Zkoušel jsem 3 různé simky, nesčetněkrát wipe, přehrávání romek, jak přes stock přes odin, tak custom, obnovení IMEI a nic. Jediné, co jsem ještě nezkoušel, je obětovat pannu, nebo krev jednorožce :-/ Pomůže někdo?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S Advance (I9070) - Obecná diskuze“