Samsung Galaxy Y / Y Pro (S5360) - Obecná diskuzeNefunkční on/off tlačítko - telefon nejde zapnout

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.
Odpovědět
krtdjf
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 18. led 2014 15:38:06
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Y

Nefunkční on/off tlačítko - telefon nejde zapnout

Příspěvek od krtdjf »

Zdravím, mám problém s Galaxy Y.
Přestalo mi fungovat on/off tlačítko. Telefon jsem rozebral a tlačítko bylo z části ulomené z desky a po moji manipulaci poté ulomené úplně :)
Telefon tedy nejde zapnout. Na nabíječku reaguje rozsvícením a grafikou nabíjení.
Do opravy se mi dávat nechce jen by mě zajímalo jestli je nějaká možnost ho zapnout? Vím, že by nešlo odemykání displeje, ale o to teď nejde.
Zkoušel sem JIG, ale do Donwload Modu jsem se nedostal, což bylo docela překvapení. Nevíte kde by mohl být problém.
Nebo nějaký jiný způsob jak telefon dát alespoň do dočasného chodu abych z něj dostal data apod. ???

Budu rád za každý nápad.

PS: opravdu by mě zajímalo jak to, že telefon nereaguje ani na JIG ...
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Nefunkční on/off tlačítko - telefon nejde zapnout

Příspěvek od don_alex »

Buď špatný (nefunkční) JIG nebo jsi při rozebírání něco v telefonu poškodil..

@phablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Y / Y Pro (S5360) - Obecná diskuze“