Samsung Galaxy Y / Y Pro (S5360) - Obecná diskuzeNefunguje odin pri flashováni

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.
Odpovědět
Kiosk123
Androiďák!
Příspěvky: 331
Registrován: pát 04. led 2013 7:56:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21
Tablet: Samsung Galaxy Tab A7 Wifi
Rom: Stock ROM

Nefunguje odin pri flashováni

Příspěvek od Kiosk123 »

Dobry večer.Dnes som si dával novu android do mobilu (kitkat). Išiel som podľa postupu a keď sa mi rebootol mobil z cwm tak mi mobil sekol na logu galaxy y.Mal som aj zálohu v cwm ale keď som ju dal tak dole napísalo error find boot image.Skúšam flashnuť mobil cez odin,mobil sa pripojí ale ked som dal štart tak ukazuje iba setup connection.. pri poslednom bode.Čo mám teraz robiť? Diky za odpovede.
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje odin pri flashováni

Příspěvek od pRo_lama »

Téma bola presunutá do správnej sekcie!
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Nefunguje odin pri flashováni

Příspěvek od don_alex »

Při jakém posledním bodě? Máš v pořádku ovladače? Zkusil jsi jiný kabel? Jiný USB port v PC? Jaká verze windows?

@phablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Kiosk123
Androiďák!
Příspěvky: 331
Registrován: pát 04. led 2013 7:56:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21
Tablet: Samsung Galaxy Tab A7 Wifi
Rom: Stock ROM

Re: Nefunguje odin pri flashováni

Příspěvek od Kiosk123 »

Už to ide.Musel som stiahnut iny odin ale stale nechapem preco sa mi vtedy nechcel nainstalovat novy android podla tohto videa: http://m.youtube.com/?#/watch?v=XxwrBoKhH8E .Pri poslednon bode ked uz bolo vsetko hotove tak som ho rebootol z cwm ale mobil ostal len na logu galaxy y (asi 10 min).Tak som urobil v cwm factory reset ako tam pisalo ale nic...Tak som ho isiel flasnut cez odin ale moja slovenska stock rom zo sammobie nesla len ukazalo dole ked som dal start niejake tie vety a uplne posledna bola setup connection...Tak som ho odpojil a musel flasnut cez iny odin.A teraz mam aj ine csc a dakde pisalo ze mam ist to dialera a natukat daco ze *#272*imei# .Bude to fungovat?
Kiosk123
Androiďák!
Příspěvky: 331
Registrován: pát 04. led 2013 7:56:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21
Tablet: Samsung Galaxy Tab A7 Wifi
Rom: Stock ROM

Re: Nefunguje odin pri flashováni

Příspěvek od Kiosk123 »

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Y / Y Pro (S5360) - Obecná diskuze“