Samsung Galaxy Y / Y Pro (S5360) - Obecná diskuzeFlash ROM, Problém s načtením ROM, aj.

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
TheWarsik
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Y GT-5363
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 4
Rom: MiuiGlobe

Flash ROM, Problém s načtením ROM, aj.

Příspěvek od TheWarsik » pon 01. říj 2018 0:50:03

Zdarec, bude toho asi trošku víc protože mi to poslední dobou už fakt nejde do hlavy.
No nic stáhl jsem z internetu novou ROM pro tento tel protože ta stará nějak nefungovala dobře konkrétně jsem stáhl "Hyperion 09 Final"
V telefonu mám hozenou TWRP 2.8.7.0
Udělal jsem wipe všeho, vše mountl a poté nainstaloval když jsem restartoval telefon nenaběhl
Ok řekl jsem si že to asi bude chtít nějaký kernel k tomu tak jsem nějaký stáhl co byl v popiscich níže a nainstaloval... Jo... Ale od té doby mam problém s tím že mi na úvodní obrazovce ukazuje Samsung Galaxy Y Young GT-S5360 místo 5363 což mě dost zarazilo a vážně si teď nevím rady protože už na tom nic jiného než TWRP nefunguje

Moc vás prosím o každou pomoc :D Vím že to je starý mobil ale mám ho někomu dát tak chci aby byl alespoň ve funkčním stavu, děkuji.

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Y / Y Pro (S5360) - Obecná diskuze“