Samsung Galaxy Gio (S5660) - Obecná diskuzeleve senzorove tlacitko- blbne

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Uživatelský avatar
Portak
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: úte 10. kvě 2011 20:17:16
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 mini VE I9195i

leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Portak »

Uz jsem se o tom zmínil v jiném topicu, ale myslím že je to na založení nového. Levé senzorove tlačítko se samo zapina, někdy občas, někdy i 10x za 2 vteriny. nejčastěji se to projevuje v opeře, pak v systému, ale napr. v angry birds vůbec, máte někdo nápad co stim, kromě reklamace, či položit tel na koleje:)
Samsung S4 mini VE - I9195i
olgojc
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: pon 11. črc 2011 13:25:47
Typ mobilu / ROM: JiaYu G4S

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od olgojc »

Zdar. Já mám podobný problém. Senzorová tlačítka někdy přestanou fungovat. Naštěstí stačí telefon jen zamknout a odemknout. Ale taky to vidím časem na reklamaci.
gemarc
Androiďák!
Příspěvky: 405
Registrován: pon 16. úno 2009 20:39:56
Typ mobilu / ROM: Doogee DG550
Rom: KK, CWM,root

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od gemarc »

To bude jen softwareová chybka. Já to nepozoruji. Spíš občas zůstanou svítit i po zamknutí tlf
:)
Doogee DG550
Uživatelský avatar
Portak
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: úte 10. kvě 2011 20:17:16
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 mini VE I9195i

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Portak »

u mně právě tohle dělá často, teď se i stává, že je jakoby pořád zmackle.
Samsung S4 mini VE - I9195i
Rypicong
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 24. črc 2011 9:22:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GIO

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Rypicong »

mě také blbne a přítelkyni to samé. + když se přihlásím do Talku a odejdu z něj ( neodhlásím ) a třeba po 10 minutách chci se do něj vrátit, tak se znova přihlašuje. Buď jako by padal samotný talk nebo datové připojení...
Rypicong
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 24. črc 2011 9:22:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GIO

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Rypicong »

jinak už jsem přišel zjevně na příčinu problému. Přišlo mi divné že když jsem si koupil telefon, tak zhruba týden jsem žádný problém nezaznamenal až teď poslední 2 dny. Je to tím, že ten celý týden jsem frčel pouze přes wi-fi a teprve před 2 dny jsem měl zaktivovaný internet v mobilu. Takže je tu nějaká spojitost datového přenosu a spouštění levého senzorického tlačítka, jelikož když teď vypnu data a zapnu wi-fi, tlačítko se vůbec samo nespouští a problém zmizí...
Uživatelský avatar
Douber
Stálý androiďák
Příspěvky: 182
Registrován: stř 13. črc 2011 15:25:03
Typ mobilu / ROM: Samsung S7
Rom: Stock ROM

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Douber »

Tak tohle mi taky dělá. Mám internet do mobilu a problém se projeví při EDGE připojení. Při připojení 3G a Wi-fi se to neprojevuje. U Androidu 2.2 to dělalo víc než teď na 2.3. Asi v Samsungu nemysleli na naší 3G "zaostalou" zemičku.
gemarc
Androiďák!
Příspěvky: 405
Registrován: pon 16. úno 2009 20:39:56
Typ mobilu / ROM: Doogee DG550
Rom: KK, CWM,root

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od gemarc »

No ja ten problem nemam ani na edge. Tohle se mi vyhlo. Jen ten kompas v 2.3.3. Mel jsem zustat na froyo.

Sent from my GT-S5660    
Doogee DG550
Rypicong
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 24. črc 2011 9:22:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GIO

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Rypicong »

hm, ještě se zeptám, je normální že se po nějaké době ( 15 minut ) zase musím do Talku přihlásit ?
Jinak asi ho budu na to ( levé tlačítko ) reklamovat, občas je to opruz, hlavně v prohlížeči kde to zlobí nejvíc...
Uživatelský avatar
Douber
Stálý androiďák
Příspěvky: 182
Registrován: stř 13. črc 2011 15:25:03
Typ mobilu / ROM: Samsung S7
Rom: Stock ROM

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Douber »

Odhlašování od Talku se mi stávalo u Froya. Začal jsem to řešit a dostal jsem radu, která mi pomohla.
Spustit Talk > pravé tlačítko > nastavení > odškrtout volbu Automatické přihlášení > odhlásit se > zavřít Talk > vypnout a zapnout mobil > přihlásit se > znovu zaškrtnout Automatické přihlášení a od té doby byl klid.
Mě se zase vyhnnul problém a kompasem ale senzorové tlačítko blbne jenom někdy. Naposledy mi to udělalo asi před čtyřmi dny, ale to se mi stejně zdálo jako kdyby mobil "vstal zadkem napřed".
Rypicong
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 24. črc 2011 9:22:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GIO

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Rypicong »

tak kdyby mi blbnul kompas tak mě to vůbec netrápí. Ale to tlačítko je problém, vyhledávač je nepoužitelnej a otravuje to v několika aplikacích... Vzhledem k tomu že je to můj první telefon s androidem tak jsem naštvanej. Zlatý Blackberry...
Naposledy upravil(a) Rypicong dne stř 27. črc 2011 23:33:22, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Portak
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: úte 10. kvě 2011 20:17:16
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 mini VE I9195i

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Portak »

Bože... vzdyt samsung vydává docela kvalitní telef. a jiné výrobky, proč některé kusy gia tak odflákly a co je to za problém vidat opravný patch... 3x jsem tam volal... ale prý o problému nemají info... nechcete tam někdo zavolat??? je to linka 800
Samsung S4 mini VE - I9195i
Rypicong
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 24. črc 2011 9:22:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GIO

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Rypicong »

přítelkyně to jde dnes reklamovat, podle toho jak dopadne se pak zařídím i se svým :) jinak pěkně trapná vada. Ten telefon je dá se říct nepoužitelnej...
Uživatelský avatar
Portak
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: úte 10. kvě 2011 20:17:16
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 mini VE I9195i

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Portak »

tak prosim dej vědět jak dopadla.. já svůj gio prodal přítelkyni a koupil sem si htc wildfire s
Samsung S4 mini VE - I9195i
Rypicong
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 24. črc 2011 9:22:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GIO

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Rypicong »

že se nestydíš prodat ho přítelkyni, máš jí ho dát :)

no původně jsem chtěl vydržet až jak dopadne její reklamace, ale nemám na to nervy, ten telefon je nepoužitelnej v prohlížeči a na Facebooku.

Takže dám reklamovat s tím že budu chtít peníze a přemýšlím nad HTC Wildfire S a nebo Samsung Galaxy ACE.

Samsung je hezčí a lepší ovládání, HTC zase o krapet lepší ( display, dioda, novější android ), levnější a nemá mouchy...
Uživatelský avatar
Portak
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: úte 10. kvě 2011 20:17:16
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 mini VE I9195i

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Portak »

myslis, ze ti tak snadno vrati penize?... ja jsem se rozhodoval stejne... nakonec jsem s htc moc spokojen,prestoze ma vetsi pamet, na aplikace je jen 150MB, ale je suprove odladenej.... vubec nepozoruju rozdil v mensim taktu proceseru, ba se mi tel. zda sviznejsi... asi tim ze ma vetsi ram (i kdyz lg oo ji ma taky a gio je rychlejsi)... asi je dobre odladenej system.:)
Samsung S4 mini VE - I9195i
Rypicong
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 24. črc 2011 9:22:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GIO

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Rypicong »

ze zákona ( do 6 měsíců od prodeje ) mám nárok na nový zboží nebo opravu, po 3 stejné chybě již peníze. Pochybuju že se jim to podaří opravit a peníze si vemu pokud mi to prodejce nabídne sám hned na začátku, už se mi to mockrát stalo...
Uživatelský avatar
Portak
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: úte 10. kvě 2011 20:17:16
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 mini VE I9195i

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Portak »

to by bylo fajn... taky bych bral prasule... ceny sli hodne dolu
Samsung S4 mini VE - I9195i
Rypicong
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 24. črc 2011 9:22:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GIO

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Rypicong »

Portak píše:to by bylo fajn... taky bych bral prasule... ceny sli hodne dolu
Gio neni vubec spatny, ja za nej daval 4300, ale chce to krapet vetsi display. qwerty je pro me skoro nepouzitelny. Mel jsem nekolik let blackberry s hw klavesnici takze se mi blbe zvyka :-)
Uživatelský avatar
Portak
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: úte 10. kvě 2011 20:17:16
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 mini VE I9195i

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Portak »

neni spatny... to vubec ne... je to moc pekny mobil, az na to ze samsung 'nevi' o kompasu a sen. tlacitku
Samsung S4 mini VE - I9195i
Rypicong
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 24. črc 2011 9:22:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GIO

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Rypicong »

jsou to smejdi. Nechapu jak to mohlo projit testama a hlavne ze nikdo oficialne nic nevi.
gemarc
Androiďák!
Příspěvky: 405
Registrován: pon 16. úno 2009 20:39:56
Typ mobilu / ROM: Doogee DG550
Rom: KK, CWM,root

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od gemarc »

U telefonu v tehle relaci se to asi moc neresi. Viz LG s OO, na zacatku bylo chyb jak maku.
Doogee DG550
Rypicong
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 24. črc 2011 9:22:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GIO

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Rypicong »

takže přítelkyni přišlo vyjádření z reklamace od Samsungu. Neopravitelná vada - peníze nebo nový mobil... Jdu také reklamovat, to tlačítko mi vadí + se přidalo po aktualizaci na Gingerbread i pravé a začal se vypínat ( díky tomu jsem třeba dnes zaspal )
Rypicong
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 24. črc 2011 9:22:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GIO

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Rypicong »

tak můj telefon byl vrácen z druhé reklamace na blbnoucí senzorové tlačítko. Reklamace zamítnutá že se vada neprojevila. Volal jsem do Samsungu jak mám teda postupovat že bych nerad abych to tam třeba půl roku dával každých 14 dní a poté mi pokaždé přišla odpověď že závada nebyla potvrzena. Bylo mi doporučeno zkontaktovat servis a domluvit se s nima. Ptám se jich ještě jestli vědí o této závadě a že prý nikdy o ní neslyšeli. Prý jestli chci můžou tuto závadu zaznamenat do systému. Takže jenom informace pro Vás, pokud půjdete reklamovat na blnoucí senzorové tlačítko, tak nepočítejte s úspěchem. Pokud chcete aby Samsung začal tento problém řešit, zavolejte tam, zeptej te se jestli o této vadě něco vědí, pokud řeknou že ne, nechte jí zaznamenat do databáze... Lituju že jsem si tento telefon někdy koupil...
Uživatelský avatar
Douber
Stálý androiďák
Příspěvky: 182
Registrován: stř 13. črc 2011 15:25:03
Typ mobilu / ROM: Samsung S7
Rom: Stock ROM

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Douber »

Jediné co můžu poradit, aby jste měli nějaké to "eso v rukávu", natočte to a společně s nějakou levnou fleškou jim na reklamační pošlete natočené video se závadou, na to už musí nějak reagovat. Také z toho nemám dobrý pocit, tohle je přesně taktika - on to jednou vzdá.
Byl jsem na prodejně Samsungu a ptal jsem se co s touto závadou a bylo mi jasně řečeno: "Dejte to na reklamaci"
Rypicong
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 24. črc 2011 9:22:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GIO

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Rypicong »

máme jiné :) když jsem měl po první opravě telefon doma cca 3 dny, tak se mi podařilo udělat celkem hluboký vryp na sklíčku. Když jsem ho dával na druhou reklamaci, v zápisu při přebírání je napsáno: bez viditelného mechanického poškození. V reklamačním protokolu ze servisu už je zmíňka že je poškrábaný :) Takže když jsem si byl pro telefon, řekl jsem že mi přišel poškozený a že tak nebyl a že ho dávám na reklamaci a žádám náhradu. Teď už to bude asi boj mezi Datartem a Servisním střediskem :) Já mám z Datartu papír že byl nepoškozený :) Přítelkyně mi zrovna včera řikala jak jeden její kolega má neskutečné problémy se servisem Samsungu. Že jeho syn má také dotykáč ( nevím přesně jaký model ) a že začal blbě reagovat display na dotyk. Dal ho reklamovat a přišlo mu ze servisního centra že display vymění, pouze pokud zákazník zaplatí výměnu sklíčka jelikož bylo poškrábané, jinak reklamaci zamítnou :)
Mickens
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: ned 02. říj 2011 11:28:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Gio

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Mickens »

Klasická česká vyčůranost, hi,hi . Taky bych to tak asi udělal.
Rypicong
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 24. črc 2011 9:22:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GIO

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od Rypicong »

to Mickens: bohužel mě k tomu dohnalo chování jak servisu tak Datartu tak i Samsungu. Servis tím že chybu neopravil a následně odmítá uznat reklamace. Datart neskutečnýma kecama typu: to není možný že to servis neopravil, pak když jsem jim řekl že i po aktualizaci novějšího SW tlačítko stále blbne prodavačka prohodila že co čekám když tam nelegálně nahrávám SW ( vůbec nechápu kde tuhle informaci vzala a jak jí napadla ) - prostě blbka co neví že v dnešní době si doma může člověk přehrávat SW sám, legálně s podporou výrobce. A Samsung lhaním že o této vadě nic nevědí a nikdy nic neslyšeli... Bohužel peníze na soud nemám tak mi nic jiného nezbejvá... Tímto ale u mě skončila i značka Samsung a to že mám od nich hodně věcí. Další telefon určitě nebude od nich, ani novou TV kterou plánuji a ani LCD monitor, ani domácí kino :)
sondy
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 05. lis 2011 23:47:08
Typ mobilu / ROM: k770i
Twitter: bobek2

Re: leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od sondy »

i já sem taky skončil se samsungem
v aplikaci ADfree jsem kliknul na revert a ono to mělo resetnout phone jenže to viplo a už nikdy nezaplo myslel sem že je to vtip ale když se ani po 2 dnech nezapnul šel do servisu a tam měl opravu neuznaly
niky79
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: ned 17. dub 2011 19:03:09

leve senzorove tlacitko- blbne

Příspěvek od niky79 »

Sondy: mobil se ti dva dny nezapne a považuješ to za vtip?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Gio (S5660) - Obecná diskuze“