Samsung Galaxy Ace - Obecná diskuzePřipojení k pc

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
tommy008
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 12. lis 2011 17:38:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace

Připojení k pc

Příspěvek od tommy008 »

Dobrý den mám problém s připojením k pc když zastrčím usb do pc tak se nic neděje...nevíte co stím?

jěště dodatek...když připojím mobil k pc tak se mi začne nabíjet...i když spustím Kies tak se mobil nenačte...prosím o radu možná je chyba v nastavení Windows(Windows 7 64-bit) ale nevím kde to přenastavit

PROBLÉM VYŘEŠEN
stačilo vyjmout paměťovou kartu,sim kartu potom reinstalovat usb ovladače a všechno znova fungovalo
Naposledy upravil(a) tommy008 dne stř 16. lis 2011 20:07:52, celkem upraveno 3 x.
Ratlik
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 12. lis 2011 21:53:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Ratlik »

Ahoj. Mám ten samý problém. Stáhl jsem Kies a nic. Po připojení USB by se ti měla na hlavní ploše telefonu zobrazit vlevo nahoře v rohu ikonka USB. Stáhni tu roletku na hlavní ploše, kde se ti zobrazují různá upozornění a dej připojit k USB. Bohužel se mi neustále zaškrtává v nastavení "ladění usb" (nastavení -> aplikace -> rozvoj -> ladění usb), což je zřejmě špatně, jelikož hned to USB připojení odpojí. Po odškrtnutí a připojení USB znova, se opět Ladění USB potvrdí.
tommy008
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 12. lis 2011 17:38:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace

Re: Připojení k pc

Příspěvek od tommy008 »

to se mi zobrazovalo ale když jsem si včera chtěl hodit z telefonu do pc fotky tak to nereagovalo nevím co to může být za problém
Daniel248
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 27. říj 2011 22:39:14
Typ mobilu / ROM: Samsung GALAXY Ace

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Daniel248 »

Když úplně nahoře na displayi táhnete dolu, máte tam připojení přes USB (nebo tak nějak), klikněte na to a dejte Připojit úložiště USB.
tommy008
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 12. lis 2011 17:38:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace

Re: Připojení k pc

Příspěvek od tommy008 »

právě to se mi vždy zobrazilo to připojení úložiště ale teď ne mobil se jen začne nabíjet ale nenačte se
Uživatelský avatar
Miva007
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: pon 18. črc 2011 7:13:12
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia P
Bydliště: Beroun

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Miva007 »

Já mám stejný problém ( windows Vista ) doted se mobil normálně připojil a teď se mu neche vůbec jen to nabíjení.Zkoušel jsem odinstalovat Kies a vymazat registry a nic.
Uživatelský avatar
Scalex
Androiďák!
Příspěvky: 523
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:28:46
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4 Pro - MIUI 8
Tablet: Lenovo Tab3 8 - stock 6.0
Bydliště: Nymburk

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Scalex »

Ve Win7 se mi Kies vůbec nepovedlo rozchodit (pořád píše "connecting" a nic se neděje), ale v podstatě mi stejně na nic není. Do telefonu jsem si nahrál custom ROM a firmware a co se týká správy telefonu a stahování/nahrávání souborů, tak raději používám MyPhoneExplorer, který funguje spolehlivě a nabízí toho víc než Kies.
.: S C A L E X :.

mobil: Xiaomi Redmi 4 Pro / MIUI 8
tablet: Lenovo Tab3 8 / stock 6
Ratlik
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 12. lis 2011 21:53:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Ratlik »

Když připojím USB kabel, najede vlevo nahoře ikona USB, stáhnu roletku a tam je napsáno " USB připojeno - vyberte kopírování souborů do nebo z PC" . Kliknu na tohle, vykoukne na mě zelený android pajdulák a popis USB připojeno. Dole tlačítko "připojit úložiště USB. Dám tedy připojit úložiště a nastává chaozzzzzzz !!! Chvíli to načítá, pak to skočí zpět na toho zeleného andorida s tlačítkem "připojit úložiště USB". Hned na to se nahoře v roletce píše :

1.SD cartu lze bezpečně vyjmout
2.Vypnout úložiště s připojením USB
3.Probíhá příparava SD karty
4.Je spuštěn vyhledávač medií ... (SD karta)
5.Vyhledávání medií bylo dokončeno

Po celou dobu zapojení je zaškrtnutá fce "ladění USB". Jakmile ji odškrtnu, USB ikona zmizí a USB se odpojí. Do cca 5sek. se zase ladění zaškrtne a USB se připojí.

No, takže tak. Zkoušel jsem Kies, MyPhone Explorer a vše k hovnu. Sorry, ale musím být sprostý, jelikož tohle Samsung posral. Jediná zaručená možnost co funguje u mě je : odpojit SD kartu, strčit do redukce, to celé do PC a zase dát zpět do mobilu. Takhle zkur*ený přístup přes USB jsem snad neviděl.
gildos
Stálý androiďák
Příspěvky: 157
Registrován: sob 11. zář 2010 19:19:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S III

Re: Připojení k pc

Příspěvek od gildos »

Taky sme na tom koumali z kamošem a stači nainstalovat program od samsungu pak už to jde i bez použivani toho programu.
Nokia 3410 -- SE K800i --LG GT540 -- Samsung Galaxy S III
Uživatelský avatar
Miva007
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: pon 18. črc 2011 7:13:12
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia P
Bydliště: Beroun

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Miva007 »

Jaký program od Samsungu máš na mysli? Díky
Ratlik
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 12. lis 2011 21:53:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Ratlik »

Už jsem to částečně zprovoznil. Zadal jsem do google Samsung USB driver a stáhl cca 22MB balíček ovladačů a už to jede. V PC mám WinXP.

Taktéž by mě zajímal onen program. Díky za info.
gildos
Stálý androiďák
Příspěvky: 157
Registrován: sob 11. zář 2010 19:19:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S III

Re: Připojení k pc

Příspěvek od gildos »

http://www.samsung.com/cz/consumer/mobi ... ab=support

Po instalaci to šlo bez problemu. Asi má v sobe nejaký ovladač na samsung telefony.
Nokia 3410 -- SE K800i --LG GT540 -- Samsung Galaxy S III
Ratlik
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 12. lis 2011 21:53:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Ratlik »

No, nejspíše máš namysli Kies od Samsungu. Ten jsem taky zkoušel a nevyřešilo to nic.

V odkazu, viz. níže, najdete drivery, které mě pomohly vyřešit můj problém. Hodil jsem to na Ulozto.cz a je to převzato od jednoho člena ze zdejšího fóra.

http://www.ulozto.cz/11094672/samsung-u ... phones-exe
gildos
Stálý androiďák
Příspěvky: 157
Registrován: sob 11. zář 2010 19:19:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S III

Re: Připojení k pc

Příspěvek od gildos »

Ratlik píše:No, nejspíše máš namysli Kies od Samsungu. Ten jsem taky zkoušel a nevyřešilo to nic.

V odkazu, viz. níže, najdete drivery, které mě pomohly vyřešit můj problém. Hodil jsem to na Ulozto.cz a je to převzato od jednoho člena ze zdejšího fóra.

http://www.ulozto.cz/11094672/samsung-u ... phones-exe
Zajimave po nainstalaci to normalne šlo. asi to máš vic bugle :)
Nokia 3410 -- SE K800i --LG GT540 -- Samsung Galaxy S III
Uživatelský avatar
Miva007
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: pon 18. črc 2011 7:13:12
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia P
Bydliště: Beroun

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Miva007 »

Tak jsem ty drivery stáhl a nacucnul do kompu a ACE se mi spojil,ale po aktualizaci Kies opět přestal komunikovat tak už nevím co stím může bejt, sakra. :shock:
Daniel248
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 27. říj 2011 22:39:14
Typ mobilu / ROM: Samsung GALAXY Ace

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Daniel248 »

tommy008 píše:Dobrý den mám problém s připojením k pc když zastrčím usb do pc tak se nic neděje...nevíte co stím?

jěště dodatek...když připojím mobil k pc tak se mi začne nabíjet...i když spustím Kies tak se mobil nenačte...prosím o radu možná je chyba v nastavení Windows(Windows 7 64-bit) ale nevím kde to přenastavit

PROBLÉM VYŘEŠEN
stačilo vyjmout paměťovou kartu,sim kartu potom reinstalovat usb ovladače a všechno znova fungovalo
Uživatelský avatar
Miva007
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: pon 18. črc 2011 7:13:12
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia P
Bydliště: Beroun

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Miva007 »

Čus kluci, tak jsem taky zkusl vyndat simku a paměťovku,přeinstaloval ovladače a telefon se mi spojil a i aktualizoval firmware.
:DD
Uživatelský avatar
Gaaspi
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: pát 15. kvě 2015 13:49:23
Typ mobilu / ROM: Samsung E1050
Bydliště: Galanta
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Gaaspi »

Zdravím a čo v tom prípade ak pri pripojení sa mi nezobrazia žiadne možnosti USB? Mám na PC nainštalovaný Samsung Kies, pripojím USB do mobilu a začne sa len nabíjať ale žiadna ponuka sa mi nezobrazí kde si môžem zvoliť niečo s USB pripojeniami a hľadal som tom v menu mobilu nastaveniach nič také nebolo... Neobjaví sa mi ani ikonka s pripojením, keď stiahnem tú roletku nič tam nieje.

Je to Galaxy Ace GT-S5830
Tomáš
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Připojení k pc

Příspěvek od ludekbrno »

Kies odinstaluj, to k ničemu není potřeba a kdoví, jestli to neudělalo bordel v ovladačích. Každopádně v telefonu mrkni do nastavení - úložiště, potom zvol podrbnější možnosti (klávesa menu nebo ikonka trojtečka) a tam by se měl dát zvolit typ připojení USB. Pokud PC ani tak nebude reagovat, otevři si ve windows ovládací panely > systém > správce zařízení > USB, jestli se ti tam při připojení telefonu objeví alespoň "neznámé zařízení". Pokud ne, tak je to hardwarový problém. Buď špatný kabel nebo špatný USB port v počítači a nebo odešel USB interface v telefonu.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Gaaspi
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: pát 15. kvě 2015 13:49:23
Typ mobilu / ROM: Samsung E1050
Bydliště: Galanta
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Gaaspi »

Menu mobilu som prehladal neni tam žiadna zmienka o USB ja viem čo myslíš v iných mobiloch je v nastaveniach taká volba že USB a že čo má spraviť mobil pri pripojení do PC... Na tomto modeli to neni. Takže ako som čítal telefón by mal reagovať automaticky na pripojenie ale ja keď pripojím tak sa len nabíja a hore v lište sa neobjaví ani ikonka USB kde by som stiahol roletku a mal možnosti. Takže chyba bude u telefónu nie u PC. Kies mám len na to že chcem prepálit software na xperii som to už robil lebo mi blbne softvér a cez kies je možnosť opraviť že vymaže a znovunahodí nanovo. Ale bez toho USB spojenia to nepôjde. V PC mi ho rozpozná normálne že je pripojený pekne napíše aj model ale to nechápem v mobile to prečo nereaguje. Lebo vyššie sa uvádza že by mobil mal zareagovať a ponúknuť možnosti že či chcem velkokapacitnú pamäť alebo PC Suite atď. Nič sa nestane len začne nabíjať. Žiadna nabídka žiadna ikonka USB-čka v hornej lište kde je signál baterka atď.
Tomáš
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Připojení k pc

Příspěvek od ludekbrno »

Já tedy se Samsungem zkušenost nemám, ale určitě by tam volba typu připojení měla být a měla by být schovaná v menu úložiště. Tam to ale přímo neuvidíš, musíš tam najít ikonku, kterou se dostaneš do podrobnější nabídky. Každopádně pokud PC reaguje a mobil ne, tak bych zkusit tovární nastavení. Ono to pravděpodobně vyřeší i ty SW problémy, co máš. Ve většině případů není žádný důvod přehrávat SW.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Gaaspi
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: pát 15. kvě 2015 13:49:23
Typ mobilu / ROM: Samsung E1050
Bydliště: Galanta
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení k pc

Příspěvek od Gaaspi »

Precital som celu temu od zaciatku a tento typ problemu som nenasiel. Vacsine sa to pripojilo ale nevedeli co dalej. Mne vsak telefon na pripojenie reaguje nabijanim. Preto som daval ten kies lebo kazda znacka ma nejaky pc suite a xperiu som tak opravil si pamatam ze som preinstaloval softver na mobile. Na samsungu sa nepodarilo. Ale uz som to vyriesil inac, predal som ho a kupil som znov xperiu. Ta aspon je taka comu sa aj ja rozumiem. Neviem ju rootnut ale pripojenie k pc funguje. Android blbne aj tam ale to uz je choroba operacnych systemov ved ktory neblbne...
Tomáš
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Ace - Obecná diskuze“