Samsung Galaxy 550 (I5500) - Obecná diskuzeNelze propojit Ford Audio pres bluetooth

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
mpelikan
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 29. lis 2011 10:16:32
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy 550 [GT-I5500]

Nelze propojit Ford Audio pres bluetooth

Příspěvek od mpelikan »

Ahoj, mam problem s propojenim sve Galaxy 550 s fordim radiem Sony ICE 7 (resp. Ford Audio - mam novy C-max) pres bluetooth. Radio se s telefonem sparuje, ale umozni pouze prenos medii (pousteni hudby z mobilu v aute), nelze telefonovat, neprenese se telefonni seznam. Muj telefon sice neni na oficialnim seznamu podporovanych telefonu, na druhou stranu Ford proklamuje, ze podporuje vsechny telefony s Androidem.

V telefonu mam Froyo po oficialnim upgradu z Enclairu pres Kies.

Je tu nekdo, do by mohl pomoci?
honzajs
Androiďák!
Příspěvky: 422
Registrován: stř 19. led 2011 8:36:02
Typ mobilu / ROM: ZTE V5 RedBull_HONOR 9_UMIDIGI Crystal
Mobil 2 / ROM: Elephone P10C, NEXUS S
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze propojit Ford Audio pres bluetooth

Příspěvek od honzajs »

Zkus Bluetooth Fix Repair, pak už jenom rozšlapat. S Fordem jsou imrvére problémy. I když kolega má ten ICE 6 ?? a tam to funguje OK (FF GrandCmax). Já mám FF kombi 2007 a tam je vestavěná HF Nokia a ta zase neumí přenést zvonění, takže bublá a telefon si hraje svoje, jo podívej se do papírů, jestli tam někde není zmínka o HF, ať víš co a jak. Určitě by tam někde mělo být něco o BT, protože to podléhá FCC, no teda je to vysílací zařízení :roll:
A před tím upgradem to fungovalo ? Odebrat a znovu spárovat jako HF, po aplikaci toho BTFixu.
mpelikan
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 29. lis 2011 10:16:32
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy 550 [GT-I5500]

Re: Nelze propojit Ford Audio pres bluetooth

Příspěvek od mpelikan »

honzajs píše:Zkus Bluetooth Fix Repair, pak už jenom rozšlapat. S Fordem jsou imrvére problémy.
Uz jsem tuhle aplikace taky nasel, takze zjistuju jak telefon rootnout (bez nej to nefunguje).
honzajs píše:A před tím upgradem to fungovalo ? Odebrat a znovu spárovat jako HF, po aplikaci toho BTFixu.
Pred upgradem jsem jeste nemel to auto ;-) Jinak odebrat a znovu sparovat jsem zkousel uz x krat. Kazdopadne diky!
honzajs
Androiďák!
Příspěvky: 422
Registrován: stř 19. led 2011 8:36:02
Typ mobilu / ROM: ZTE V5 RedBull_HONOR 9_UMIDIGI Crystal
Mobil 2 / ROM: Elephone P10C, NEXUS S
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze propojit Ford Audio pres bluetooth

Příspěvek od honzajs »

Tak to taky odeber v rádiu, to někdy pomáhá.
Já obvykle lezu do auta s už zapnutým BT a pak teprve zapnu (nastartuju) auto a rádio
vlazarek
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 14. čer 2012 21:36:17
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Tablet: Samasung GalaxyTab 10.1

Re: Nelze propojit Ford Audio pres bluetooth

Příspěvek od vlazarek »

Mě se po upgradu OS na sestavení 2.42.405.4 začalo v Mondeu radio po přihlášení telefonu "kousat". Telefon se automaticky po nastartování přihlásí a v té chvíli se na displeji přístrojové desky objeví Phone - audio mute a radio nejde od té chvíle nijak ovládat, ani vypnout. Ve fordím servisu mi nahráli do radia nový software, všechny telefony servisních techniků fungují, jen to moje HTC Desire Z už ne.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy 550 (I5500) - Obecná diskuze“