ZTE V967S - Obecná diskuzeTlačítko aplikace na liště

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Luryda
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 09. led 2014 6:26:36
Typ mobilu / ROM: zte buffalo blue v967 s A 4.2.1 JO40D s MUIU

Tlačítko aplikace na liště

Příspěvek od Luryda »

Dobrý den, jsem v tomhle trochu zaostalý. Mohl by mi někdo poradit, jak se u ZTE V967S s MIUI dostanu do aplikací, které bych si chtěl dát na plochu. Není tam to tlačítko app. V nastavení sice je, ale tam je mohu jen upravit, ale na plochu dát nejdou. Je tam jen možnost dát je na lištu nebo na roletku, když dám na lištu, tak tam nejsou. Na liště, která se otvírá při stisku upravit widgety je jich asi jen 10 a ostatní jsou někde schované. Také se mi stává, že nainstaluji app a ikona na ploše není, ale v nastavení v app ji vidím. V manuálu je asi jiný system, protože tam to tlačítko je a otevírá několik ploch s aplikacemi a widgety. Děkuji za radu. :help:
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Tlačítko aplikace na liště

Příspěvek od don_alex »

Pokud vím, tak v MIUI (po vzoru iOS) žádné takové tlačítko není a "zástupci" na jednotlivé aplikace se rovnou umísťují na plochu. Která aplikace si po instalaci nevytvořila na ploše ikonku?
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Luryda
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 09. led 2014 6:26:36
Typ mobilu / ROM: zte buffalo blue v967 s A 4.2.1 JO40D s MUIU

Re: Tlačítko aplikace na liště

Příspěvek od Luryda »

Nemám tlačítko video, možná i jiné, ještě jsem to vše ne kontroloval a neukázala se ikona seznam mapy, tu jsem stahoval a gmail, ta se ukázala až když jsem ji instaloval znovu. Ale celkem tam mám asi 30 app. Na ZTE skate jich bylo 2x vice.
martin.filak
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: sob 13. dub 2013 19:18:12
Typ mobilu / ROM: ZTE V967
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110
Rom: MIUI, CyanogenMod

Re: Tlačítko aplikace na liště

Příspěvek od martin.filak »

V MIUI žádné menu není. Všechny aplikace se zobrazují na plochách, zkuste prohledat všechny plochy, zda na nějaké ty aplikace nejsou. A např. aplikace video je sloučená s fotografiemi do aplikace Galerie.
hasula
Stálý androiďák
Příspěvky: 121
Registrován: ned 04. pro 2011 8:44:10
Typ mobilu / ROM: Zenfone 5

Re: Tlačítko aplikace na liště

Příspěvek od hasula »

V MIUI staci vymenit launcher a pak to funguje jako normalni ROMka i s tlacitkem aplikaci.
martin.filak
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: sob 13. dub 2013 19:18:12
Typ mobilu / ROM: ZTE V967
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110
Rom: MIUI, CyanogenMod

Re: Tlačítko aplikace na liště

Příspěvek od martin.filak »

Samozřejmě, že nainstalovat jiný launcher je možnost, ale tak trochu předpokládám, že když má MIUI, tak chce právě MIUI se vším všudy, ale od podstaty je MIUI stavěné tak, že žádné menu nemá. :)
Odpovědět

Zpět na „ZTE V967S - Obecná diskuze“