ZTE V967S - ROM/ROOT/FWMIUI ZTE v967s

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
immortals
Androiďák!
Příspěvky: 296
Registrován: sob 12. led 2013 10:54:58
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: C432B504

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od immortals »

Někdo z tebe nebude mít radost až uvidí citaci postu a že jsi psal několikrát pod sebe, ale tak jsou ty vánoce :D
davidspeedy
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: pát 18. říj 2013 18:40:27
Typ mobilu / ROM: zte v967s

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od davidspeedy »

DĚKUJU ZA DOPORUČENÍ MUIUI ROM..JE SKVĚLÁ,LÍBÍ SE MI TO:-))TED ZKUSÍM PODLE NÁVODU UDĚLAT HLAVNĚ ZÁLOHU ROM..PAK PODLE NÁVODU UDĚLÁM VÍCE MÍSTA V TELEFONU..

EDIT by jumbo78:
Nezneužívej citaci! Přečti si prosím laskavě pravidla fóra a dodržuj je!
lafet
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:03:17
Typ mobilu / ROM: ZTE967s

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od lafet »

Ahoj všem,
předem se omlouvám za možná hloupý dotaz. Uvažuji o vyzkoušení této ROM, ale zatím nejsem úplně přesvědčen. Nyní používám ROM od Mironetu a líbí se mi čistý systém. Mohl by, prosím, někdo shrnout výhody a přínosy MIUI? Děkuji.
Uživatelský avatar
immortals
Androiďák!
Příspěvky: 296
Registrován: sob 12. led 2013 10:54:58
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: C432B504

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od immortals »

Hlavní výhoda je, že je to miui..

Vice si o tom najdi sám nebo prečti tady www.miui.cz
lafet
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:03:17
Typ mobilu / ROM: ZTE967s

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od lafet »

Děkuji za vyčerpávající odpověď, ale mně šlo především o to, zda přibudou nějaké nové funkce, nebo se jen změní GUI. Stávající ROMka je stabilní a jsem s ni spokojen a pokud se má jen změnit grafika, tak mi to za ten přechod nestojí. Pokud ale systém nabídne nějakou "přidanou hodnotu", pak bych do toho znovunastavování všech aplikací i šel.
Uživatelský avatar
immortals
Androiďák!
Příspěvky: 296
Registrován: sob 12. led 2013 10:54:58
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: C432B504

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od immortals »

MIUI za to stojí, zkus si něco přečíst na te stránce co jsem ti sem dal. Najdeš tam vše potřebné a co budeš potřebovat. Navíc už jsem to tu jednou psal, nebudu to psát každému extra :)
lafet
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:03:17
Typ mobilu / ROM: ZTE967s

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od lafet »

Tu stránku jsem pročetl a na nic, co by mě zlomilo jsem právě nenarazil, proto se obracím na uživatele, kteří mají praktické zkušenosti. Navíc používám 2 SIM a dočetl jsem se, že v tomto směru jsou problémy.
davidspeedy
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: pát 18. říj 2013 18:40:27
Typ mobilu / ROM: zte v967s

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od davidspeedy »

ahoj,taky mam dvě sim a problém nemam..mam miui od včera..je dost podobná operačnímu systému windows mobile..jinak například obsahuje již antiviry,čističe v romce..nebo taky svítilnu..i screenshot se dá pořídit..zatím jen zkoumám..je to první rom,která má svuj antivirový program..to je dot hlavní pro mě..aktualizuje se pravidelně..svítilna?další ušetřené místo,nemusíš tahat aplikaci...je to povedené,určitě by se ti líbila..jak píšu,teprve zkoumám co to umí a aktualizace rom jsou pravidelný,myslím že se mužeme těšit na další funkce..navíc pomocí dobrého programu,kterej na marketu neseženeš,jsem si zvětlil svou pamět v telefonu na 2,65giga systémové uložiště..miui je rychla a stabilní..nemam žádné záseky..používám dual sim a nemam problém.
davidspeedy
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: pát 18. říj 2013 18:40:27
Typ mobilu / ROM: zte v967s

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od davidspeedy »

zdravím všechny uživatele miui rom..mam zte v 967s,miui rom běží super..verze 3.12.13. mam dotaz..taky když chcete v telefonu měnit například tapety,témata,launcher atd v přednastavený aplikaci témata,tak vám taky ta aplikace většinou nic nenačte?sotva vidím načtené témata například..a snad uplně vyjímečně náhodou se mi podařilo téma stáhnout..ale hodně témat,nebo tapet,zvuku,písma,zámku a podobně mi tato stránka nezobrazí..taky vám to tak dělá?připojuju se přes wifi,plný signál..a máloco se mi na těch stránkách zobrazí..děkuju.
Uživatelský avatar
immortals
Androiďák!
Příspěvky: 296
Registrován: sob 12. led 2013 10:54:58
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: C432B504

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od immortals »

To bude tím že v Číně mají low kabeláž :D Já prozměnu zase řeším, že poslední dva updaty mi neustále restartují telefon. A nemohu najít kde je problém :/
davidspeedy
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: pát 18. říj 2013 18:40:27
Typ mobilu / ROM: zte v967s

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od davidspeedy »

to je škoda,s tím připojením,protože se dá stáhnout spousta pěkných věcí a zadarmo..ruzné upravy..já zatím update neudělal,mam tu rom jak jsi mi doporučil:-)pokud zjistíš update a nebude dělat problémy,tak mi napiš zprávu,děkuju:-)
Uživatelský avatar
immortals
Androiďák!
Příspěvky: 296
Registrován: sob 12. led 2013 10:54:58
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: C432B504

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od immortals »

Je to možná individuální ale i tak mi opět poslední update přinesl neustálé restartování, takže dle mě je stabilní ten z 13.12 což je ten kterej máš i ty. Je to škoda poslední update přinesl pár novinek :/
martin.filak
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: sob 13. dub 2013 19:18:12
Typ mobilu / ROM: ZTE V967
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110
Rom: MIUI, CyanogenMod

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od martin.filak »

Já funguju postupně na všech verzích MIUI, tedy až na poslední 3.12.27. Prozatím ani jedno zaseknutí, žádný restart, skrátka žádný problém. Je to zřejmě individuální a závislé na instalaci nějakých "problémových" app, protože já mám telefon téměř čistý.
davidspeedy
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: pát 18. říj 2013 18:40:27
Typ mobilu / ROM: zte v967s

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od davidspeedy »

a funguje(načítá) ti ta přednestavená aplikace na témata a upravy?

EDIT by pRo_lama:
Necituj posledný príspevok! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!
Uživatelský avatar
immortals
Androiďák!
Příspěvky: 296
Registrován: sob 12. led 2013 10:54:58
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: C432B504

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od immortals »

Mě se restartoval i když byl čistej, takže problém bude jinde. Možná i u mě ale otázkou je kde.
martin.filak
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: sob 13. dub 2013 19:18:12
Typ mobilu / ROM: ZTE V967
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110
Rom: MIUI, CyanogenMod

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od martin.filak »

Já to mám s těmi tématy vcelku zajímavé, protože se mi nějaké zobrazí, ale nenačtou se náhledy a nejdou stáhnout když mám vloženou plnou paměťovou kartu. Pokud však vložím kartu, kde je ještě místo, tak se zobrazí náhledy a jdou stahovat. S tím stažením bych to i pochopil, že není místo prouložení, ale se zobrazením náhledů to nechápu. :D
nechtej
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. zář 2013 21:15:21
Typ mobilu / ROM: ZTE V967S
Rom: MIUI V5

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od nechtej »

Immortals: a restartuje se ti z ničeho nic, nebo třeba když ti zrovna někdo zavolá? Protože to dělalo me po aktualizaci na poslední MIUI (chtěl jsem ten hezčí kalendář :-)

@telefon    
davidspeedy
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: pát 18. říj 2013 18:40:27
Typ mobilu / ROM: zte v967s

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od davidspeedy »

tak ty tématy a náhledy funguji uplně suprově od dnešního rána..možná měli něco se serverem,kdo ví..

EDIT by pRo_lama:
Necituj posledný príspevok! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!
martin.filak
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: sob 13. dub 2013 19:18:12
Typ mobilu / ROM: ZTE V967
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110
Rom: MIUI, CyanogenMod

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od martin.filak »

Co myslíte, bude na náš founek MIUI v6? Osobně tomu moc nevěřím z důvodu neexistence oficiálního Androidu 4.3 a 4.4.
martin.filak
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: sob 13. dub 2013 19:18:12
Typ mobilu / ROM: ZTE V967
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110
Rom: MIUI, CyanogenMod

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od martin.filak »

Takže celou dobu spokojeně používám MIUI (postupně všechny verze), ale teď už jsem se celkem naštval, protože se mi z ničeho nic po vypnutí a zapnutí telefonu ztratila všechna nastavení, aplikace, zkrátka všechno se uvedlo do továrního nastavení. Stalo se mi to už kdysi, ale od té doby vše fungovalo bez problémů. Nevíte někdo, čím to může být způsobeno? Žádné zásahy do systému jsem neudělal, obyč používání, na noc vypnout a ráno resetovaný. :(
nechtej
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. zář 2013 21:15:21
Typ mobilu / ROM: ZTE V967S
Rom: MIUI V5

Re: MIUI ZTE v967s

Příspěvek od nechtej »

udělalo mi to taky po posledním upgradu (4.4.25)
Odpovědět

Zpět na „ZTE V967S - ROM/ROOT/FW“